Listopad 2012

Díl desátý - Prolog

30. listopadu 2012 v 18:53 | Dahaka |  Angel Gate: Kamiel
Proč Prolog zrovna v půlce povídky? Kdo ví. Tak nějak jsem seděla nad dalším pokračováním Kamiela a říkala jsi kde navážu na děj. Dlouho jsem však nic kloudného nemyslela a tak mě napadlo vrátit se trochu na začátek. Co se stalo vlastně po skončení první povídky o Solomonovi a Samaelovi?
Jak do toho všeho zapadá Kamiel a jak se stal padlým andělem? Tenhle prolog je podstatně důležitý nejen pro tuhle povídku, ale i pro další již třetí povídku o andělech, kterou se mi snad v budoucnu podaří napsat. Přece jen to má být trilogie.

Omlouvám se čtenářům že v poslední době toho moc nepřidávám, ale úmrtí v rodině a jiné záležitosti mi nedovolují psát tak jak bych chtěla. Ale nezoufejte, na Vánoce vás čeká mnoho nového.

Kapitola 16

22. listopadu 2012 v 16:00 | Dahaka |  Melodie duše
Tak tuhle kapitolku vám sem ještě přináším dnes. Ale v příštích dnech budete muset být se svou autorkou hodně trpělivý. Hodně v mém životě se změnilo, hodně osobních věcí a musím řešit věci, které bych v životě nepřála řešit nikomu. Ale život si prostě nevybírá.
Takže se vám všem co sem chodíte pravidelně nakukovat moc omlouvám, aspoň touhle formou. Budu se snažit psát dál, ale budu potřebovat nějaký čas, než budu mít vůbec nějaké myšlenky na psaní.
Doufám že to pochopíte.

16 Nový život - Poslední díl

17. listopadu 2012 v 17:17 | Dahaka |  Reve-nskar
Menší úklid na blogu dopadl vcelku úspěšně. Snad je pro vás nové členění rubrik přehledné. Mě se to vcelku líbí. Omlouvám se pokud sem tím někoho vyděsila, ale bylo již na čase s tím něco provést.
Ano, další týden dovolené jsem opět proflákala, avšak můžu s hrdostí říct, že již je jedna Vánoční povídka hotova, takže aspoň něco.
A také se mi povedlo stvořit toto.... Poslední kapitolu k povídce Reve-nskar.

Původně jsem myslela že to vyjde ještě tak na dvě kapitoly, ale nakonec jsem zjistila že už si to zaslouží ukončit tak jak to je. Tato kapitola je však o stránku delší než bývají mé obvyklé kapitoly, tak si ten konec i plně užijete. Jak už však proniklo všude možně, není to tak úplně definitivní konec. Na tuto povídku totiž bude přímo a těsně navazovat další povídka, kde se i Levander a Eron jistě objeví. Povídka bude pojednávat o králi Tanisovi a Faileonovi. Kdo se těší? Já ano. Sice to nejspíš nebude tak dlouhé jako Reve-nskar (sakra to bych psát neměla, i Reve-nskar měl být jednorázovka se šesti kapitolami...no tak nic), ale vážně doufám že tentokrát se mi to povede mírně zkrátit. Takže ještě to není tak úplně loučení.

No ale už k té poslední kapitole. Moc děkuju betě Luki, která si povídku se mnou užila od počátku až do konce a která si elfíky oblíbila. Jsem ráda že mi povídka šla tak dobře a to jen díky ní, protože mě navedla iněkdy nevědomky na skvělé nápady do děje. Luki tedy, tahle kapitolka je pro tebe... s novým příslibem pokračování.

Shrnutí jednorázových povídek

14. listopadu 2012 v 12:05 | Dahaka |  Jednorázovky
Jízda = 5 kapitol. Povídka dokončena! Real slash.
První opravdu právoplatná jednorázovka a také vánoční dárek pro rok 2010. Povídka nás zavádí k závodníkům teréních automobilových závodů, takzvaných Offroadů. Představuje nám mladého mechanika Matěje, jeho šéfa Štěpána a také jednoho nepříjemného homofoba a řidiče Milana. Jak se povede Matějovi a Štěpánovi jejich jízda životem i závodem?
http://truhlicepokladu.blog.cz/rubrika/jizda


