Říjen 2012

Díl osmý

22. října 2012 v 19:03 | Dahaka |  Angel Gate: Kamiel
Jonas je přinucen poprat se s pravdou, se skutečností nového světa, do kterého se dostal. Smířit se s tím, že to, co považoval za fikci, je skutečné. Poradí si náš novinář?
A co má v plánu Cam? Musí získat černou knihu rituálů od podivné sekty, ale povede se mu to?


Kapitola 15

18. října 2012 v 16:41 | Dahaka |  Melodie duše
Jak se zdá Akemi a Kazuo mají zásadní problémy nejen v komunikaci, ale také v představě svého vztahu nevztahu. A pak z toho vznikají nemilé věci. Ale doufejme, že si to spolu brzy vyříkají. Ještě je totiž čeká pár zkoušek jejich vztahu.

14 Bílá a černá magie

12. října 2012 v 16:58 | Dahaka |  Reve-nskar
Kdo řekl že yaoi nemůže mít děj? kdo tvrdil že nemůže být dobrodružné? Je to přece žánr jako každý jiný. Tahle povídka mě nesmírně baví, nejen tím světem, který jsem k ní vytvořila, světem plných elfů, kteří ale nekopírují znémé knižní ságy, ale jsou tak trochu sví. Baví mě i to dobrodružství a napětí. Jen doufám že vás také.
Z jednoduché jednorázovky a zabroušení do malého kousku fantasy světa se stalo něco víc.
Na tuhle kapitolu jsem velmi hrdá, je to má první přímo válečná kapitola, ve které se mi povedlo prolínat děj a boj všech hlavních postav a každé se věnuji chvíli. Líbí se mi jak je to dynamické. Tak snad vás to nezklame.

Válka je v plném proudu, bojiště nasáklé krví a naši čtyři hrdinové Eron, Levander a Tanis s Faileonem se musí potýkat s vlastním bojem. Podaří se dobru zvítězit na zlem? Podaří se jim porazit skřetí armádu ovládanou černou magií a zastavit Kirira a Kirsu?

Díl sedmý

8. října 2012 v 19:42 | Dahaka |  Angel Gate: Kamiel
Dlouhou dobu jsem k psaní ani nesedla. Nevím čím to přesně bylo, jestli spíše mou leností, nechutí psát či žádné inspiraci. Nejspíš se všechny tyto věci spojily proti mě. Ale nezoufejte, přináším odhalovací kapitolu Kamiela, která je sice mírně nudná a skoro celá jeden dlouhý monolog, návrat do minulosti a trochu legendy, ale objevuje se tam i to co se v prologu u Samaela neobjevilo. Tak snad to přežijete.

Jonas se konečně dozví pravdu. I když to celé zní jako fanatická pohádka přitažená za vlasy. Představte si sebe v jeho pozici, copak byste uvěřili? Já tedy ne, ale jsem stejný skeptik jako Jonas, tak se není čemu divit. Možná až dostane hmatatelný důkaz, uvidí na vlastní oči část legendy.... Uvěří?