Projekt Solos

Vánoční bonus pro rok 2011 - Cesta 2

23. prosince 2011 v 12:47 | Dahaka
Druhá a také poslední část tohoto malého vánočního bonusu s Caimem a Ewanem. Doufám že se vám první dárek pro Truhlici líbil. A zítra, na Štědrý den vás čeká velké překvapení. Pak si dáme dárek, který jste si přáli 25-26.12 se objeví návrat k Obsidiánu, vánoční speciál.

Opět díl věnovaný Herne a také všem, kteří tuhle povídku měli rádi.

Vánoční bonus pro rok 2011 - Cesta 1

22. prosince 2011 v 10:20 | Dahaka
Tak nakonec se stala menší změna v rozvrhu. Nezačínáme dnes anděli, protože nejsou napsáni (kaju se kaju, ale nejde mi to). Začínáme dnes prvním vánočním dárkem, který jsem si přála napsat. Jsou jim dva bonusové díly k povídce Projekt Solos. Kdo si vybavuje malého vražedně přítulného mimozemšťana Caima a chladného detektiva Ewana. Kdo si pamatuje jak povídka skončila? Tohle je její malé nastavení v podobě Caimova narozeninového dárku.

Sice jste si o tuhle povídku nepsali, ale já toužila k ní něco přidat. Tyto dvě kapitoly (druhou potkáte na Truhlici zítra) jsou věnované mé bětě Herne, která tuhle povídku měla moc ráda a já jsem zase ráda, že ji můžu nadělit k Vánocům alespoň tenhle malý návrat k příběhu.
Takže milá Herne, děkuji ti za tvou tvrdou práci po celý ten rok, děkuji ti že pro mě betuješ a jsem ráda, že tě mám.
Caim a Ewan jsou pro tebe.
Veselé vánoce Herne.

Díl 23

20. července 2011 v 20:44 | Dahaka
Ano a je to tu přátelé. Dlouho jste si museli počkat. Celých deset dní. Jsem tak krutá autorka já vím. Nechat vás čekat na poslední kapitolu téhle povídky tak dlouho. Ale nějak se mi do ní ani nechtělo. Loučit se s Caimem a Ewanem... navíc jsem ani neměla nápad, jak tu poslední kapitolu pojmout, takže není nic moc, omlouvám se. Myslím že to důležité bylo napsáno.
Tahle povídka byla tak jako Obsidián a Trojí krev dalším mím splněným snem, námětem, který jsem vám chtěla předvést. Nevím zda se mi to povedlo jak mělo. S začátkem jsem však plně spokojena.
Poslední kapitola nám toho moc neřekne. Zakončení jste měli už v té minulé. Tohle je takový mega dlouhý dovětek, protože jsem se nějak zapomněla krotit. Číst to samozřejmě nemusíte.

Já doufám, že se vám celá povídka aspoň trochu líbila a bavila vás.
Na této kapitole se podílelo Mrně, jako beta, takže sláva jí, že vydržela tak dlouhou kapitolu obetovat. Dále se na povídce jako takové podílela má beta Herne, ktéré tuhle poslední konečnou část chci věnovat. Za to jak... jak měla ráda tuhle povídku. Za to jakými nápady mě poctila. Takže moc děkuju Herne, na tuhle spolupráci nikdy nezapomenu.

Na této kapitole se dále podílela autorka, lázeňské oplatky a touha Caima znásilnit. Takže pěknou četbu. Snad na Projekt Solos ani do budoucna nezapomenete.

Díl 22

10. července 2011 v 14:36 | Dahaka
A máme tu takovou konečnou část této povídky. Ale pozor, není to poslední díl! Jen ukazuje jak Ewan a Caim celou situaci zvládli a jak žili poté? Jak spolu vycházeli a co učinili za rozhodnutí? Ukazuje i mírný náznak životů dalších hrdinů této povídky.

Příště nás ale opravdu čeká poslední kapitolka a tím se s touto povídkou definitivně rozloučíme. Takže si ji užijte dokud je čas.
Na dnešním díle se podílela Dahaka, Herne jako beta, hra Minecraft, která mě od psaní neustále rušila a obalované cukety, po kterých mi je doteď šoufl.