Ochranný duch = 6 kapitol. Povídka dokončena! Originál fantasy, historické Japonsko.
Hlavní hrdinou povídky je Satomi. Je mu čerstvě šestnáct a narodil se do rodiny vymítačů duchů a démonů, ve které se toto povolání dědí už po generace. I Satomi se chce stát silným vymítačem, ale má jeden menší problém. Je na to ještě mladý. Teprve v 18 letech, až bude dospělý, může povolat Ochranného ducha, který mu bude pomáhat v odstraňování duchů, démonů, přízraků a různých zlých potvor. Satomi se rozhodne, že čekat dva roky nebude, a jelikož ho dědeček obřad vyvolání nechce naučit, rozhodne se jít do toho na vlastní pěst.
http://truhlicepokladu.blog.cz/rubrika/ochranny-duch


Fénix = 6 Kapitol. Povídka dokončena. Real slash.
Oliver je vcelku obyčejný 25 letý mladík. Celý život si však žije v přepychu, jelikož je synem reklamního magnáta. A pěkně mu to leze na nervy. Jednoho dne se rozhodne udělat něco bláznivého a nechat si udělat tetování. Seznamuje se s krásným a tajemným tatérem Mathiasem a získává svého Fénixe. Povede se Oliverovi postavit se otci a žít jak sám chce?
- Povídka vznikla původně jako vánoční dárek pro rok 2012, a její námět, tedy povolání tatéra vyhrálo v soutěži. Povídka však byla natolik dobrá, že si čtenáři odhlasovali pokračování.
http://truhlicepokladu.blog.cz/rubrika/fenix


Agneau = 6 Kapitol. Povídka dokončena. Real slash.
Zachary Miros je mladý nadějný mořský biolog, který se snaží obhájit svůj výzkum o dorozumívání se delfínů a jejich schopnosti zachránit i člověka v nouzi. Stále se žene za přeludem, který mu vštípil už jeho otec, dokumentarista a milovník moře.
Při své poslední šanci na obhajobu a natočení dokumentu o delfínech potkává však Zachary svou minulost, dávnou lásku a vášeň k muži, který ho zradil. Dokáže mu zradu odpustit a navázat na jejich vztah? Dokáže se Zachary odprostit od své nenávisti a zklamání a znovu milovat?
- Povídka vznikla díky soutěži O originální zvíře do yaoi povídky, kde zvítězil právě delfín a soutěžící Bella.
http://truhlicepokladu.blog.cz/rubrika/agneau


Kocourek Haiiro - 5 kapitol. Povídka dokončena. Real/fantasy slash.
Je to pět let co Samuel našel opuštěného zraněného mourovatého kocoura za zvláštních okolností, kterého zachránil a nakonec si ho i nechal. Zdálo by se, že je Samuel poměrně nudný hrdina, žijící jen láskou ke svému kocourovi a svou monotónní prací v archivu knihovny. Ale jeho život se brzy změní, když pozná, že jeho mourovatý kocour Haiiro není jen obyčejná kočka a celých pět let vedl druhý utajovaný život.
http://truhlicepokladu.blog.cz/rubrika/kocourek-haiiro


Jedno malé….
Je to soubor krátkých jednorázových povídek, které jsou PWP neboli Česky PBZ = Porno bez zápletky!
Tyto povídky jsou všechny určeny čtenářům 18+! Povídky mají stejný základ názvu a jejich děj sestává především ze sexuálních popisných scén. Jen volně na sebe navazují.
Příběh beze jmen hlavních hrdinů a zdálo by se, že i bez zápletky. "Pán", velký ředitel a perverzák se smyslem v různých trestech a mučeních a jeho nezbedné blonďaté mladé"štěňátko". Oba hrdinové spolu prožívají mnoho sexuálních dobrodružství a praktik. Všechny povídky spojují právě tito dva hrdinové.
http://truhlicepokladu.blog.cz/rubrika/jedno-male


