Květen 2015

Alironův učeň - Část druhá

29. května 2015 v 13:31 | Dahaka |  Alironův učeň
A je tu druhá a také poslední kapitola této malé jednorázovky. Jak to ve skutečnosti bude se vztahem našeho lidského učně a jeho mistra čaroděje? To pouto mezi nimi snad de ode dne sílý, ale není vše tak jednoduché, jak se na prvn pohled zdá.
Dokáže náš mladý lidský učeň projít zkoužkou na čaroděje? Co kvůli tomu bude muset obětovat? A jak mu pomůže jeho mistr Aliron?
Pravda a smíření však přijdou až po mnoha letech.

Povídka určená na přání, pro stou členku FB skupiny Truhlice.
Varování: Povídka je bez bety.

Alironův učeň - Část první

29. května 2015 v 12:56 | Dahaka |  Alironův učeň
Tak a je tady první kapitola této povídky na přání. Takže Dančo, doufám, že si čtení užiješ. Předem se omlouvám jak tobě, tak i ostatním čtenářům, že je povídka bez bety, ale snad to přežijete. Jinak má povídka jen dvě delší části, tak bude snad rychle čitelná. Doufám, že nebude ani vadit, že se v povídce nevyskytuje přímo popisný sex jako takový, ale něžností a mazlení je tam několik. Nějak mi ten popisný sex sem nepasoval, tak gomene.
Užijte si četbu.

Alironův učeň = povídka na přání

29. května 2015 v 12:51 | Dahaka |  Alironův učeň
Tak moji drazí čtenáři, mám tu pro vás jedno hodně rychlé překvapení. Malou povídku na přání.
Kdo sleduje Truhlici pokladů na FB ví, jak k tomu došlo, ti co ne, těm to nyní osvětlím.
Před pár dny jsem si všimla, že na FB stránce Truhlice pokladů je rovných 98 členů. To mě docela šokovalo, protože jsem stále byla na tom, že tam je tak 60 lidiček. Já ty čísla zase tak zásadně nesleduju, lajky nehoním a podobně. No ale řekla jsem si, že pokud by se to číslo vyhouplo na stovku, chtělo by to oslavu.
A tak jsem vyhlásila, že ten stý člen této FB skupiny dostane povídku na přání. Motivace to asi byla docela slušná, během pár dní se opravdu dva poslední členové dostavili a FB Truhlice měla konečně svou stovku členů.
Za to si zaslouží skupina velkou gratulaci a obrovské poděkování všem, co jsou jejími členy a snáší to moje fňukání a jiné výžblepty.

Kapitola V

10. května 2015 v 17:46 | Dahaka |  Bílý stín
Tak a zase po dlouhé době je tu další kapitola mé povídky. Dnes půjde o Bílý stín, který ležel ladem velmi dlouho, protože jsem si nebyla jistá, jak ho chci ukončit. Ale nyní jsem správný konec již našla, takže si můžete užít předposlední kapitolu této krátké jednorázovky.
Prosím citlivější jedince, vemte si balení kapesníčků.

Kapitola je mnohem delší, než bývá obvyklé, což mnozí z vás jistě poznají, ale nechala jsem jí v původní formě, nechtěla jsem jí půlit, nenašla jsem vhodné místo a takhle se mi líbila. Moc děkuju Nade za betování a teď už si užijte kapitolku kde je vše potřebné. (Jedině já jsem takový blázen, abych do jedné kapitoly dala sex i krutý zvrat).