Říjen 2013

Díl třetí

27. října 2013 v 9:36 | Dahaka |  Sagittarius
Jsem moc ráda, že se vám povídka zalíbila a psali jste si o novou kapitolu. Tady je. Rozhodně to byl porod a to nejméně dikobrazů. Tahle povídka se nepíše moc dobře, ale snažím se.
V dnešním díle potkáme i novou betu Aknel, která bude mít Sagittaria na starost a zaslouží si obdivný potlesk, za to, jak s tou kapitolou bojovala jako lev.
A také se dnes setkáme s našim uke, jménem Hideo. Je to opravdu miláček, to mi věřte. Jen jeho slovník je poněkud…vulgární. Takže kdo nemá rád sprostá slova, prosím nečtěte tuto kapitolu. Necenzurovala jsem je, nepřipadalo mi to správné.
Doufám že, si oblíbíte i Hidea a jeho snahu se zbavit svého nového strýčka. Bude muset být hodně nesnesitelný, aby to našeho střelce odradilo.

Kapitola 1

23. října 2013 v 10:48 | Dahaka |  Ludus Kargo
Tak a je to tady. Chvíli to trvalo, ale nakonec se mi povedlo sesmolit první kapitolu nové povídky s názvem Ludus Kargo. Její krátký obsah najdete ve shrnutí, třeba zde
Jak už název napovídá a jak už jsem párkrát zmínila, pouštím se do dalšího neprobádaného území. Tentokrát jsem si vzala docela složitý námět, odehrávající se za dob starověkého Říma. Přesný rok nebo období povídka nemá určeno.
A proč starověký Řím? No ti co mě znají ví, že vykradu, co se dá. A tak jsem tak posledních pár neděl koukala na seriál Spartakus a napadl mě takový jeden malý námět. (Nasir a Agron jsou sladcí).
Ale nebojte se, nebude se jednat o žádnou fanfikci na Spartaka. Tohle bude čistě originální dílo.
Ludus = gladiátorská škola, kde se gladiátoři cvičili pro boje v arénách.
Kargo = příjmení našich hlavních hrdinů.
Překvapivě se ale v první kapitole setkáte s hlavní ženskou hrdinkou a jejími trampotami.

Připravte se tedy na mnoho Římských starých jmen, a na nejodhodlanější mladou dámu, kterou jste kdy viděli. Připravte se i na pár střípků minulosti.

Bety nalezeny!

22. října 2013 v 11:45 | Dahaka |  Truhlice
Tak nakonec doba temna pominula a nastala doba plná povídek. Máte se rozhodně na co těšit a myslím, že tentokrát to nebudou jen plané sliby.
Tímto oznamuji, že všechny Bety byly vybrány!
Takže už se nemusíte strachovat či se hlásit.
Opravdu jsem nečekala tak strašně rychlý zájem o betování mých povídek. Jsem z toho ještě teď paf. Všechny tři bety jsem na práci najala během dvou dnů, tomu říkám maxi rychlost.
Jsem za ně strašně ráda a děkuju i všem ostatním, kteří se poctivě hlásili o betování. Víte sami, že na některé z vás jsem si nechala kontakt, pro případ nouze. Může se stát, že mi nějaká Beta odpadne, onemocní, či zemře po strašném mučení u mých povídek. Taky že pracují v nelidských podmínkách.
Takže byste jim měli děkovat, že se obětovali pro dobro vás všech ostatních čtenářů.
Tři krásné a schopné mušketýrky se ke mně tedy přidaly a já bych vám je chtěla trochu představit.

Kapitola 15

20. října 2013 v 11:23 | Dahaka |  "Risky"
Ano, takhle nějak si to představuju.
Dnes si nejen přečtete novou kapitolku Riskyho, hurá! Dobrou kapitolu Riskyho, hurá! Ale především se seznámíte s mou novou betou, která se sama vybrala na betování Riskyho a já jsem za to moc ráda.
Je jí Blangela, se kterou už jsem párkrát v minulosti spolupracovala, a nyní navazujeme tedy spolupráci na této povídce.
I nadále se hledají ještě dvě bety.
Takže to, že je dnes Risky publkován, za to vděčíte jen Blangele.