Ludus Kargo = 7 kapitol. Povídka dokončena. Originál slash, období starověkého Říma.
Ludus Kargo, světoznámá škola gladiátorů, která však byla při obrovském požáru zničena. Flavius Verus Kargo a jeho sestra Dianeira tak přišli o svého milovaného otce. Naštěstí si je k sobě vzal strýček do Říma. Flavio té noci ztratil ale ještě něco důležitého. Chlapce, který byl skoro jako jeho bratr, chlapce, kterého z celého srdce miloval. Gladiátora Ramia. Slib, který si tu noc dali, Flavia nutil přežít všechny útrapy. Celých 8 let svého gladiátora hledal ve všech arénách a bojích… než naděje vyprchaly a on hledat přestal. Zahořkl a začal nenávidě to, co dříve miloval. Gladiátorské hry a zápasy. Mladá Dianeira však má s bratrem své plány a donutí ho navštívit gladiátorské hry ve velkém Koloseu. Najde tam Flavio to co celé roky hledal?
http://truhlicepokladu.blog.cz/rubrika/ludus-kargo


Bílý stín = 7 kapitol. Povídka dokončena. Real slash s kapkou fantasy.
Launo Hirvonen přežil před rokem ošklivou vlakovou nehodu. Od té doby jeho mysl nenašla klid. Stále se mu zjevuje muž, s dlouhými bílými vlasy, který ho tenkrát zachránil před jistou smrtí. Ale kdo je tento zachránce? Launo se rozhodně ho najít a brzy zjistí, že jsou spolu svázáni už od dětství podivným Laponským kouzlem. Launo bude muset podniknout cestu i do své minulosti, aby našel všechny odpovědi. Podaří se mu znovu svého zachránce potkat? A kdo je vůbec tajemný muž s bílými vlasy?
http://truhlicepokladu.blog.cz/rubrika/bily-stin


Alironův učeň = 2 části. Povídka dokončena! Fantasy slash.
Povídka vznikla jako dárek na přání pro stou členku FB skupiny Truhlice, pro Danču.
Čaroděj Aliron při své cestě objeví v jedné vesnici chlapce, který jako jediný přežil řádění démonů a rozhodne ho vzít sebou, jako svého učně. Chlapec se tak stává úplně prvním člověkem, který se stal učněm čaroděje a postupně se učí magii v bájném městě čarodějů. Také za dlouhé roky prohlubuje svou lásku a touhu ke svému mistrovi.
Ale dokáže náš učeň dojít až na konec své cesty a složit zkoušku na čaroděje? Co vše pro to on i jeho mistr Aliron budou muset obětovat?
http://truhlicepokladu.blog.cz/rubrika/alironuv-ucen


RAK = 2 Kapitoly. Povídka dokončena! Real slash.
Vašek a Libor, dva muži, kteří bojují se zákeřnou nemocí. Libor přímo a Vašek, jako jeho opora a přítel. Dva muži, kteří spolu žijí již roky a milují se, najednou ztrácejí naději. Liborova smrt klepe na vrátka. Povídka je především o nesobeckosti, o lásce, která dokáže překonat i tak těžkou zkoušku osudu. Je o sebezapření, o tom, že lidé poznají to, co milují, až když to ztratí nebo je to v ohrožení. Až tehdy, kdy se blíží konec, si začnou uvědomovat své priority, a na čem opravdu záleží.
http://truhlicepokladu.blog.cz/rubrika/rakDuhový náramek = ?? kapitoly, real slash. Povídka publikována.
Mladý Radim prostě není sprývný gay. Nezapadá do komunity, není iniciativní, ani si neumí najít chlapa. Je jen šedou myškou v malém homofobním okrese. Změní na tom něco jeho návštěva Gay pride v Praze?
Možná tam potká někoho, koho by ani ve snu nečekal. Lásku jde totiž potkat i na místech, kde by jí člověk nejméně čekal. Poznat se dá různě, třeba Duhovým náramkem.Lízátko - Povídka dokončena, Real slash, Oneshot
Vaškovi se povede díky kousání roksového lízátka ulomit si zub. A i přes bolest odmítá jít k zubaři, protože z nich má hrůzu. Trauma z dětství týkající se zubařů bude muset nakonec překonat a objeví nového zastupujícího zubního lékaře, který mu přivodí bušení srdce. Zvládne dr.Arnoštek napravit zubařům reputaci v očích nebohého vyděšeného Vaška?
http://truhlicepokladu.blog.cz/1811/lizatko

