Bratříček

Florian a Dany od DakotyM_S

19. dubna 2013 v 13:38 | Dahaka
A pokračujeme dál s představením další krásné práce od mého nadaného ilustrátora, kterého vám nepučím a nepučím, heč!
Tentokrát to budou hrdinové jedné z vašich nejoblíbenějších povídek vůbec, a to..... chvilka napětí.... Ano Bratříček. Povídka kterou mají nejen čtenáři velmi rádi a já taktéž si přece zaslouží ilustraci nebo ne? Vím že každý z vás si hrdiny nejspíše představuje po svém, ale musím uznat že DakotyM_S odvádí skvělou práci aby vystihl tu mou představu o hrdinech.

Kdo si ještě pamatuje chudáka studenta medicíny Floriana, kterému se do rodiny nasáčkuje nová bratříček? Kdo si pamatuje Uke zrůdičku Danyho? Myslím že na jejich vzájemné škádlení a trable s láskou se nedá jen tak zapomenout. I mě po těch letech vykouzlí úsměv na tváři a říkám jsi, vážně jsem to napsala? Vždyť je to geniální.
No ale teď už k obrázku....

Florian a drzá uke zrůdička Dany


Vánoční sob a jiné dárky

24. prosince 2011 v 14:49 | Dahaka
A je to tu. Utajovaný dárek přímo na štědrý den. Původně jsem neměla v plánu tohle psát, ale nějak mě udeřila múza palicí do hlavy. A tak jsem se pustila do téhle rychlé kapitolky. Vím že mnoho z vás tuhle povídku mělo rádo a já taky. A snažila jsem se aby i tenhle vánoční bonus byl v duchu povídky jménem Bratříček. Kdo si ještě pamatuje na Floriana a jeho uke zrůdičku Danyho?
Dnes se s nimi po těch měsících, letech opět setkáte. Protože i oni chtějí oslavit své vánoce. Co dostane Dany pods stromek? A co tam Flo najít nechtěl? Rozbalte si můj dárek a vězte že ještě není poslední.

Moc děkuju jak betě Herne tak bětě číslo 3, za to že i na posledníé chvíli byly schopné tu kapitolu obetovat (ano dělaly jste ji obě, jelikož jsem se bála že se to nestihne). Tudíž se vám chci omluvit, že vás ani na Vánoce nenechám v klidu. Omluvuju se.

Herne už jsem Veselé Vánoce přála Solosem, tedy tohle je pro tebe beto 3. A díky za tvou práci. Budu se snažit s anděli pohnout a určitě to bude už další týden. takže můj vězni, máš se na co těšit.

Tentokrát raději 18+, přeci jen Dany je zbraň sexuálního zničení. V povídce se objeví...zoofilie? Ne jen žertuju.

Díl třicátý sedmý - Moje malé kuřátko a já

27. ledna 2010 v 12:45 | Dahaka
Dnes si opravdu dáme POSLEDNÍ KAPITOLU. Ano, nedalo se to protahovat déle, nastavovat tuto povídku do nekonečna. Rozhodla jsem se ji ukončit, pokud ještě byla na vrcholu a ne pod ním. Poslední kapitola mi dala hodně práce. Dozvíte se jak to dopadlo s tím domělým otěhotněním, poznáte i takto na konci novou postavu a uvidíte Danyho zase řádit jako uke zrůdičku i jeho úspěch na divadelních prknech.

Co říci takto závěrem? Bratříček je moje oblíbená povídka, myslím že jedna z mých nejlepších a byla radost na ni pracovat. Bude se mi po Danym a Florianovi stýskat a to opravdu hodně. Bratříček byl jedna z posledních dobrých povídek, kterou má fantasie vyplodila a nemyslím, že se ji bude kdy něco rovnat. Bratříčka nemůže nahradit nic.
Zatím neplánuji se k této dvojci dále vracet. Jejich příběh pokračuje dál...ale už bez dokumentace. Jsou šťastní? Co je dále ještě potkalo se každý čtenář může jen domýšlet. A tak to má být, musím vám nechat prostor i k vaší fantasii.

