Únor 2014

Kapitola 7

20. února 2014 v 13:14 | Dahaka |  Ludus Kargo
A je to tady. Přeci jen se to povedlo. Opravdu už poslední kapitola této povídky. Musím uznat, že tahle povídka ze starověkého Říma mě nesmírně bavila. Je to krásné prostředí a psalo se to samo. Bude mi tedy chybět. Bohužel každý příběh má svůj začátek ale také konec. A i když mě ten konec Ludusu dost trápil, nakonec se smiloval. Původně měla mít povídka jen 5 kapitol, ale vidíte, jak to dopadlo.
I tak jsem ráda, že jsem ji udržela v takovémto krátkém rozsahu. Přesto ve mně stále převládá touha k tomuto období a prostředí se ještě někdy vrátit v jiné povídce. Pokud mě tedy někdy napadne dobrý námět na příběh.

Mé poděkování patří i Nade, která celou povídku betovala, a díky které si můžete vychutnat čtení bez mých nesmyslů a chyb.

Takže si užijte tuhle poslední kapitolu. Dokážou naši dva hrdinové po dlouhém odloučení najít klid? Nebo je rozdělí jeden zapomenutý dluh?


Kapitola 6

16. února 2014 v 17:31 | Dahaka |  Ludus Kargo
Jak už proběhla informace na FB Truhlice, bohužel se mi Ludus nepovedlo ukončit do šesti kapitol. Nevešlo se mi to tam celé a připadalo mi to pořád neukončené. Proto nás čeká ještě sedmá kapitola. (Mám říkat, že poseldní? Radši ne, ale věřím že 7 kapitola už poslední opravdu bude). Chaos v rozvrhu kapitoly byl způsoben tím, že jsem je musela půlit trochu násilně, ale snad to tolik nevadí. I 7 kapitola už je rozepsána, takže snad nebude nutné čekat tolik dní.
Ano, přátelé čtenáři, flákám to jak se dá.
Na Sagittaria si ještě počkáte a dvě nové povídky mají sotva základ, chci k nim napsat alespoň kousek, než je pustím ven. (abych věděla zda mi příběh sedl).
Navíc mám teď hlavu plnou yuri, jelikož se snažím dát dohromady přednášku o yuri na Animefest 2014. Takže jsem momentálně v tom nejhorším lesby módu. Smějící se

No ale už dost žvatlání a užijte si kapitolku.

Kapitola 5

5. února 2014 v 12:19 | Dahaka |  Ludus Kargo
Omlouvám se všem čtenářům, že jsem je tak dlouho napínala. Ale nějak se to sešlo a já poslední dny vůbec neměla čas se ke psaní dostat. Teď už to snad bude zase dobré. Překvapivě jsem myslela, že tohle bude poslední kapitola Ludusu a jen bude trochu delší. Ale osud řekl ne, neflákej to a napiš ještě další právoplatnou kapitolu. Takže přeci jen bude mít Ludus nakonec 6 kapitol.
I šestá už je skoro dopsána, jen jsem bojovala s tím, jak ty dvě kapitoly od sebe oddělit.
Za tuto kapitolu poděkujte i Nade, mé bětě, za její bleskovou opravu a počkejte si ještě na tu poslední šestou.

Pro milovníky Sagittaria mám vzkaz: Ještě si chvíli počkáte, ale vydržte, nebojte, k té povídce se zase vrátím, hned jak dopíšu Ludus. A poté naskočí hned dvě nové povídky po sobě, máte se na co těšit.