Březen 2015

Část čtvrtá

12. března 2015 v 9:37 | Dahaka |  Ledové srdce
A máme tu další pokračování Ledového srdce. Zatím je to určené jako jednorázovka, tak uvidíme, co z toho vznikne.

Bude si mít Richard s mladým prostitutem Remim o čem povídat? A jak se rozvine jejich vztah? Dovolí Remi Richardovi zajít dál, i do zakázaných oblastí pro prostituty?

Kapitola 7

8. března 2015 v 10:21 | Dahaka |  Králičí nora
A i staré povídky se vrací, jako dobří holubi. Tahle kapitolka se povedla napsat rychle. Dokonece se líbila i mé bětě Blangele a to už je co říct. Tak doufám že si užijete Timovo "představení" před velkým šajchou. Podaří se Timovi uspět, při tomto podivném konkurzu?

A co že jsem dělala, když jsem nic nedělala?

5. března 2015 v 9:56 | Dahaka |  Něco o mně
Popravdě já jsem mistr v nicnedělání. Ale tentokrát to nebylo tak úplné nicnedělání, jelikož jsem dělala spoustu věcí. Bohužel ne ty, které jsem dělat měla. Ale to určitě samy znáte.
Musím se pochválit, že jsem omezila Aion na minimum, ale opět jsem se vrátila k hraní RP chat her, po dlouhé době mě to zase chytilo. Ale to vás jistě nezajímá, tak přejdeme k důležitějším věcem.

Nová éra Truhlice - vítejte

2. března 2015 v 12:37 | Dahaka |  Něco o mně
NELEKEJTE SE, JSTE TU SPRÁVNĚ!
Truhlice pokladů vchází do nové, o dost dospělejší a estetičtější podoby. Orientace na blogu se naprosto zjednodušila na pár klikacích rubrik ve vrchním menu, které obsahují vše potřebné.
Jistě to pro všechny bude velká změna, ale doufám, že si všichni brzo zvyknete a bude se vám tu i nadále líbit. Kromě vzhledu se na Truhlici prakticky nic nezměnilo, kromě sloučení pár rubrik, ale i ty velmi snadno přehledně najdete v rozcestnících.
A pokud ne… vše je ještě v kontrolování, takže pokud nějaký odkaz nebo rubrika nebudou fungovat, prosím napište mi sem pod článek do komentářů.

Co je nového?
- rozcestník s odkazy byl pročištěn
- stažení mých povídek přesunuto do rozcestníku O blogu
- nový rozcestník pro povídky
- u každé povídky je nyní přímo napsáno shrnutí a pod ním odkaz na rubriku povídky pro čtení. Nemusíte sáhodlouze hledat ve velkém shrnutí.
- nový vzhled, nové písmo, nové barvičky, nově nebudeme psát tučně. Povídky budou dále publikovány normálně, ostatní články a výžblebty jako tento pak zarovnané doprostřed.

Tento tajemný vzhled pro vás připravila má nádherná múza, umělkyně, grafička a má milovaná Vala Mal Doran : valam.doran@seznm.cz a proto jí všichni poděkujme, protože odvedla nádhernou práci. Doufám, že se vám nová éra truhlice bude líbit, vše bude příjemně čitelné a nebudou vás z toho bolet oči. Protože já po změně toužila už velmi dlouho.

A jak vůbec k tomuto nápadu, změnit vzhled, došlo?

Ano, povídky nebylo to jediné, co jsem poslední měsíc kutila.
Pustila jsem se do věci, která mě strašila už dlouhé měsíce a nevěřila, že jí zvládnu.
Chtěla jsem něco provést původně jen s mým yuri blogem, který dlouho ležel ladem a příliš se mi nelíbila jeho forma. Proto jsem uvažovala o celém přestěhování, abych mohla začít znovu, a trochu jinak. To chtělo hodně času, práce a hlavně trpělivosti.
Ale díky mojí krásné slečně, která mi hodně pomohla, se to nakonec povedlo tak, jak jsem si přála a nyní mi můj nový Yuri blog zase přináší radost. A doufám, že mě to i přinutí ho nezanedbávat, protože nápadů mám mnoho.

A pak přišel ten trochu bláznivý nápad, mé úžasné slečny, že by se mohla pustit i do dvou dalších blogů, nejen do Yuri yume. A tak se i stalo.
Všechny mé blogy dostaly naprosto nový, velmi přehledný krásný vzhled. Přeci jen jsou to trojčata, sourozenci a nechci zanedbávat ani jeden.
A jelikož práce na přesunu již skončily, je čas se vrhnout zase poctivě do psaní povídek.


VAŠE NOVÁ TRUHLICE POKLADŮ A DAHAKA.

