Červenec 2014

Jedno malé zhroucení - Uvolnění

21. července 2014 v 12:01 | Dahaka
Tak a poslední třetí část tohoto partu je tady. Musím říct, že to nebylo nijak slavné, ale přesto se mi prostě tito dva hrdinové spolu líbí. Bylo to spíše takové oddechnutí před partem druhým, který bude zase obsahovat S/M prvky. Takže se můžete těšit na další části a příběhy "pána" a jeho ˇšťěňátka."

UPOZORNĚNÍ: KAPITOLA OBSAHUJE SEX. 18+
UPOZORNĚNÍ: KAPITOLA JE BEZ BETY! čTENÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!

Jedno malé zhroucení - Návštěva

20. července 2014 v 10:43 | Dahaka |  Jedno malé....
Tak a máme tu druhý díl, který jsem slíbila. Ani v tomto se nevskytuje přímý sex, spíš jen takové škádlení.
Poprvé musí "pán" své "šťěňátko" k sexu přesvědšit. Jak to udělá? Nejspíš jste pochopili, že má blonďáček zálibu v tom, svého partnea sexuálně uspokojovat nebo provokovat na veřejnosti.
A jeho "pán" má zase zálibu v různých S/M hrátkách, jako je zmíněná aférka s bičem, ke které se ještě vrátím. Právě tato aférka bude náplní příštího partu povídky.

Poslední třetí kapitola vás čeká zítra a konečně se dočkáme sexu.

UPOZORNĚNÍ: KAPITOLA NEOBSAHUJE PŘÍMÝ SEX!
UPOZORNĚNÍ: KAPITOLA JE BEZ BETY, ČTENÍ NA V VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!

Jedno malé zhroucení - Strach

19. července 2014 v 9:12 | Dahaka |  Jedno malé....
A tak si říkám, jestli to sem vůbec patří. Mělo to být porno bez zápletky, a nakonec je z toho zápletka bez porna. Vidíte jak nevyzpytatelné jsou mé povídky? Dělají si co chtějí. Ale přeci jenom se už v dalších kapitolách nějaký ten skoro sex a sex objeví. Hurá!
K těmhle dvěma hrdinům jsem se chtěla vrátit tak dlouho, až to není pravda. A mám pro ně hned několik samostatných partů. Ten první, obsahující tři kapitoly si dáme tento víkend. (Sobota, neděle a pondělí)
Další part s prvky S/M (který je zmíněný i zde) si dáme zase jindy. A třetí part o další nemilé úchylce ještě není napsán, ale také se na něj chystám co nejdříve.

První part tedy přichází. Není sice tak perverzní ani originální, jako tomu bylo minule, ale to nevadí. Myslím že tady jsem se snažila spíš o vykreslení vztahu, a charakteru našich postav. A dokonce tu není hlavní hrdina ani jeden z dvou mužů, ale žena!

Opět žádná jména hlavních hrdinů, jen prostě "pán" a jeho "štěňátko".

Snad si povídku trochu užijete a zítra vás čeká pokračování.

UPOZORNĚNÍ: NEOBSAHUJE SEX!
UPOZORNĚNÍ: POVÍDKA JE BEZ BETY, ČTENÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!

Díl osmý

13. července 2014 v 11:14 | Dahaka |  Sagittarius
Už jste někdy potkali ukeho, který znásilní semeho? Ne? No tak se seznamte s Hideem. Dnešní kapitolka mi dala hodně zabrat, tak doufám, že si jí budete o to více vážit. Tak nějak jsem se u té milostné scény zasekla. Opět ale převažuje víc akce, ale do příští kapitoly chystám i jiné věci. Myslím, že oba dva naši hrdinové si už uvědomují, že jejich vztah strýček X synovec nebude tak horký, zato k sobě chovají jiné city. Konečně se také dovídají pravdu o Yuriko a o tom, kdo stál za její smrtí.
Dnešní kapitolka tedy s omezením 18+

Kapitola II

5. července 2014 v 10:00 | Dahaka |  Bílý stín
A mám pro vás další kapitolu, tentokrát nové povídky Bílý stín. I dnešní kapitola je spíše taková pozvolná a rozjezdová. Tajemství se nám hromadí.
Launo odjíždí ke své babičce Katri na venkov, tam však překvapivě nalezne důležité vodítko ke svému pátrání po neznámém zachránci.