Leden 2014

Kapitola 4

21. ledna 2014 v 12:14 | Dahaka |  Ludus Kargo
Ano je tomu tak. Dlouhé dny nic na Truhlici zase nepřibylo, ale tak nějak nebyla nálada a starosti, takže jsem psaní vždy odložila. Ale dnes vám přináším nejspíše předposlední kapitolu Lususu. Sice jsem hádala že se příběh natáhne do šesti kapitol, tak nějak se to nepovedlo, takže ta příští už bude (asi) poslední. Ale nezoufejte, dvě nové další povídky už jsou v přípravě a brzy je potkáte na Truhlici.
Za tuhle kapitolku však neděkujte tak úplně mě, jako spíš Nade, která ji obetovala v rekordním čase, aby jste měli co číst.
Takže si užijte setkání našich dvou hrdinů.
PS: Ten konec je trochu infarktově useknutý, ale to proto, aby jste se těšili o to více na další díl.

Epilog

9. ledna 2014 v 8:31 | Dahaka |  "Risky"
Velmi mě mrzí, že vás ukončení povídky zklamalo, ale ani v malé jednohubce, kterou je tento epilog, se sexu nedočkáte. Risky nikdy nebyl o popisném sexu, a milostné scény se nám trousily jen v počátku povídky. Je to převážně dobrodružná vztahovka.Smějící se. Přesto se mi zdála ta poslední kapitola nějaká suchá a tak jsem připsala tenhle malý pohled do budoucnosti.
Tímto definitivně příběh Edgara a Riskyho končí, takže si užijte poslední řádky a rozlučte se s nimi.

Kapitola 18

8. ledna 2014 v 9:29 | Dahaka |  "Risky"
A je to tu přátelé a čtenáři. Slibovala jsem ukončení této povídky dlouho. Ale popravdě, jako by se proti mně Risky s Edgarem spikli a nechtěli ukončení svého příběhu. Ale bylo to nutné. Každý příběh má přeci nějaký konec a tenhle mi dal docela zabrat. Psala jsem ho několik dní. Také je o dost delší.
Tuto povídku budu mít vždy nesmírně ráda a těší mě, že jsem ji napsala přesně tak, jak jsem ji napsat chtěla (nepovede se to vždy). Na Riskyho budu mít krásné vzpomínky a doufám, že vy také. Chci věřit, že i jste tuhle povídku měli rádi a užívali jste si četbu. Prožívali s Edgarem jeho dobrodružství a lásku k démonovi i všechny strasti na jejich společné cestě.

A jaký je vlastně konec? Není nijak epický, není ani vysloveně dobrý, je takový… poměrně vlažný.
Ale nebojte… konec to nebude nadlouho, protože vás po této kapitole čeká takový malinkatý dovětek v podobě epilogu, který se tu brzy taky objeví a který nám přinese pohled trochu do budoucnosti našeho lidsko-démonského páru. A tím definitivně povídka skončí.
Bude mi chybět, byla to skvělá práce a opravdu mě, ji bavilo psát.

Užijte si tedy poslední dějovou kapitolu a napište třeba komentářek, jak se vám povídka líbila.