Duben 2015

Prolog 2

18. dubna 2015 v 10:54 | Dahaka |  Ztracené království
Máme tu druhý prolog k této povídce. Já vím, už je to nudné, ale musíte to ještě chvíli vydržet bez yaoi. Ještě nás čeká totiž poslední 3 prolog a pak se vrhneme do děje povídky, který bude posunut o hodně let po událostech z prologů. Takže se máte na co těšit.
Jinak, musela jsem na poslední chvíli měnit jméno dráčka, abych se nedostala do konfliktu s jistou jinou autorkou, která stejně pojmenovala svou jednu postavu. Ale snad to tolik vadit nebude v konečném důsledku.

Ovšem zajímalo by mě, kdo z vás si i po dnešní kapitole myslí, že uke bude náš drak? (já neříkám že ne, neříkám ani ano... nebudu prozrazovat, ono to bude složitější). Snad se vám další pokračování této temné pohádky zalíbí.

Shrnutí povídky Ztracené království

11. dubna 2015 v 8:42 | Dahaka
Ztracené království = ?? kapitol, povídka rozpracována, publikována. Fantasy slash s drakem
Čaroděj, který hledal vyvoleného, jenž má nést poslední dračí vejce, nakonec uspěl, stálo to však mnoho životů. Nalezl dávno ztracené království Sarhat, kde objevil to, co dlouhou hledal. Mladíka jménem Aris, kterému svěřil dračí vejce. Přinese to však království něco dobrého? Jak to změní život chlapce Arise. Jak prožije své mládí se svým přítelem drakem, se kterým budou spojeni na věčnost, duší i srdcem?
Brzy budou jejich osudy však krutě rozděleny. Potkají se znovu a najdou k sobě opět cestu, i když se tolik věcí i oni sami změní?
Svět, ve kterém kdysi vládla kouzla, nyní skomírá touhou po pomstě, rebelii, útlaku a bolesti jednoho opuštěného srdce.
http://truhlicepokladu.blog.cz/rubrika/ztracene-kralovstvi

Prolog 1

11. dubna 2015 v 8:28 | Dahaka |  Ztracené království
Tak, a je tu první kapitola avizované dračí povídky s názvem Ztracené království. Je to čistě fantasy a doufám, že tolik nebude připomínat Eragona (já viděla jen jeden film a to už je hodně let).
O povídce vám tentokrát nepřinesu žádné informace předem, musela bych vyzrazovat příliš děje a to se mi při téhle povídce nehodí. Vše potřebné se postupně dozvíte v těchto prolozích. Doporučuju si je přečíst, i když nejsou yaoi, protože pak budete lépe chápat jednání postav a události. V povídce se na tyto události v prolozích a místa i lidi bude odkazovat, tak abyste věděli, co se hrdinům stalo, ještě před těmi oficiálními dějovými kapitolami a co je dovedlo až k začátku samotného příběhu. Prology jsou zatím plánované 3, tak doufejme, že se povedou.

V dnešní kapitole poznáme našeho semeho Arise, tady ještě jako dítě. A dokonce...i našeho ukeho, který je zatím maskován v utajení, ale je tam také celou dobu. Uhádnete kdo?
Seznamte se s mým novým magickým světem, s touto krvavou a krutou legendou.

Kapitola 1

8. dubna 2015 v 16:35 | Dahaka
Tak a nejspíš jsem vás překvapila, že ano? Rozhodla jsem se nakonec, že mou novou sci-fi povídku Valhala budu publikovat i na Truhlici. Původně jsem jí chtěla totiž nechat jen jako povídku pro web Armiger, ale bohužel se neshledala s dobrými ohlasy a nenašla si tam své čtenáře (Bohužel nedosahuju kvality tamnějších autorů, s tím se nedá nic dělat). Snad si najde tady Valhala čtenáře u mě na Truhlici.
Ano, už jsem kdysi jisté sci-fi psala, a tohle mu bude mírně podobné, až na to, že to bude právoplatné vesmírné sci-fi z mnou, naprosto vymyšleného vesmíru. Tak doufám, že i přes hodně jiný způsob psaní se vám povídka zalíbí. První kapitolka je ultra dlouhá, aby čtenáře dobře vtáhla do děje. Ostatní budou mít klasický rozsah 3-4 strany wordu.

Mnozí fanoušci sci-fi filmů a seriálů si jistě všimnou spousty inspirace. Kupříkladu filmem Horizont událostí, sci-fi seriál a film Serenity, a hlavně zde najdete velkou inspiraci seriálem Andromeda. (A ano Hiroko, něco jako Tranc bude, až se nám to vzbudí.)

Takže pokud se nebojíte vesmírného sci-fi, máte rádi dynamiku příběhu bez zbytečného obkecávání, užijete si spoustu akce hned v této kapitole. Sledujte osudy posádky lodi Valhala se mnou.

Linčování naživo?

6. dubna 2015 v 9:38 | Dahaka |  Něco o mně
Tak a je to tu. Jako každý rok i letos nastává možnost, potkat úžasnou autorku yaoi gay porna naživo. Nutno podotknout, že za dlouhý rok je to šance opravdu ojedinělá a neopakovatelná. Jindy mě totiž není možné nikde vidět naživo. Kdo z vás chce využít tuto šanci? Ano, hádáte správně, blíží se další ročník Animefestu, na kterém budu jako každý rok přítomna, tentokrát jako obyčejný návštěvník, a ochotna se družit s jinými lidmi.
Pokud mě tedy toužíte poznat na živo, pokecat si, dostat autogram, či mě nějak ukamenovat, či linčovat, že nepíšu tak často, máte možnost přesně 1-3. Května 2015 v Brně na Výstavišti.
Samozřejmě vás moc ráda poznám, svých čtenářů si nesmírně vážím. Klidně si můžeme někde dát sraz, můžete mě představit rodičům či přátelům. Jsem takový malý exponát. Můžete mě pozvat na pivo, čaj či jinou pochutinu nebo nápoj, nebo se prostě připojit a užít si zábavu.

Takže kdyby měl někdo chuť se se mnou setkat a chtěl se na tom domluvit, klidně napište do komentářů, nebo na email dahaka9@seznam.cz a já každému odpovím.
Pokud jste ale stydlivější osoby, bojíte se mě oslovit, či se se mnou přímo setkat, na AF mě můžete potkat stále a někde si mě náhodně odchytit. Tento rok je dokonce nové poznávací znamení. To nejtlustší, nejmenší a nejzelenější budu z 95% já. Jiný poznávací znak: Ostře zelený klobouk na hlavě, zelená paruka, zelené kalhoty, zelená mikina, zelené tenisky… atd.
Takže mě můžete klidně i stalkovat.

Kdo se nebojí, klikne. Za případnou újmu na zdraví po kliknutí ale neručím

Kdo pojede letos na AF? Poprvé nebo už jste tam byli? Pokud jedete sami, nikoho tam neznáte a chtěli byste se připojit k mé malé skupince otaku, klidně vám uděláme průvodce, po festivalu, stačí se jen domluvit. Pokud se se mnou chcete potkat, chce to občas trochu flexibility, díky programu, ale věřím, že se to povede.
Můžete tak poznat nové známé otaku trochu staršího data vydání a hlavně MĚ. A to už je snad velké lákadlo ne?