Srpen 2013

Kapitola 13

20. srpna 2013 v 12:02 | Dahaka |  "Risky"
I když to tak nevypadá píšu jako o život. Jen mi každá kapitola trvá déle, jelikož psaní přerušuju, odkládám na druhý den a málokdy jsem v tak dobrém rozpoložení abych kapitolu napsala za jeden den. Takže se omlouvám že teď to přibývá tak pomalu. Věřím že až mě přestanou rozptylovat školou povinní a v září zase naskočí do učebního procesu, budu mít více času a přestanu jen hrát RP hry a snad se zase vrhnu pořádně do psaní.

Edgar doplouvá do Amerického New Orleansu, najde zde Riskyho v tom podivném cirkusu Carsone? Nebo to bude opět další planá naděje?


Název pro povídku vybrán

19. srpna 2013 v 13:41 | Dahaka |  Truhlice
Přesně deset dní jste měli na poslání návrhu jména pro novou povídku. Popravdě jsem si s tím opravdu nevěděla rady a ani daná slova nevystihoval to něco, co jsem od toho očekávala. Vy jste se ale opravdu snažili pomoci mi a i když už jsem ztrácela naději, že nikdy dobrý název nevybereme, objevilo se něco, co mě na první pohled zaujalo a vyřešilo to nejen problém s názvem povídky, ale i další malá dilemata se střeleckou přezdívko atd.
Proto chci poděkovat všem, kteří se zúčastnili, moc si vážím vaší snahy.

Soutěž ale byla ukončena a vítěz se našel.

Chtěla bych věřit, že kdybych nebyla blbá, možná by mě podobný název také napadl. Ale kdo ví, nejspíše ne. Přesto mě zaujal na první pohled a já se musela hodně smát jeho jednoduchosti.
Proto vyhlásíme vítěze.


Nové sniper povídce dala její jméno Shee a její název zní Sagittarius!


Pogratulujme naší vítězce, která si to rozhodně zaslouží, za tento jednoduchý, ale geniální název. Moc děkuju za tvou inspiraci, rozhodně bude potřeba.
A doufám, že tedy nová povídka s názvem Sagittarius se brzy objeví na Truhlici, pokud mi budou přát šťastné hvězdy. Jména pro hrdiny už mám, základní námět také, jen ty začátky jsou vždy nejtěžší.

Takže přejte mě a Střelci štěstí a dobrou múzu.

Kapitola 3

10. srpna 2013 v 16:02 | Dahaka |  Kocourek Haiiro
Kocourek Haiiro se nám zase ztratil. Je to strašný tulák a tak se už druhá kapitola záhadně vytratil někde mezi komunikací. Je to docela veselé. Je to prokletá povídka. Ale nakonec se našel a tak vám ho dnes přináším. V dnešním díle se končně dozvíme odpověď na tu známou otázku.
"Byl to sen nebo to nebyl sen?"
Dnes se seznámíme s Haiirem s trochu jiného pohledu.

Vyberte název pro novou Sniper povídku

9. srpna 2013 v 14:46 | Dahaka |  Truhlice
Tak a jdeme na to. Málem bych úplně zapomněla. Kdo si vzpomíná na soutěž o Námět na povídku jistě už ví, že první místo obsadila takzvaná "Sniper" povídka. A já si tak v poslední době říkám, no je hezké, že jste si vybrali námět, ale zase se na tom nadřu sama? A víte, že se mi nechce? A proto podlá autorka Dahaka na vás připravila další spolupráci pro vás všechny a to překvapivě… vybrat jméno pro povídku. Jelikož mám naprosto vygumováno a sotva jsem vyhrabala pár jmen hlavních hrdinů, není to nic moc.