Únor 2013

Díl třináctý

28. února 2013 v 16:01 | Dahaka |  Angel Gate: Kamiel
Dlouho předlouho Truhlice pokladů mlčela. Ano bylo to zapříčeněno výpadkem mojí dlouholeté bety, které se rozsypal PC a hledáním nějaké adekvátní náhrady. Také to bylo způsobeno tím že nic do zásoby napsáno nebylo a mě se psát ani nechtělo. Takže mě za to můžete ukamenovat, já vám to dovoluju.
Moc děkuju Pret za její betování povídky, kterou neznala a přesto si s tím skvěle poradila.

Fénix 06

18. února 2013 v 16:48 | Dahaka |  Fénix
A je to tu. Tolik jste toužili vědět jak to dopadne a tak jsem to opravdu předčasně dopsala.
Byla to opravdu krásná práce a strašně mě ta povídka bavila. Z původního nápadu do soutěže o nejlepší povolání do yaoi povídky vyhrála Lulu a její Tatér. Bylo to jedno z prvních soutěžních povolání a hned jak jsem ten nápad uviděla, okamžitě mě napadl příběh i hlavní hrdinové. A přesně tohle jsem od té soutěže očekávala. Bohužel to byl jediný nápad, který mě takhle nakopnul k povídce.
Původně tedy vánoční dárek o dvou kapitolách se změnil na jednorázovou povídku o šesti kapitolách. A původní povídka o tatérovi se změnila v povídku o Coming outu. Podivné viďte? Tady vidíte jak si mé povídky žijí vlastním životem.

Takže tady to máte, je to trochu delší, ale snad to tolik vadit nebude. Užijte si poslední kapitolu Fénixe a snad se do budoucna můžete těšit na další povolání, více na FB.

Kapitola třetí - Právo N'ra

14. února 2013 v 10:36 | Dahaka |  Stříbrné město
Povede se králi Tanisovi získat si pozornost horského mága Faileona? Možná k tomu nepoužije zrovna dobré metody, ale účel světí prostředky jak se říká.

I přes ošklivou migrénu se mi to povedlo dopsat, což mě opravdu překvapilo. Této povídce nejspíše více jak pět kapitol dohromady nebudu věnovat. I tak doufám, že se vám bude líbit.

Fénix 05

12. února 2013 v 10:36 | Dahaka |  Fénix
Tak slibovala jsem, že to bude docela jízda. A ona to nakonec je jízda mnohem větší než jsem původně čekala. Takže omluvte sprostá slova a jiné vulgární a nespisovné výrazy, které jsou v textu bez cenzury.
Oliver se dostane do prekerní situace a celé se mu to vymkne z ruky. Jeho Coming out opravdu nedopadne příliš dobře.

Kapitola 04

7. února 2013 v 11:23 | Dahaka |  "Risky"
Tak a mám tu pro vás další kapitolu Riskyho, který se snad píše sám. Myslím že tahle povídka mi prostě dobře sedla.
Nebudu to prodlužovat... dnes trochu nahlédneme do společného života Riskyho a Edgara. A snad i poznáme že mladého démonka něco opravdu žere. Že by puberta? Nebo něco mnohem horšího?