Hledám 3 Bety

19. října 2013 v 14:41 | Dahaka |  Truhlice
HLEDÁ SE BETA

Hledám betu, která by opravila v mých povídkách gramatické, případně slohové chyby.
1 Kapitola povídky = 3 strany Wordu
Nanejvýše dokážu napsat jednu možná dvě kapitoly týdně od jedné povídky.
Povídek na zpracování = 3.
Doba betování jedné kapitoly povídky a její odeslání zpět = nanejvýš do 5 dní, pokud se nedomluvíme jinak.

Hledám 3 Bety!

První beta dostane na starosti Sagittaria, který se nyní rozjel, takže o práci nebude nouze dalších pár měsíců. Povídka je z Japonského prostředí, uvítám tedy i milovníky anime a mangy či Japonska, kteří jsou na takové prostředí v povídce zvyklý, mají to nakoukané, načtené (ale není to stěžejní pravidlo). Ocením člověka, který do mě opravdu bude muset pravidelně kopat a sem tam napomoci při záseku, protože u Sagittaria je mám často a pak píšu nesmysly.

Druhá beta dostane na starost to, co nejvíce pálí, již rozjetou povídku Risky, která bude za pár kapitol finišovat. Pokud se spolupráce s betou osvědčí (v což opravdu doufám), a beta bude chtít dál pokračovat, krátce po dokončení Riskyho bude betovat novou povídku, kterou nasadím. Pravděpodobně to bude Harémová povídka, kterou jste si vybrali hned po Sagittariovi v anketě. Ocením tedy nápaditého člověka, schopného pomoci při vymýšlení názvů a jmen u nové povídky.
Poznámka: Leží mi tu napsaná kapitolka a touží po betě.

Třetí beta bude mít nejlehčí práci zdá se, protože dostane na starost jednorázovky. Tedy betování povídek, které dosahují maximálně 6 kapitol. Ta první, kterou bude rozhodně muset betovat bude Ludus Kargo, jednorázovka ze starého Říma a období gladiátorů. Zde ocením přizpůsobivost bety, která by zvládla přejít snadno od jedné jednorázovky k druhé, a nevadí ji různé žánry a reálie yaoi povídek. Je možné, že beta nebude využívána pořád, pokud nebudu psát jednorázovku a nebude ji potřeba jinde, bude mít volno.

Doba temna natala, Dahaka se asi pos...lala

19. října 2013 v 14:37 | Dahaka |  Něco o mně
A je to tady, doba temna nastala. Po dlouhém zvažování a přemýšlení, jak nastalou nevyhovující situaci vyřešit jsem musela dospět ke kroku, který mě příliš netěší, ale považuji ho za nutný, nejen pro sebe jako autorku,ale také i pro vás čtenáře.
Když jsem tah hodnotila svou práci za poslední dobu, rychlost mého publikování i psaní, zjistila jsem, že je to hodně zlé. 14 dní mezi kapitolami povídek… to je šíleně dlouhá doba, nezdá se vám? Já vím, zní to hloupě, co by za to jiný autor dal, publikovat jednou za 14 dní. A byly doby, kdy mi to takhle dostačovalo. Ale už tomu tak není. Když vezmeme v potaz, že rozepsané mám většinou tři povídky souběžně a na tom nechci nic měnit, publikování jejich kapitol střídám… dostáváme se k jádru problému. Dva týdny rozestup mezi jednotlivými kapitolami… to činí 42 dní. Čtenáři, kteří kupříkladu čtou jen jednu mou povídku tak musí čekat na další kapitolu měsíc a půl? (Vždyť rychleji píšu i yuri, a to už je co říct).
Nechci, aby to takto bylo! Ráda bych nacpala publikaci kapitol tří povídek do jednoho měsíce. Do tří týdnů. Nynější situace je špatná, nelíbí se mi a nejsem s tím spokojená! Deptá mě to, nechci být tak líná! A tak mi nezbylo nic jiného, než vše přehodnotit a najít řešení.
A jen vy tam někde za obrazovkou PC mi dokážete s řešením problému pomoci!

Prosím, staňte se mou betou!

Díl druhý

17. října 2013 v 10:12 | Dahaka |  Sagittarius
Nastává doba temna.....
Více v pozdějším článku.
Nyní už ale kapitola Sagittaria. Psaní mi moc dobře nešlo. Hned na začátku jsem se zadrhla, a nechtělo to jít dál. Ale stačilo chytit ten správný nápad za pačesy a přece jen se to povedlo. Tahle kapitolka není tak podstatná pro děj, je spíše seznamovací. Všichni se určitě těšíte na to naše uke kvítko. Nebudu nic slibovat, to se nevyplácí v mém případě, ale snad by se mělo uke kvítko objevit příští kapitolu. A strejda nebude nadšen.

