Leden 2016

Díl šestnáctý - Konec

31. ledna 2016 v 10:21 | Dahaka |  Sagittarius
A máme tu slibovanou poslední kapitolu. Nečekejte žádný zázrak, kapitola se jen tak vyplyne do ztracena. A přesně takový konec jsem pro své hrdiny chtěla. Aby stále byla možnost pro další fantazii vás čtenářů. A možná aby jednou byla šance případně navázat nějakým akčním bonusem? Ale to je zatím ve hvězdách.
Povídka mě nesmírně bavila, i když byla pro mě docela náročná. Tak snad vás tohle ukončení přeci jen uspokojí. Byla to napínavá a nebezpečná cesta Sagittaria a jeho synovce.
Poradí si Ryou s Hideem? Zmizí Sagittarius navždy pod příkrovem nového mladého zabijáka Ariese?
Všechny odpovědi se dozvíte v dnešním posledním díle.

Varování: Povídka je bez bety

Díl patnáctý

30. ledna 2016 v 17:52 | Dahaka |  Sagittarius
Menší předposlední dílek je kratší, jelikož jsem 15 a 16 díl pala najednou, špatně se mi pak půlil. Ale vše si vynahradíme dlouhým závěrečným dílem, který nás čeká zítra.
Jak si Ryou poradí s rebelujícím Hideem, který si vzal do hlavy nebezpečnou věc?
Buďte i vy svědky zrodu Ariese.


Díl čtrnáctý

30. ledna 2016 v 9:14 | Dahaka |  Sagittarius
Po dlouhých měsících odstávky a pauzy ve psaní se zase vracím zpět do sedla. A tenhle víkend nás čeká ve znamení Sagittaria, který si zasloužil své ukončení. Původně měly být finální dvě kapitoly, ale nějak se to protáhlo, takže budou tři nebo čtyři. A všechny potkáte na Truhlici tento víkend. První dva dnes a v neděli další dva.
Doufám, že se vám bude poslední komplikace našich hrdinů líbit.
V dnešní si trochu nastíníme život hlavních hrdinů po odjezdu z Japonska. Jak se Hideo aklimatizuje v Americe? A co čeká nemilého Ryoua?

Upozornění: Kapitola je bez bety!