Melodie duše

Kapitola 18

13. prosince 2012 v 17:00 | Dahaka
Nechtěla jsem vás moc dlouho trápit. Všichni jistě chcete vědět jak to celé dopadne, že? Dnes se to konečně dozvíme.
Definitivně poslední kapitola Melodie duše je tady.

Původně jsem s tohoto námětu dost bála, měla jsem strach, že ho nedokážu dokončit. A několikrát jsem se i v ději povídky zasekla a nevěděla jak dál. Měla jsem velmi málo jasných bodů v příběhu a to byla podstatná chyba. Přesto se mi zdá, jako kdyby to byly dvě povídky, první o RIVENOVI a druhá tak nějak o Akemim a Kazuovi, to je hodně zvláštní. Překvapilo mě, že si někteří z vás tuhle povídku oblíbili. Sama ji nepovažuji za nějaký dobrý kousek, samotnou mě tolik nenadchla. Ale celou dobu jsem se snažila, aby to mělo nějakou úroveň příběhu a postavy měly své vlastní složité charaktery.
Povídka s tématem japonského pop průmyslu se mi opravdu nepodobá. Jsem však ráda, že jsem dospěla zdárnému konci, který je myslím dostačující k této povídce a zase si dokázala že zvládnu i taková témata.

No víc to asi okecávat nebudu. Strašně děkuju mé betě Luki, která odvedla na povídce skvělou práci a tak jako já i ona prožívala s hrdiny každý pocit i dobrodružství. Ale především bych tuhle kapitolu chtěla věnovat jistému člověku. Chci ji věnovat Mirušce, za její trpělivost a věrnost této povídce. Myslím že si to rozhodně zaslouží, za to jak mě při paní podporovala.
Takže Miru, tohle je pro tebe, snad budeš mít radost.

Kapitola 17

8. prosince 2012 v 18:52 | Dahaka
Jistě se všichni těšíte na zakončení Melodie, ale musím vás zklamat, dnes se ho ještě nedočkáte. Nakonec mi to do toho jednoho dílu nevešlo, takže trochu prodlužuji a napínám. Ale příště už si opravdu dáme poslední kapitolu.

Akemiho a Kazua čeká ještě jedna veliká zkouška a je jen na nich jak se k ní každý postaví. Jejich vztah přestane být tajemstvím.

Kapitola 16

22. listopadu 2012 v 16:00 | Dahaka
Tak tuhle kapitolku vám sem ještě přináším dnes. Ale v příštích dnech budete muset být se svou autorkou hodně trpělivý. Hodně v mém životě se změnilo, hodně osobních věcí a musím řešit věci, které bych v životě nepřála řešit nikomu. Ale život si prostě nevybírá.
Takže se vám všem co sem chodíte pravidelně nakukovat moc omlouvám, aspoň touhle formou. Budu se snažit psát dál, ale budu potřebovat nějaký čas, než budu mít vůbec nějaké myšlenky na psaní.
Doufám že to pochopíte.

Kapitola 15

18. října 2012 v 16:41 | Dahaka
Jak se zdá Akemi a Kazuo mají zásadní problémy nejen v komunikaci, ale také v představě svého vztahu nevztahu. A pak z toho vznikají nemilé věci. Ale doufejme, že si to spolu brzy vyříkají. Ještě je totiž čeká pár zkoušek jejich vztahu.

Kapitola 14

28. září 2012 v 20:40 | Dahaka
Jak dopadne tisková konference Masata Kazua? Přizná poměr se svým manažerem či bude zatloukat? A přežije vůbec Akemiho hněv?

Kapitola 13

13. září 2012 v 16:51 | Dahaka
Tak poslední dny mi psaní moc nejde, práce mě dost zatěžujue a já pak bývám unavená a bez chuti, takže se moc omlouvám že nepíšu častěji, ale snažím se. Tento týden to bude poslední kapitolka. Beta se mi vrátí až v pondělí, takže se pokusím přes víkend zase něco málo napsat, aby bylo co publikovat. Myslím že je na co se těšit.
Pár informací o této kapitole už prosáklo na FB stránce Truhlice. Jsem s ní vážně hodně spokojená a i má beta potvrdila že tato milostná scéna se mi opravdu povedla (Pro mě asi nejlepší milostná scéna kterou jsem napsala za půl roku). Takže doufám že se vám to bude líbit.

