Září 2015

Fujoshi/Fundashi fest, aneb Yaoi con konečně v Čechách.

23. září 2015 v 16:54 | Dahaka |  Něco o mně
V ČR i na Slovensku je po celý rok několik anime a podobných festivalů. Některé mají přednášky o yaoi. Na AF každoročně přednáší o yaoi Nagat. Na pražských conech mají zase celou yuri sekci. To je sice hezké, ale jistě nejsem jediná fujoshi, která si za život řekla, proč nemůže existovat festival jen pro nás? Jen pro yaoi. Nějaký Yaoi con? V Česku i na Slovensku máme přece mnoho velmi schopných lidí, fujoshi, které yaoi milují, to nikdo dosud neměl koule na to, něco takového uspořádat? Proč ne, když to funguje v Japonsku, Americe, Anglii i v Evropských zemích? Copak to nikoho u nás nenapadlo?

Část pátá

12. září 2015 v 17:27 | Dahaka |  Ledové srdce
A konečně se zase vrací povídky. Zvolejte hurá! I když si myslím, že už vás to ani nezajímá, přesto píšu dál, hloupé, co? Ale hold mě to baví. Pustila jsem se tedy do Ledového srdce, které jsem dlouho zanedbávala. Snad to přeci jen někomu udělá radost.
Doufám, že se moje rychlost psaní zase zlepší a nebudu vás mučit tak dlouhými rozestupy mezi publikováním kapitol. To bych si aspoň přála.
Takže děkujte betě Nade za její skvělou, rychlou práci, díky niž si můžete přečíst kapitolku Ledového srdce už dnes.
Magická noc Remiho a Richarda právě nastává. Ale nejspíš si budou muset něco důležitého vyjasnit.

PS: Uvažuju, že tuhle povídku brzo přesunu z jednorázovek do kapitolovek. Toto je 5. část a chystám toho ještě dost, tak pochybuju, že se mi to do 7. kapitol vejde. Ale uvidíme.