Cyklus Angel Gate

14. listopadu 2012 v 11:45 | Dahaka |  Cyklus Angel Gate
Angel Gate: Samael = 27 kapitol. Povídka dokončena! Fantasy slash - andělé.
První povídka z plánované andělské trilogie Angel Gate.
Sedmnáctiletý chlapec jménem Efram Bei žije od svého narození v sirotčinci v Londýně. Sirotčinec patří tamější Archandělské církvi. Blíží se však doba Eframových 18 narozenin, kdy bude muset ze sirotčince odejít. Hlavou se mu honí však spíše podivné děsivé sny, ve kterých vidí anděla. Před sedmnácti lety ho do kostela přinesl neznámý muž. Chránil ho jako nejcennější poklad, přesto ho však musel zanechat v rukou otce Faltuse, společně s pozlacenou knihou vázanou jemnou kůží, s jemným prachovým peřím. Solomona kniha, napsána před pěti sty lety se znovu objevila. Muž, který Eframa do kostela Nebeské pravdy přinesl byl archanděl... archanděl Samael, jež se vzdal nebe pro lásku k člověku.
http://truhlicepokladu.blog.cz/rubrika/angel-gate-samaelAngel Gate: Kamiel =18 kapitol. Povídka dokončena!. Fantasy slash - andělé
Druhá povídka z andělské trilogie Angel Gate.
Novinář žijící v New Yourku a pracující pro místní noviny Jonas Gavin se snaží přijít na kloub záhadnému masovému vrahovi, který dostal pojmenování Pitvař. Ale jak se zdá tohle nebude obyčejný masový vrah, nebude to ani člověk. Jonase jeho touha po článku zavádí do obrovského nebezpečí. Střetává se s Archandělskou církví a také se záhadným mužem v černém, který si nechává říkat Cam. Jonas postupně objevuje svět o kterém neměl nejmenší potuchy a který je těžko uvěřitelný. Démoni žijí mezi námi a padlý anděl Kamiel (Cam) je zde, aby jim zabránil ubližovat nevinným.
http://truhlicepokladu.blog.cz/rubrika/angel-gate-kamiel

Shrnutí cyklu Ohneň a Vítr

14. listopadu 2012 v 11:42 | Dahaka |  Cyklus Oheň a Vítr
Oheň a vítr = I řada 12 částí a II řada řada 9 částí. Povídka dokončena! Fantasy slash.
Spoluautorská povídka s autorkou Pret. Dialogová povídka. Povídka rozdělena na dvě řady.
Oheň a vítr, dva živly, dva klany, které mezi sebou vedou odjakživa spory. Válka je na spadnutí, ale to nezabrání vypuknout vášni mezi dvěma dědici těchto klanů. Oba dobře ví, že doba jejich vztahu nepřeje, ale přesto se nechtějí citů vzdát. Ignis a Seth, jak si tito dva poradí s útrapami, zradou, smrtí, nenávistí a válkou jako takovou? Vydrží jejich láska? Nebo vše semele osud?

Cyklus Vetřelec

14. listopadu 2012 v 11:40 | Dahaka |  Cyklus Vetřelec
Vetřelec I = 20 kapitol, povídka dokončena! Real slash.
První společný projekt s jinou autorkou a to Pret. Společná povídka, opírající se jen o dialogy hlavních postav. Hlavní hrdina Alex, dostane úkol od své přítelkyně, ohlídat jejího bratra. Ale Tom je všechno možného, jen ne hodný bratr. Oba dva spolu válčí, škorpí se, až nakonec mezi nimi přeskočí jiskra.


Vetřelec II = 14 kapitol, povídka dokončena! Real slash.
Pokračování první řady společné dialogové povídky tvořené s Pret. Není tak dlouhá jako první řada, ale i zde na naše hrdiny čeká jedna velká překážka, jedna velká nehoda a také lži. Přesouváme se v ději o pět let kupředu. Objeví se tři nové postavy, které zamíchají dějem.


