Červen 2013

Konec hlasování, námět na příští povídku byl vybrán!

28. června 2013 v 11:59 | Dahaka |  Z mé dílny
Tak a naše anketa o nejlepší námět na příští povídky je u konce. Já zapomnětlivá jsem vás nechala hlasovat i o den déle, než jsem původně chtěla, ale to nevadí.
Musím uznat, že anketa mě ve více směrech překvapila a tak se pustíme do výsledků. Z těch 7 neopracovaných kousků námětů mohl být vítěz jen jeden. Ale jelikož jsem chtěla vybrat dva náměty, tak vítězem se nakonec stali dva, s největším počtem hlasů. Ano, vím že z takových střípků příběhu si mnoho z vás o povídce neudělalo jasný názor a i když se vám nějaký zalíbil, kdo ví, jestli ho při psaní nějak nezaprasím, protože mé příběhy si často žijí vlastním životem. Proto tohle byla taková zkouška. Zda se povede? Kdo ví…
Rozhodně jsem vám ale předložila 7 námětů, které jsem do budoucnosti tak jako tak chtěla napsat, takže i když ten vámi oblíbený třeba nevyhrál, je velmi pravděpodobné, že časem se tu opravdu jako povídka objeví (časem myslím rozmezí měsíců a let). Takže prohrát snad nemohl nikdo.

Kapitola 11

26. června 2013 v 11:56 | Dahaka |  "Risky"
Tak a po chvilce čekání je tu další kapitola Riskyho, ovšem opět bez Riskyho. Kampak se nám démonek ztratil se zatím nedozvíme. V dnešním díle se ale dozvíme celou pravdu o smrti Edgarova otce. Opravdu v tom měl prsty Edgarův strýček mnich Ruben? A pokud ano, proč to učinil? Možná pro vás kapitolka bude překvapující, věřím že Rubena všichni nenávidíte. Ale vše není tak, jak by se mohlo zdát.

Moc chci poděkovat betě Luki, která si i přes mateřské povinnosti i tak dokáže najít čas na betování mých povídek. Toho si moc vážím a vy čtenáři byste si toho měli vážit také. Mrkající

Kapitola IV

17. června 2013 v 12:02 | Dahaka |  Agneau
Tak a máme tu další kapitolu delfíní jednorázovky s názvem Agneau. Tato kapitolka není zase tak moc oběvná, spíše se zabývá novou nadějí mezi Marcosem a našim snaživkou Zacharim a také delfínům.
Ale nebojte, máme tak ještě dvě kapitoly, které budou plné dobrodružství.

Na dnešním díle se podílela beta Luki, Pan Google - jelikož o potápění absolutně nic nevím a u moře jsem nikdy nebyla a delfína jsem viděla jen v TV, má navrácená závislost na tyčinkách a energeťáku a krásná mořská 3D tapeta... kdo by si nepřál být zrovna u moře.

Kapitola 10

9. června 2013 v 11:43 | Dahaka |  "Risky"
Po menší odmlce se opět povídky vracejí. Depresivnější počasí a osobní problémy příliš inspiraci nepřály, ale snad už to bude jen lepší. Na dnešním díle se již znovu podílela má beta, takže tato kapitola bude tentokrát bez varování, i když je trochu delší než obvykle.

Jistě mnozí z vás zvědavě očekávají rozuzlení příběhu. Proč Risky zabil Edgarova otce? Dnes se to konečně dozvíte, ovšem stále nám jedna podstatná záhada zůstane. I když jste mnozí hádali co to mohlo způsobit, nikdo se netrefil, takže mě to potěšilo že vás možná něčím ještě dovedu překvapit.
Kapitola se také přesouvá o čtyři roky dopředu v ději, nyní je tedy Edgarovi sedmnáct a půl (jelikož je v příběhu začátek léta a Edgar má narozeniny na podzim. Užijte si tedy četbu.