Angel Gate: Samael

Andělské vzpomínání od Luki

23. prosince 2012 v 10:05 | Luki
,Dlouhých několik dnů se na Truhlici nic neobjevilo. Bylo to zapříčiněno mou prací, která mě poslední předvánoční týden hodně válcovala a pak už nebyla energie na psaní. Ale nebojte, o vánoční dárky vás neochudím.
Ten první bude takové překvapení. Kdo si ještě vzpomíná na povídku Angel Gate: Samael? Oba dva naši hrdinové šli tak nějak do ráje, ale má beta Luki mi položila zajímavou otázku. Jak to v takovém ráji vypadá? Jak se jim tam žije? Neuměla jsem ji na to pořádně odpovědět, sama jsem to nevěděla. A tak se Luki rozhodla zkusit vytvořit takovou malou jednorázovku o pobytu Solomona/Eframa a Samaela v ráji. Poslala mi ji už před mnoha měsíci a mě se strašně líbila. Proto jsem se rozhodla ji dnes zveřejnit, doufám že to Luki nebude vadit. Ale je to opravdu moc hezké vzpomínání na tu povídku a já bych si přála tento malý střípek nadělit i ostatním čtenářům, kteří tu povídku milovali.

A také Luki tím přeju šťastné Vánoce, strávené v poklidu v kruhu rodiny. Děkuju za tvou neskonalou trpělivost s mými povídkami a se mnou celkově. Děkuju že mé povídky máš tak ráda. Takže... Veselé Vánoce má krásná Luki a hlavně zdraví tobě i tvému malému "dárečku" protože to je to nejhlavnější. Užijte si Vánoce jak nejlépe to půjde.

A teď už ostatní díky tobě užijí první dárek vánoční.
Autorka Luki vám přináší Andělské vzpomínání.

Díl 14

1. července 2012 v 10:18 | Dahaka
A je tu ukončení tohoto andělského příběhu. Je k neuvěření že první kapitolu jsem zveřejňovala v řijnu. To je pro mě opravdu známka toho že píšu extrémě pomalu. Doufám že se na mě nezlobíte. I tak jsem si tuhle povídku nadmíru užila a jsem ráda za to, že jsem ji napsala.
Slíbila jsem pro Samaela a Solomona šťastný konec, snad se ho i tady dočkáme.
Doufám že se povídka aspoň někomu líbila a rád ji četl.
Takže sbohem Samaeli, sbohem Solomone, pro vás tady tento příběh končí. Ale andělské vyprávění bude i dál pokračovat někdy v budoucnu.

Prolog 13

30. června 2012 v 11:24 | Dahaka
Poslední Prologová část tohoto příběhu. Ukončení děje, který se stal před mnoha sty lety. Jak to dopadlo se Samaelem? Opravdu byla jeho láska k nevinnému chlapci takovým hříchem? Opravdu si zasloužili oba tak trpět? Copak pro ně neexistuje dobrý konec? Možná že prolog končí dosti zoufale, tam kde náš příběh o Eframovi začíná. Ale přesto si počkejte do zítra, na celkové ukončení i druhé linky příběhu, tam se vše definitivně spojí.

Díl 13

25. června 2012 v 17:04 | Dahaka
Původně se mi vůbec jistá pasáž do této povídky nechtěla psát. Kdykoliv jsem se o to pokusila, vždy jsem uvázla na mrtvém bodu. Nebylo to dost jemné, dost procítěné, dost dobré... a to mě hodně od podobných scén vždy odrazuje. Samael a Efram mají velmi zvláštní silný vztah a tak to nebylo snadné. Přesto dnes kapitola 18+.

Už nám chybí jen dvě kapitoly Angel Gate: Samaela. Jedna dějová a jeden prolog, které jsou již napsané a putují k betě. Pak se s těmito dvěma hrdiny rozloučíme. I když příběhy andělů budou pokračovat dál.