Odkazy na oblíbené stránky

1. března 2015 v 19:35 | Dahaka |  Odkazy
Odkazy na mou práci a díla
Animesen - blog o anime
Yuri yume - blog o yuri
Fuj-oshi - recenze na yaoi mangy a anime a spousta dalšího

Ask Dahaky
Armiger - překlady mangy a yaoi povídky
Fujoshi/Fundashi fest FB + web

Povídkové blogy
AmaterPoslední obraz

1. března 2015 v 15:16 | Dahaka
Poslední obraz = 37 kapitol. Povídka dokončena! Real slash.
Již třetí dialogová povídka tvořená s autorkou Pret. Tentokrát se opět setkáme s postavou Bena, kterého už znáte z povídky Zpověď hříšníka a mihl se i v Bratříčkovi. Tentokrát ale před Benem stojí ta poslední nejtěžší zkouška. Za velký finanční obnos má přimět malíře Alana, aby znovu maloval. Ale Alan chce jen jediné, truchlit po svém zemřelém příteli. Dokáže Ben obstát v této zkoušce? Nebo mu zkříží plány láska k tomuto smutnému malíři?

Králičí nora

1. března 2015 v 14:49 | Dahaka
Králičí nora = ?? kapitol, povídka rozpracována, publikována. Originál slash.
Hlavní hrdina, 20 letý student z Berlína Tim vyrůstal v dětském domově, ve kterém si našel "mladšího brášku". Nyní však sedmnáctiletý chlapec jménem Willi zmizel neznámo proč a neznámo kam. Tim se vydává po jeho stopách, když policie mnoho nedělá a dostává se do Berlínského podsvětí, plného drog a prostituce. Tam zjišťuje, že se zmizením Williho má co dočinění chlapec, kterému se říká Bílý králíček a jakási podivná pozvánka do Králičí nory.
Tim je rozhodnut svého "malého brášku" najít a tak bude muset propadnout touto norou do světa bohatství a luxusu a být vybrán jako další z chlapců do harému bohatého a tajemného šejka.

Sagittarius

1. března 2015 v 14:47 | Dahaka
Sagittarius - 16 kapitol. Povídka dokončena. Real slash - Japonsko
Hlavní hrdina Ryou pracuje jako učitel asijských jazyků na univerzitě Berkeley v San Fransicku. Má rád pořádek a je to puntičkář bez emocí.
To je však jen zástěrka pro jeho opravdovou práci snipera, s přezdívkou Sagittarius.
Znenadání se dozví, že jeho starší sestra, kterou neviděl už 17 let, náhle zemřela při podivné dopravní nehodě. Ryou se vydává do rodného Tokia a zjišťuje, že po sestře zůstal její syn, malý protivný Hideo, který strejdu v životě neviděl a nehodlá mu to usnadnit. Ryou se stane jeho opatrovníkem a rozhodne se, pátrat po sestřině podivné smrti i odolávat pubertálnímu synovci, který se neštítí ani sexuálního obtěžování.

Risky

1. března 2015 v 14:46 | Dahaka
Risky = 18 kapitol + malý epilog. Povídka dokončena! Fantasy ze staré Anglie.
Hlavní hrdina se jmenuje Edgar a je synem hraběte Deandre. V této rodině se dědí tradice vymýtání démonů a duchů již po staletí. A i malého Edgara to jednou čeká. Jeho otec se však jednoho předvánočního večera vrátí s podivným stvořením s ocáskem a růžky a hodlá ho vychovávat jako člověka. Edgar tedy musí malého démonka, který dostane jméno Risky, naučit chování, způsobům lidské společnosti i čtení a psaní. Oba postupně rozvíjejí svůj podivuhodný vztah, až z něj vznikne láska. Ale čeká je jedna těžká zkouška, která rozdělí jejich osudy na mnoho let. Najdou se znovu? Dokáží si odpustit a nezapomenout jeden na druhého a na svou lásku?

Melodie duše

1. března 2015 v 14:44 | Dahaka
Melodie duše = 18 kapitol. Povídka dokončena! Original slash z prostředí japonského hudebního průmyslu.
Hlavním hrdinou je hudebně velmi nadaný 20 letý mladík, který se před dvěma lety stal velkou hvězdou společnosti Argo Music. Pod pseudonymem RIVEN trhá žebříčky jako zpěvák. Ale jedna jeho píseň se mu stane osudnou. Napíše skladbu, která vejde ve známost jako píseň sebevrahů a mladí studenti ukončují při jejím poslechu své životy. RIVENA to hluboce zasáhne a stane se z něj zatvrzelý arogantní a zlý člověk, neschopen dál tvořit hudbu. Jeho kariera klesá strmě dolů. Proto se majitel Argo music rozhodne jako poslední šanci pro RIVENA najmout nejlepšího manažera Akemiho Yashira. I ten byl zasážen písní sebevrahů. Povede se Akemimu vyhrabat zpěváka ze dna nebo ho tam RIVEN stáhne sebou? Snesou se vůbec tak komplikované dvě povahy ve světě přetvářky, lží a zloby?