Březen 2014

Stažení mých povídek ve formátu PDF

20. března 2014 v 13:15 | Dahaka
Na FB stránce Truhlice má dlouholetá čtenářka pronesla jedno velmi zajímavé přání a já se rozhodla vyhovět ji a také i dalším z vás, kteří by tuhle možnost mohli uvítat.
Jde o to, že mnozí z vás se k mým povídkám rádi vracíte i po letech. Ruší vás neustálé rozklinkávání kapitol? Či si chcete mé povídky číst, i když nemáte zrovna možnost připojení k internetu na mobilu, v čtečce? Či vás ruší barva nebo písmo blogu a chcete si mé povídky vychutnat v jiném formátu a kupříkladu si je archivovat, případně vytisknout?
Proto jsem se rozhodla, poskytnout vám možnost své povídky si prostě a jednoduše stáhnout. Povídky budou ve formátu PDF a budou uloženy na Ulož.to, odkud je snadné stahování bez limitu.
Všechny povídky budou však zaheslovány, heslo bude znít…. inori

Dosud mě tato služba pro vás čtenáře vůbec nenapadla, ale mám ráda nové nápady a tak jsem se do toho s vervou pustila. Chci ale předem upozornit, že starší z povídek jsou bez betareaderu a zpětně se ani betovat nebudou. A také mé dialogové povídky s autorkou Pret se nechystám takto upravit pro stažení, lituji.

No snad vám tenhle nápad přijde přeci jen vhod. Užijte si četbu. Pokud bude nějaký odkaz nefunkční napiště prosím do komentářů.

Poděkování patří Dakotovi M_S za jeho ilustrace k povídkám a také Zj Trane, za její přispění okopírovanými povídkami.

EDIT 1: Nyní jsou jednorázovky mírně upravené pro lepší čtení, zvětšila jsem písmo a budou ke stažení i ve wordu, aby jste si je případně ještě mohli sami upravit.Jednorázovky

Jízda - 5 kapitol - PDF a Word
Ochranný duch - 6 kapitol - PDF a Word
Fénix - 6 kapitol - PDF a Word
Agneau - 6 kapitol - PDF a Word
Kocourek Haiiro - 5 kapitol - PDF a Word
Jedno malé ... 4 části - PDF a Word
Ludus Kargo - 7 kapitol - PDF a Word
Alironův učeň - 2 části - PDF a Word
Bílý stín - 7 částí - PDF a Word
RAK - 2 části - PDF a Word


Povídky
Symfonie posledního žalu - 54 kapitol
Nesplnitelný sen
- 64 kapitol
Mořský vánek - 25 kapitol

Bratříček - 37 kapitol
Černý obsidián - 32 kapitol + 2 Vánoční bonusy

Zpověď hříšníka - 28 kapitol
Trojí krev - 35 kapitol
Osudové lži - 32 kapitol
Projekt Solos - 23 kapitol
Lázeňská romance - 19 kapitol
Melodie duše - 18 kapitol
Risky - 18 kapitol + epilog
Sagittarius - 16 kapitola + wordCykly povídek
Rolničky I a II - 32 a 50 kapitol
Královský slib - 51 kapitol + Slib králů - 11 kapitol + Ohněm a ledem - 21 kapitol
Angel Gate: Samael - 27 kapitol + Angel Gate: Kamiel - 18 kapitol
Reve-nskar - 16 kapitol + Stříbrné město - 6 kapitol

Kapitola 1

16. března 2014 v 11:43 | Dahaka |  Králičí nora
Tak a je to tu. Dlouho jsem vás napínala první kapitolou nové povídky. Ale snad se vám hlavní hrdina Tim zalíbí, protože ho čeká ještě spousta dobrodružství při hledání svého kamaráda Willa.
Je možné že se v povídce budou vyskytovat sprostá slova a nevybíravý slovník, takže se případně pak nelekejte. V první kapitole to ještě moc znát nebude. První díl je takový hodně rychlý na rozjezd, není to ten typ povídky, u kterého by trvalo pět kapitol dostat se do příběhu a myslím že je to i dobře.
Takže hurá k první kapitole.

Díl šestý

9. března 2014 v 17:25 | Dahaka |  Sagittarius
Po dlouhé době se vrací i povídka Sagittarius, u které jsem trochu zamrzla. Zrovna se nepvedla podle mého gusta a to mě netěší. A navíc u ní často ztrácím inspiraci. Ale snažím se vás o tuto povídku neochudit, jen to jde někdy těžko.
Užijte si další kapitolku, která je opět poměrně akční.

Nepromarněte jedinečnou šanci vidět mě naživo. Další taková nemusí přijít

8. března 2014 v 19:05 | Dahaka |  Něco o mně
Tak už nám zbývají jen 2 měsíce do té velké otaku záležitosti, takže je čas to napsat i sem, kdyby náhodou někdo měl zájem.... o mě?
Jen jsem chtěla všem mým čtenářům oznámit, že od 9-11.5.2014 budu k potkání v Brně, na známém Animefestu. A je to opravdu velmi ojedinělá, ne-li přímo jediná příležitost, jak se se mnou můžete opravdu potkat osobně. Tak jako každý rok. Předloni i loni už téhle nabídky na bližší setkání někteří využili, našla se i slečna, která si dokonce vyprosila i fotku se svou oblíbenou autorkou. Před dvěma roky mě zase nějaké slečny pomlouvaly v šalině (ano, ten sob s rolničkama jsem byla já). Takže i letos vám všem nabízím osobní setkání, v rámci tohoto festivalu v Brně.

Vydejte se na průzkum Králičí nory

8. března 2014 v 10:30 | Dahaka |  Z mé dílny
Tak a je to tady. Chvíli to trvalo, to přiznávám, ale tak moc jsem zase nezahálela. Čekala jsem na tu správnou inspiraci, až si nějaká moucha sedne na vola jako já a pomůže mi. A stalo se. Inspirace najednou přišla a tak jsem započala novou pouť, nový příběh, který jste vy sami chtěli a který jste si také odhlasovali.
Je tu už poměrně dlouho, co jsem vám dávala možnost si z mých různých námětů na povídky vybrat tři, které vás nejvíce zaujmou a které pak tedy sepíšu. První výherní námět byl Sagittarius, který už započal svou pouť. Druhým námětem, o kterém si dnes řekneme víc, byla povídka s pracovním názvem Harém povídka, která se umístila na druhém místě. Tenhle námět mám v hlavě už hodně dlouho, ale nikdy mi nepřipadal natolik dobrý, aby to utáhlo celou povídku. Po několika měsících konečného promýšlení jsem však námět ve své hlavě více rozvedla a začal se mi stále více i líbit. Bude obsahovat spoustu věcí, které už jsem v povídkách v minulosti použila, jen doufám, že se mi povede i hodně charismatický seme, kterého mám nastíněného, tak jako pár dalších postav.