Prolog 12

1. června 2012 v 19:46 | Dahaka
Dvanáctá kapitola Angel Gate, prosím vemte si k tomu kapesníčky.
Varování: Smrt a... smrt

Díl 12

19. května 2012 v 20:53 | Dahaka
Trvalo to velmi dlouho, než se i povídka o Samaelovi vrátila. Musela jsem promyslet hodně věcí, tak jako pokračování tohoto příběhu, protože jsme měla v hlavě hned několik verzí a dosud přesně nevím pro kterou se rozhodnu. Jestli to bude mít dobrý konec? Nevím zda úplně pro všechny, ale myslím že ho v jistém podání slíbit mohu.
Také jsem musela překonat nechuť k psaní, která nadále trvá a nějak načerpat inspiraci.
Ale i přes to všechno je tu nová kapitolka. Povede se Samaelovi a Eframovi doletět do Švédska? Na cestě je čeká mnoho útrap.

PS: Na Melodie už se usilovně pracuje.

Prolog 11

26. dubna 2012 v 18:59 | Dahaka
Tak dlouho se nám Samael a jeho příběh odmlčel. Zamrzla jsem trochu na mrtvém bodu a nevěděla jak dál pokračovat. Chtělo to jen utřídit si děj pořádně v hlavě a pak už to šlo. Navíc nový způsob publikace a psaní mi opravdu vyhovuje, takže píšu hodně (také už mě v práci tak nevytěžují).
Tuhle kapitolu si vyprosila moje krásná a talentovaná beta. Takže Luki, tahle je zvláště pro tebe.

Samael dostal příležitost seznámit se s novým ochráncem Solomona Kariena. Ale lidský čas tak letí. Naštěstí se Samaelovi povede vrátit na zemi a čeká ho velká zkouška. Zvítězí láska, nebo touha chránit Solomona?

Díl 11

5. dubna 2012 v 20:15 | Dahaka
Dnes tu pro vás mám zase další díl Samaela, tentokrát pokračujeme v ději, který jsem tak nehezky usekla. Báli jste se o Samaela? jak dopadl boj s Belialem? A co malý Efram Bei? Ale je to ještě Efram? Mnoho otázek, na které se dnes dozvíte odpovědi. Naše hrdiny čeká dlouhá cesta do neznáma.
Děkuji moc bětě 3 za její skvělou práci na této povídce a jsem nesmírně ráda, že se ji líbí. Snad brzy přibude i Melodie.

Prolog 10

30. března 2012 v 20:45 | Dahaka
A i když jsem nedoufala, přeci jen se povedlo. Stvořit další kapitolu Samaela a dokonce i ji má beta stačila opravit, za což ji patří má nehynoucí láska.
Tato kapitola se mi příliš nepovedla a překvapivě pro mě skýtala mnoho problémů. První byl že se v ní měla objevit erotická pasáž, kterou jsem nakonec vypustila, protože mi tam prostě nepasovala. Takže jsem se už tím dost zdržela a kapitolu přepisovala (což normálně nedělám, já kapiotoly nepřepisuju).
Druhý problém byl docela zábavný, dalo by se říct. Jelikož tahle kapitola měla být o loučení, o smutku a osamění, měla být smutná, chtělo to k napsání takovéto kapitoly tu správnou náladu. Bohužel se mě poslední dva týdny držela všeobedcně dobrá nálada, takže jsem si se smutnou kapitolou nevěděla rady. Snad se to aspoň trochu povedlo.

PS: Melodie bude až v týdnu, o víkendu jsem nepřítomna.
PS2: Mějte rádi Michaela a pamatujte na něj... bude takovým spojovacím bodem k další části Angel Gate s jiným podnázvem.

Díl 10

15. března 2012 v 19:33 | Dahaka
Chvíli to trvalo, několikrát jsem psaní odložila, nebyl nápad, ani chuť psát a ani síla. Ale nakonec jsem se rozepsala a povedlo se mi to. Díky tomu že jsem zase ke konci strčila dosti... hm násilnou scénu, dávám této kapitole omezení 18+.

Samael má jistý plán, jak zastavit Solomonovi/Eframovi v reinkarnaci. Zná způsob jak tenhle začarovaný kruh přerušit. I když je to způsob velmi drastický. Ale naši hrdinové jsou stíháni opravdu nedobrým nepřítelem, démonem Belialem.

Pro tuhle kapitolu, zvlášť její konec jsem našla krásnou inspiraci v jedné písni z anime Macross Frontier, která je vážně hodně návyková, bacha na to.
Píseň Aimo...

http://www.youtube.com/watch?v=LmzPlhiFdvg&feature=related

originál verze http://www.youtube.com/watch?v=9z4OjUXXRXc&feature=related


 
 

Reklama