Březen 2013

Kapitola pátá - Modrá a stříbrná

29. března 2013 v 12:45 | Dahaka |  Stříbrné město
A víte co? Málem jsem na své čtenáře dnes zapomněla. Od rána si říkám že publikuju další kapitolu elfíků, tu předposlední. A stále mi do toho něco leze. Ale rozhodla jsem se, teď nebo nikdy.
Tahle kapitola se mi poměrně povedla, líbí se mi a doufám že z ní budete mít obdobný pocit. Časově se trochu posuneme, aby tonebylo tolik zdlouhavé, protože se blíží příběh do finále. Ještě chystám poslední kapitolu, která dějem trochu ještě zamíchá, ale pokud se mi podaří tak jak má, bude to skvělé zakončení této jednorázovky.

Co to král Tanis v minulé kapitole chystal na Faileona se dozvíte dnes. Král ale musel čekat hodně měsíců, než se uchýlil k poměrně podlému kroku, který však jistě něco dobrého přinese.

Nové oblíbené odkazy

27. března 2013 v 13:34 | Dahaka |  Truhlice
Po delší době jsem dělala pořádek trochu na Truhlici, vyházela několik starých nepotřebných článků a rubrik. Většinou to byly úpravy jen v administraci, které neměly žádný vliv na vzhled blogu, takže jste si ničeho ani všimnout nemuseli. A když už jsem byla u toho, rozhodla jsem se spojit příjemné s užitečným. Dnes do svých oblíbených odkazů zařazuji hned další dva nové, což je u mě nezvyklé. V těchto odkazech nemám jen spřátelené stránky, ale také místa, či lidičky, které mám ráda, a tvorbu ke které se stále vracím. Či se v oblíbených odkazech nachází autoři, kteří mě v životě hodně ovlivnili a jejíž práce se mi nesmírně líbí. S hrdostí oznamuji, že do síně slávy na Truhlici dnes přibudou dvě velmi zajímavé a skvělé autorky Blangela a Giuditta Bering.

Kapitola 06

26. března 2013 v 15:01 | Dahaka |  "Risky"
,Tak a mám tu pro vás novou kapitolu Riskyho. Musím však předem upozornit ,že není vhodná pro kardiaky, osoby toužící po yaoi ani pro vaše kšandy, jelikož jsem si s koncem trochu poradila po svém. Ale příště... ano příště...
Pokud ovšem nějaké v brzku bude. Trápí mě problémy se zrakem, což je u mě sice poslední dobou běžné, ale stejně neočekávané. To víte s 13 dioptriema čumět celý den do PC není taky zrovna dobrý nápad. Ale nemůžu si pomoct.

Ale nebojte, na dalších kapitolách povídek pracuju. Jen musíte mít se mnou trochu trpělivosti. Teď si ale užijte tento díl Riskyho.

Díl čtrnáctý

17. března 2013 v 9:36 | Dahaka |  Angel Gate: Kamiel
Očekávaný zásek na Kamielovi se naštěstí nekonal, což je poměrně divné, ale velmi vítané. Takže vám hned dnes přináším další pokračování tohoto dobrodružství. Dnešní kapitolku označím raději 18+ a to kvůli násilí, krvi a smrti.

Dobro vítězí jen v pohádkách. V našem příběhu zatím vítězí zlo. Démoni jsou velmi odhodlaní a naši hrdinové tápou v tom jak je zastavit. I poslední naděje umírá, přesto se Jonas a anděl Kamiel ani otec Pilas a Sage nevzdávají.

Kapitola čtvrtá - Komnaty krále

15. března 2013 v 13:22 | Dahaka |  Stříbrné město
Trvalo to dlouho. Ano slušný zásek, žádná inspirace, depka z toho, že inspirace není, depka z toho, že je depka... to je děs. To vám opravdu nepřeju. Ale díky energi kůře (tři dny v kuse na energi drinku) se mi povedlo probudit šedou kůru mozkovou a nakopnout se k dalšímu psaní.
Takže tentokrát přináším elfíky a dnes dokonce 18+, i když tam zase nic tak popisného není....

No a jelikož se blíží i migréna a celkově toho mám tak akorát plné zuby, vidím to na den odpočinku (já vím odpočívám pořád.) Pro čtenáře Kamiela mám dobrou zprávu, další kapitola je u bety.

Kapitola 05

6. března 2013 v 12:31 | Dahaka |  "Risky"
Tak je tu opět Risky, máte radost? Já docela ano, tahle kapitolka se mi docela povedla. Je mi líto že se teď povídky tak trousí, ale vůbec se mi nechce psát. Nějak na to nemám chuť, takže mějte trpělivost, snad se to zlepší.

Za tuhle kapitolku také poděkujte Blangele, která se přihlásila jako nová beta pro Riskyho povídku.

Riskyho puberta nabírá jasný sexuální náboj a chudák Edgar tak je postaven před velký problém. Jak si poradí s démonem?