Červen 2016

Kapitola 10

11. června 2016 v 14:59 | Dahaka |  Králičí nora
A mám tu pro vás další kapitolky Králičí nory, která se nám postupně transformuje na další známou pohádku. A z Alenky, která nám propadla do králičí nory, když sledovala bílého králíka se stává....Šeherezáda.

Náš hrdina Tim si dnes pěkně naběhne, se svou horlivostí a netrpělivostí. Jak si poradí při první noci se Šajchou? Zjistí kde se nachází jeho malé sluníčko Willi?

SOUTĚŽNÍ KVÍZ

5. června 2016 v 10:54 | Dahaka |  Něco o mně
Tak a je to tu, moji milí čtenáři. Mám tu pro vás záludný kvíz, který prověří vaše znalosti mých povídek. Co vše si budete pamatovat z hlavy? Co vše si budete muset v povídkách dohledávat? Jak moc pozorní čtenáři jste? Pokud si myslíte, že mé povídky znáte alespoň obstojně, zkuste se také zúčastnit tohoto soutěžního kvízu. Hlavní cena je prostá a jednoduchá. Má asi tak kilo a můžete jí použít jako těžítko, nebo na zátop v krbu…
Ano, je to sbírka mých jednorázových povídek v tištěné formě. Vítěz získá tuto krásnou cenu, spolu s věnováním a autogramem a malým překvapením.
Takže hurá do toho.

Ukončení ankety o soutěži

1. června 2016 v 16:39 | Dahaka |  Něco o mně
Tak anketa ohledně soutěže, ve které můžete získat, jako cenu, mou sbírku povídek byla dnešním dnem ukončena. Vyjádřili jste se naprosto jasně, jaký druh soutěže by pro vás byl nejlepší a já se podle vašeho rozhodnutí zařídím. Vaše rozhodnutí nebylo nijak překvapivé, sama jsem očekávala, že se vítězem stane vědomostní kvíz, který získal s obrovskýn náskokem vítězství. Kvíz získal 22 hlasů.
A tak se v příštích dnech můžete těšit na onen záludný kvíz, s otázkami týkajícími se mých povídek. Doufám, že alespoň některé zavaří vaše hlavičky, budou tam i chytáky.
Ten kdo v kvízu získá nejvíce bodů, bude odměněn Povídkami z Truhlice pokladů, mou sbírkou jednorázovek v tištěné formě, kterou mu zašlu.