Akemi se rozhodl zda vstoupit do stejné řeky dvakrát a dělat Kazuovi manažera. Ale ani ta pomyslná řeka již není stejná, už to opravdu není RIVEN.

Kapitola 12

25. srpna 2012 v 20:40 | Dahaka
Dnešní kapitola je poměrně zvláštní. A poměrně smutná. Naši hrdinové musí jít hluboko do sebe, aby zjistili že jsou si poměrně podobní jak oni dva, tak i jejich blízcí, kteří je opustili.
Masato Kazuo vydává nový singl. Jak se zdá rozhodl se tak jako při Mirai vyzpívat to, co tížilo jeho srdce, svůj příběh. Nová píseň jménem Nebe.

Pro dnešní kapitolu přikládám i poměrně smutný hudební doprovod. Při této povídce je hudební insporace pro mě poměrně důležitá. Zvláště při takovýchto kapitolách jako je tato.
Doporučuji si pustit tuto píseň při představení Kazuova singlu Nebe, snad vás to jako mě navnadí na tu správnou notu a pocit.

Kapitola 11

13. srpna 2012 v 17:34 | Dahaka
Tak a máme tu poslední nasyslenou kapitolu povídek co mi zbyla z mé velmi tvořivé dovolené. Dále už se budete muset spoléhat na to že se něco na Truhlici objeví až to napíšu, až se k tomu dokopu, až mě múza políbí atd.

A tak je tu další kapitola Melodie. V dnešním díle zjistíme že Kazuo(RIVEN) se jen tak nevzdává a hodlá dosáhnout svého cíle.

Kapitola 10

3. srpna 2012 v 17:42 | Dahaka
Dovolená se přátelé vyplácí, to je to nejlepší v roce. Lepší než vánoce, kdy máte plno stresu s chystáním dárků a stromku, lepší než velikonoce, kdy vás chlapy z nějakého šovinistického důvodu zmlátí, lepčí než konec roku, kdy se ožerete a je vám pak týden blbě. Dovolená vládne světu.
A díky ní píšu jako o závod. i když jsem čekala že toho napíšu víc, nevadí, i takto jsem spokojená. Ještě mě čekají dva dny, kdy na povídkách máknu.

Dnes však přináším trochu jinou Melodii. Děj se nám posune hned o rok dopředu. Proč pochopíte postupně, i to co se dělo s RIVENEM po ten čas. Vrací se nám totiž zpět a rozhodně to není ten starý RIVEN.

Kapitola 9 - část druhá

16. července 2012 v 17:01 | Dahaka
Melodie duše se na dlouhý měsíc odmlčela a nebylo po ní ani vidu, ani slechu. Proč? No to bylo hodně složité, ale v této povídce pro mě nastal závažný problém v dalším ději. Jelikož námět povídky jsem měla už delší dobu vymyšlen dopředu, nebála jsem se že se někde zaseknu. Ale když jsem dospěla k jisté stěžejní části povídky, zjistila jsem, že to takhle napsat nejde, že námět je špatný. Dokonce jsem se obávala, že budu muset povídku ukončit. Ale díky mé pozlacené betě Luki, která mi vnukla nápad se Melodie opět vrátila. Takže tenhle díl bude jen pro Luki, protože by bez ní nevznikl.
Musela jsem překopat podstatnou část námětu, ale myslím že to bude do budoucna jen dobře a líbí se mi to více.
A navíc dnes 18+.

K této kapitole velkou měrou přispěla i jedna múza v písni, kterou vám přikládám. Díky této písni jsem dokázala druhou půlku kapitoly napsat přesně tak jak jsem chtěla. Navodit si u sebe správnou atmosféru. Takže po té sexuální scéně doporučuju si to pustit.

 
 

Reklama