Cyklus Královský slib

14. listopadu 2012 v 11:37 | Dahaka |  Cyklus Královský slib
Královský slib = 51 kapitol, povídka dokončena! Mé první fantasy yaoi a také začátek mé trilogie o čarodějích.
Mocný čaroděj Sirion chce splatit svůj dluh a umírajícímu králi splnit slib... postarat se o jeho syna. Mladý princ Deris však potřebuje více než chůvu, potřebuje i lásku a přítele. Vymyšlené království Askádie, spousta nástrah a kouzel. Zavítejte do tohoto magického světa.
http://truhlicepokladu.blog.cz/rubrika/kralovsky-slib


Slib králů = 10 kapitol + epilog, povídka dokončena! Fantasy slash. Druhá část trilogie.
Krátké pokračování osudu teď už mladého krále Derise a jeho věrného rádce a milence Siriona. Jak dopadnou politické čachry? A co domluvený sňatek? Království Askádie bude vzkvétat dál. Mladý král se toho musí ještě dost naučit, ale svůj život prožije s tím, koho opravdu miluje.
http://truhlicepokladu.blog.cz/rubrika/slib-kralu


Ohněm a ledem = 21 kapitol, povídka ukončena! Fantasy slash. 18+.
Poslední střípek s čarodějné trilogie, který je respektive i tím prvním. Zavádí nás do minulosti čaroděje Siriona, ukazuje nám jeho pouť a také osudového muže, druhého čaroděje Ethana, který figuruje i na začátku Královského slibu. Proč Sirion Ethana tolik nenáviděl? Co se mezi nimi stalo, že to vedlo až k válce a smrti? Povídka obsahuje velmi mnoho sexu.
http://truhlicepokladu.blog.cz/rubrika/ohnem-a-ledem

Cyklus Rolničky

14. listopadu 2012 v 11:33 | Dahaka |  Cyklus Rolničky
Rolničky I = 32 kapitol, povídka dokončena! Real slash.
Moje první yaoi povídka vůbec. Sladké začátky, proložené vánoční atmosférou, ruskou mafií a jedním osudovým setkáním na letišti. Peter a Michali se potkají o Vánočních svátcích na letišti a zahoří mezi nimi jistá vášeň. O Vánocích by neměl být nikdo sám. Stačí jim jen pár dnů, aby jejich vztah zajiskřil. Aby se do sebe zamilovali.
http://truhlicepokladu.blog.cz/rubrika/rolnicky-i


Rolničky II = 50 kapitol, povídka ukončena!
Pokračování první řady, příběh je napínavější, více temný, znovu ruská mafie, Michailův despotický otec, tajemství se odhaluje, před čím chlapec utíká? Před vlastním osudem. A pak konečné dilema, láska nebo rodina?
http://truhlicepokladu.blog.cz/rubrika/rolnicky-ii

Podzimní úklid

14. listopadu 2012 v 11:18 | Dahaka
Tak Vánoční soutěž o povolání byla ukončena, tudíž prosím už žádné nápady pod tento článek nepiště, stejně by nebyly započítány do soutěže. Musím uznat, že se setkalo mnoho velmi zábavných nápadů, za které vám moc děkuju. Některé byly tak inspirující, že mi pomůžou v další tvorbě povídek, jiné bylo více legrační, některé mě hodně lákaly, ale vybrat jen tři kandidáty bude těžké.
I tak můžu přece jen potěšit jednoho z nápadotvůrců, jeden z nápadů - jedno povolání již má skoro dopsanou svou povídku, protože mě natolik zaujalo, že mě hned napadl celkem dobrý námět na děj i postavy. Bohužel se povídek dočkáte až v prosinci, což je za měsíc, tak snad budete trpělivý.
Ale opravdu jste mě mile překvapili. Až na pár výjimek jste na mě chrlili opravdu vydařené nápady, které by ani mou šílenou mysl nenapadly. Navíc rozhodně na taková povolání se yaoi povídky normálně nepíší a to mě na tom láká ještě více. Originalita.
Soutěž tedy měla překvapivý úsměch a to mi udělalo radost.

Ale je třeba zmínit další novinky, co se zde na Truhlici objeví, aby vás to nevylekalo. První z nich je poměrně velký podzimní úklid, do kterého se pustím. Pokusím se zkrátit to příšerně dlouhé menu, některé řady povídek naházím do jedné rubriky či rozcestníku. Tak se menu rozhodně podstatně zkrátí. Nepotřebné rubriky a články také budou smazány. Takže se v příštích dnech obrňte trpělivostí s tímto blogem.
Vaše Dahaka