Užijte si proto poslední díl a také rozloučení s tímto příběhem, který jste tak poctivě četli a ještě poctivěji komentovali, a za to jsem vám velmi vděčná. Jsem ráda pokud se vám Bratříček líbil a něco z něj ve vás zůstane. To si asi přeje každý autor u svého díla. Aby žilo dál.

Díl třicátý šestý - Krutý život s uke zrůdičkou, aneb doma by jste to mít nechtěli

23. ledna 2010 v 11:21 | Dahaka
Takže ještě není konec. I když původně být měl, nějak se Bratříčkovi loučit nechce. Přicházím tedy s takouvou nesouvislou celkem komickou a velmi dlouhou kapitolou, a o jejím obsahu napovídá název dílu. Ano uvidíme jak se žije s uke zrůdičkou. A věřte nevěřte, ti co si Danyho oblíbili a chtěli ho domů už to po tom dnešním díle snad chtít přestanou.
Jak vypadá ďábel v Danyho podání? A co všechno je ochotný udělat aby mohl být s Florianem?

Díl třicátý pátý - Nebráškové

20. ledna 2010 v 13:36 | Dahaka
Nastává čas rozhodnutí. Rodiče Danyho a Floriana jsou postaveni před velkou zkoušku. Ale jak se zdá nic se nejí tak horké jak se uvaří. A i naši bráškové pochopí že mají prima rodinu.
Komu se takový vztah dosud zdál nechutný dál by číst neměl.

Díl třicátý čtvrtý - Já chci

16. ledna 2010 v 11:58 | Dahaka
A Bratříček se nám opět vrací. Chyběli vám Dany a Flo? Doufám že ano. Dnes vám dám ke čtení takovou jednu hodně důležitou kapitolu. Je těžké si přiznat že někoho milujeme, ale ještě těžší je to přiznat lidem kolem.
Náš Flo se rozhodne atakovat rodiče s faktem, že uke zrůdičku miluje. Jak se s tím dokáží srovnat? Sám Flo už je rozhodnut, už nebude utíkat, ale bojovat za svou lásku, byť by se mohlo zdát že je neuskutečnitelná.

Díl třicátý třetí - Lidské teplo

6. ledna 2010 v 12:33 | Dahaka
Náš milovaný Flo dostal na hlídání brášku plného bacilů. Je z toho trošku vedle...asi jako autorka této kapitoly. Ale snad se s tím zvládne poprat. Blíží se velké rozuzlení tohoto vztahu nevztahu...

Díl třicátý druhý - Změna?

2. ledna 2010 v 15:42 | Dahaka
A jak se říká Jak na nový rok tak po celý rok...i když je dnes už druhého ledna, přece jen mám pro vás další kapitolku, usilovně jsem pracovala a zase něco málo napsala. I když ty kapitoly nestojí za moc, moc se mi nepovedly, doufám že chytím druhý dech, aby měl Bratříček aspoň hezký konec.
PS: A zítra možná přijde i kouzelník...

Díl třicátý první - Kolaudace

16. prosince 2009 v 11:22 | Dahaka
A jsou tu zas.
Florian se rozhodl a nic ho nemůže zastavit, ani Danyho zoufalé snahy ho udržet doma a u sebe.
Florian se přestěhuje a jde se na kolaudaci. Pozvaní hosté se dobře baví, ale konec večírku nedopadne moc mile.
Jak to celé dopadne? Zůstane Flo opravdu sám?


PS: Toto je poslední takovýto díleček, v tom příštím už si trochu poskočíme v čase.

Díl třicátý - Usmíření

9. prosince 2009 v 12:43 | Dahaka
Tak jak se tedy vyřešila aféra znásilnění? Jak to ponesou rodiče Danyho a Floriana? Je na čase se vrátit domů a říct celou pravdu a nic než pravdu. Takže držte Florianovi palce.
 
 

Reklama