Prosinec 2013

Díl pátý

21. prosince 2013 v 13:54 | Dahaka |  Sagittarius
Takové plány jsem měla na letošní Vánoce. Spoustu zajímavých námětů a Vánočních bonusů jsem chtěla psát. Tolik nápadů mi vířilo v hlavě a já je chtěla zpracovat. Ale popravdě... tři dny před Štědrým dnem nemám nic, než tuhle kapitolu Sagittaria, která je sice akční, ale vcelku mizerná. Je to ostuda, já vím. Ale mě se psát vážně nechce. Jde to se mnou z kopce. Mám myšlenky jen na svou mámu, kterou stále drží Sauron v Mordoru (čtěte: Doktor v nemocnici) a uvažuji nad sestavením Společenstva a útok na Mordor. Dnešní Vánoce pro mě budou stát za velké...ho.. Pytlíka. Ani stromek, ani dárky, ani pohádky, ani Štědrovečerní večeře, prostě nic. Bojkotuju je! Tvrdě a nekompromisně. Nemám jinou možnost a je mi z toho smutno.

Takže Vánoce oželíme, na Silvestra zase naslibujeme maraton, který nenapíšeme, dáme si předsevzetí, že v novém roce budem psát víc a stejně na to budem kašlat, jako v tom starém. Jop, to je kouzelný život amatérského pisálka Dahaky. Potřebovala bych ránu palicí a trochu se probudit. Takže budete muset se mnou mít ještě hodně trpělivosti. O nic z povídek zatím rozepsaných ale nepřijdete, nebojte.

A teď už náš Střelec.

Kapitola 17

11. prosince 2013 v 12:24 | Dahaka |  "Risky"
Tak blog.cz se snad už umoudřil a bude s námi i spolupracovat, což je výborné. Články už by měly být viditelné na hlavní straně a i komentáře už lze přidávat. Takže mám pro vás novou kapitolku Riskyho. Nejspíš bude i kapitolou předposlední, ale uvidíme jak se mi povede napsat tu další a zda se mi to povede příště ukončit. Putování Riskyho a Edgara je skoro u konce. S Edgara se nám stává dospělý muž, ale bude třeba si s Riskym ještě vyjasnit role "Pán" a "démon".
Užijte si tedy další kapitolku.

Kapitola 3

7. prosince 2013 v 14:20 | Dahaka |  Ludus Kargo
Tak původně měla být nejdříve kapitolka Riskyho, ale jelikož Ludus byl opraven rychleji, tak jsem se rozhodla tu kapitolku zveřejnit. Snad vám to moc vadit nebude, že tak ošklivě přeskakuju pořadí.
V dnešním díle se setkáme s našim semem, ale nenechte se zmást jménem.
Užijte si další kapitolku ze starověkého Říma.