Listopad 2014

Kapitola 6

29. listopadu 2014 v 12:02 | Dahaka |  Králičí nora
Tak za tuto kapitolku neděkujte tak úplně mě, ale spíše betě Nade, která se vrhla přeci jen do opravy, aby publikace nestála. Takže konečně přináším další část příběhu Tima a jeho cesty do Králiší nory.
Tuhle kapitolu bych tedy ráda věnovala právě Nade, za její pomoc. Také Zj Trane, která mě podporovala a věřila mi. Také
Clowers, která musela přežít mé otravné fňukání na FB.
Kapitola je poměrně dlouhá, ale snad se vám bude líbit.

V povídce se vyskytuje označení Šajcha = šejk. Nechala jsem si toto označení. Ti, kdož se mnou hrály RP hru Šajchův harém ví proč, a pro ty ostatní je to mé označení, zní to exoticky, i když není správně (Správné označení u nás je šejch a domorodé názvosloví šejk.)
V kapitole se objevuje i odkaz na tureckou telenovelu Velkolepé století *.

Díl desátý

13. listopadu 2014 v 9:30 | Dahaka |  Sagittarius
Tak a je to tu. Vaše oblíbená autorka je zpátky a zase píše jako o život. Další velmi dlouhá pauza zrovna příběhům nesvědčí, ale doufám, že už se nebude opakovat a nezanevřeli jste na mě.
Za ty dva měsíce jsem prakticky nedělala nic užitečného a proflákala ho.
No ale konečně tu máte kapitolu Sagittaria, která svým zčátkem navazuje na devátý díl. Takže je kapitolka 18+ a dočkáme se sexuální scény.

Jinak, možná si někteří z vás všimli, že v menu přibyly dvě možnosti. První je odkaz na můj ask, kde mi můžete pokládat otázky na tělo, či ho jen sledovat. První z vás ho už využili. A také přibyla možnost chatu, do kterého se nemusíte sáhodlouze registrovat a udávat desítků údajů, jen napíšete svou přezdívku, vyberete si pohlaví a vstoupíte. Tam mě můžete potkat online, každý den od oběda.
Místo pro pokec o yaoi, či rpg hry nebo jen obyčejný pokec.

Ale teď hurá k povídce.