Červenec 2016

VÍTĚZ KVÍZOVÉ SOUTĚŽE !!!

2. července 2016 v 13:30 | Dahaka |  Něco o mně
Tak a máme tu vyhlášení malé soutěže s Truhlicí pokladů. Už měsíc jsem vás bombardovala odkazy na soutěžní kvíz, abyste se také zúčastnili. A dnes si nejen zveřejnéme správné odpovědi, ale dozvíte se i našeho vítěze, ke kterému poputuje sbírka jednorázových povídek Truhlice pokladů.
Kvíz byl zveřejněn 5 června a soutěž tak běžela až do 30.6 2016. Byl to necelý měsíc, kdy jste mohli zaslat své odpovědi na mnohdy záludné otázky. Otázek bylo přesně 15 a do soutěže své odpovědi poslalo jen sedm odvážných dam a slečen, za což jim děkuju. Nebylo to mnoho, ale alespoň někdo.
Původně jsem se bála, že se nenecháte otázkami poplést a bude mnohem více kvízů, se stajným počtem výherních hlasů. Plný počet bodů bylo 45, za každou otázku 3 body. Ale jelikož jste odpovídali na otázky svými slovy, někdy ne úplně přesně, zvolila jsem i takové polosprávné odpovědi bodovat jedním bodem. A tak se stalo, že mnohým uteklo vítězství právě o dva body.
Překvapivě však přišel jen jediný soutěžní kvíz s naprosto přesnými a dokonalými odpověďmi, který jako jediný získal plný počet bodů a stal se tak bezkonkurenčním vítězem. Nějaké losování z několika vítězů nebylo třeba, naštěstí.

A jaké byly tedy správné odpovědi?