Díl 21

3. července 2011 v 14:43 | Dahaka
Dlouhou dobu jste si museli na tuto kapitolku počkat. Pro mě byla důležitá, nechtěla jsem ji kazit přílišným zásehem do charakterů hrdinů. Myslím že i ta sexuální scéna, které dnes budete svědky je vcelku přiměřená a jsem za to ráda. Dnešní kapitola tedy už konečně 18+. Jaké je milování s mimozemšťanem? Náročné jak Ewan zjistí.
Tohle nejspíš bude poslední takto popisná kapitola, pak se trochu poposuneme a půjdeme zvolna do finále. Takže si to užijte.

Dnešní kapitolu pro vás stvořila Dahaka za přispění klasicky lázeňských oplatků, které žeru už deně. S přispěním kočky Lindy, která otravovala na mém klíně a s přispěním Herne, která kapitolu obetovala .

Díl 20

26. června 2011 v 15:41 | Dahaka
Herne, já moje kočka ležící mi na ruce, energi drink a lázeňské oplatky pro vás vytvořili další kapitolu Projektu Solos. Dnes to bude zase mírně akční. Budeme zachraňovat doktorku Salimon. Vím že vás to už nebaví...tak pokud se dostanete na konec, možná to můžete brát jako příslib do další kapitoly (už nic neslibuju ale v plánu to je)

Caim tentokrát originálně s Hanesem se vydají zachránit doktorku Salimon. Povede se to? Caima ještě jeho snaha Ewana znásilnit nepřešla, takže chudák bude mít co dělat. Ale přejme mu to.

Díl 19

19. června 2011 v 12:25 | Dahaka
Tak a další kapitolaka. Dáme tomu označení 18+ protože se mi chce ho tam dát. I když mnoho čtenářů bude možná po přečtení brblat, kde je ten slibovaný sex. Mé povídky nejsou a nikdy nebudou jen o sexu. Tato obzvlášť ne. Komu se to nelíbí lituji, bude si muset najít jinou povídku na čtení či autora. Pro mě je přednější dokončit tento příběh, udržet hrdiny charakterově jak mají být a odvyprávět jejich osud, pokud v příběhu bude někdy tělesné sblížení, tak se tam sex objeví, ale nuceně ho tam vkládat nebudu.
Děkuji Herne za jeji konzultaci i betování, já hold nejsem nikdy se svým dílem spokojena.

Co je to Kalar-nar? Většina z vás si to nejspíš uměla domyslet. Ano Caim si vybral, bohužel narazil na hradbu Ewanova hetero přesvědčení.

Díl 18

15. června 2011 v 20:22 | Dahaka
Trochu se mi tahle povídka vymyká a žije vlastním životem. Příběh si plyne dál, aniž by mě poslouchal. Ani dnes nebude yaoi. Caim nám osvětlí něco o své planetě i co se s ní stalo. Ewan si zase uvědomuje že má jistý problém. On mimozemšťan v pubertě je snad to nejhorší co může detektiva potkat. Navíc Caim má i jisté majetnické právo na svého společníka.

Na této kapitola se podíleli: Dahaka, chipsy, energi drink, a beta Herne.

Díl 17 - část druhá

12. června 2011 v 12:09 | Dahaka
Tak má maličkost to pro vás stvořila, má beta Herne to obetovala, takže nic nestojí v cestě publikaci a tomu, aby si tuto kapitolu čtenáři užili.
Slibovala jsem yaoi... ale mám špatnou zprávu. Nevešlo se. Z toho plyne ponaučení, nikdy nevěřte tomu, co Dahaka slíbí, dokud to neuvidíte na vlastní oči. Takže pro příště už nic neslibuju.

Ewan je v rozkládacím stavu a potřebuje nutně doktora. Ovšem nemocnice nejspíš nebude zrovna vhodné místo. Proto zvolí návštěvu starého přítele a Caim nám začíná krutě žárlit.

Díl 17 - první část

5. června 2011 v 15:45 | Dahaka
Hurá sláva, ano je tu další kapitola Solosu. Vidíte jak mi to jde jako po másle? Pochvalte se všechny mé bety a za dnešní kapitolku poděkujte speciálně Betě 1.

Dnešní kapitola je teprve první částí. Já vím že se všichni nadrženě těší na yaoi... a nebojte bude, bude snad příště spoulu s žárlivou scénou. Těšíte se? Ale dnes vás čeká únik z Nory. Povede se našim hrdinům dostat se ven? Přežijí oba bez větší újmy na zdraví a se všemi končetinami? Náš malý Caim se nám mění před očima.
 
 

Reklama