Yaoi RPG

8. října 2013 v 12:24 | Dahaka |  Něco o mně
Nedělám to často a ani příliš ráda. Sama nemám ráda reklamy, ale někdy udělám výjimku. Pokud už se v dané záležitosti nějak angažuji, udělám si ráda reklamu sama na sebe. Nebo ráda i propaguju věci, stránky, spisovatele, projekty, která uznávám, které se mi líbí, či je čtu. Ráda propaguju vše, co se mi zalíbí a má něco společného s yaoi, ať už na FB stránce Truhlice, nebo i v menší míře tady na blogu. A tak mám pro vás dnes také takovou jednu malou reklamu.
Reklama je to na web Yaoi RPG textové hry, kterou vytvořilo jedno malé uke jménem Daichi a já se k tomu tak nějak samovolně přizvala a začala rýpat a pomáhat s tvorbou. Kdo zná RPG hry ví moc dobře, co ho čeká. Kdo ne, může navštívit i tamější chat, bez registrace, jen přijít poklábosit o yaoi či pozdravit svou oblíbenou autorku Dahaku. Rádi vám vše vysvětlíme, co se týká hry, rádi i ukážeme. Stačí přijít s trochou fantazie a chutí zkusit to.
Moc ráda bych vás tam tedy pozvala, možná vás to zláká vyplnit si registraci, vytvořit si svou postavu a třeba si s námi zahrát yaoi textové hry. Proto jsem umístila i reklamu na tuto hru i do menu zde na Truhlici.
Bez omezení věku, pohlaví a bez omezení nějakých zákonných pravidel i vy se můžete stát chlapcem-mužem v tomto světě yaoi.
Tvořte i vy s námi příběhy. Tvořte ten svůj…. Žijte svůj yaoi sen.


http://yaoi-rpg.weebly.com/
Jedno malé dopoledne - Odměna

6. října 2013 v 11:41 | Dahaka |  Jedno malé....
A je tu už opravdu poslední třetí část této porno povídky. Musím uznat, že se to psalo opravdu dobře, velmi lehce. Byl to takový odpočinek. Dokázalo mi to také, že sexuální scény psát umím, jen mi většinou nepasují do povídek. Musím na tom ještě zapracovat.
Nevylučuju ani do budoucna napsání podobných PWP jednorázovek, sestávajících jen ze sexuálních aktů. Takže jakmile zase bude dobrý nápad, sepíšu to.

Dnešním dílem se prozatím rozloučíme i s "Pánem" a jeho "štěňátkem", dílem nazvaným Odměna.
Varování: 18+!

Kapitola 5

3. října 2013 v 11:42 | Dahaka |  Kocourek Haiiro
Tak a slibovaná opravdu poslední kapitola Kocourka je tady. A zdá se mi, jako by se mi osud přímo vysmíval, co se týká této povídky. Ráda bych napsala, že je to vtipné, ale ono opravdu není.
Včera když mi kapitolka přišla zpátky od bety se u mě na klíně nacházelo nové malé šedé koťátko. Tak strašně maličké. Našla ho neteř u dálnice a donesla mi ho. Dala jsem tomu jméno Aiko. Chtěla jsem, tolik jsem si přála aby u nás zůstalo a já měla zase co muchlat a s kým si povídat. Ale bohužel mi to nebylo dovoleno. Vzali mi ho, a odnesli ven do zimi umřít.
Nyní ve mě je jen smutek a nenávist k lidem kolem mě,k rodině, za to co udělali. Možná to byla jen moje chyba, naivně se upnout na nové zvířátko. Ale už jsem prostě taková.
A teď musím publikovat tuhle kapitolu. No není to výsměch osudu? Věřte, že jsem měla sto chutí včera ten konec přepsat, aby dopadl tragicky a smutně. Ale nakonec jsem to neudělala.

Tuhle povídku jsem psala strašně ráda. Byla to velká srdcovka, po které se mi bude stýskat. A na to chci teď myslet.

Tedy, rozlučte se s Haiirem i jeho pánem Samuelem. Doufám, že se vám Haiiro líbil a budete na něj hezky vzpomínat.

Varování: Přeci jen 18+