Srpen 2012

Kapitola 12

25. srpna 2012 v 20:40 | Dahaka |  Melodie duše
Dnešní kapitola je poměrně zvláštní. A poměrně smutná. Naši hrdinové musí jít hluboko do sebe, aby zjistili že jsou si poměrně podobní jak oni dva, tak i jejich blízcí, kteří je opustili.
Masato Kazuo vydává nový singl. Jak se zdá rozhodl se tak jako při Mirai vyzpívat to, co tížilo jeho srdce, svůj příběh. Nová píseň jménem Nebe.

Pro dnešní kapitolu přikládám i poměrně smutný hudební doprovod. Při této povídce je hudební insporace pro mě poměrně důležitá. Zvláště při takovýchto kapitolách jako je tato.
Doporučuji si pustit tuto píseň při představení Kazuova singlu Nebe, snad vás to jako mě navnadí na tu správnou notu a pocit.


Díl čtvrtý

23. srpna 2012 v 15:48 | Dahaka |  Angel Gate: Kamiel
A máme tu i další díl Kamiela. Jonas se opravdu jen tak nevzdává. Bude mít tu čest setkat se s tím záhadným mužem říkající si Cam? A pokud ano, povede to někam?
Moc děkuju betě za skvělé připomínky k povídce.

11 Stříbrné město

21. srpna 2012 v 19:37 | Dahaka |  Reve-nskar
Tak a menší pauzička skončila a dnes trochu pozdě ale přeci vám přináším kapitolu elfíků, ve které se dozvíme proti komu Levander a Eron vlastně půjdou, kdo jsou jejich praví nepřátelé?

Původně jsem tu kapitolu chtěla dát až zítra...ale tak nějak jsem si řekla, že na vás aspoň jednou za čas budu hodná.

Kapitola 11

13. srpna 2012 v 17:34 | Dahaka |  Melodie duše
Tak a máme tu poslední nasyslenou kapitolu povídek co mi zbyla z mé velmi tvořivé dovolené. Dále už se budete muset spoléhat na to že se něco na Truhlici objeví až to napíšu, až se k tomu dokopu, až mě múza políbí atd.

A tak je tu další kapitola Melodie. V dnešním díle zjistíme že Kazuo(RIVEN) se jen tak nevzdává a hodlá dosáhnout svého cíle.

Díl třetí

11. srpna 2012 v 10:07 | Dahaka |  Angel Gate: Kamiel
Nová povídka vás snad zaujala, já tedy doufám že ano, protože mě opravdu baví. Mám tu tedy pro vás již třetí díl.
Jonas dostává konečně nějaké indicie a rozhodne se tajemného muže najít. Kdo je záhadný Cam?

10 Nepřítel za branami

7. srpna 2012 v 17:08 | Dahaka |  Reve-nskar
Srpen vyhlašuji měsícem povídek. Jak vidíte přidávám častěji, ale nezvykejte si, brzy mi dojdou nasyslené díly, které jsem napsala přes dovolenou. Chci zpátky dovolenou!!!!
Ještě se ale máte na co těšit, tak vám to dávkuju tak nějak ob den, abych vás moc nerozmazlila.
Dnešní díl elfů je poměrně nevýrazný a okecávací. Ale dozvíme se že Eron toho o skřetí armádě ví víc než si myslíte.

PS: S moji krásnou betou už delší dobu uvažujeme nad postavou Tanise, která se nám oběma líbí. A tak Luki přišla s nápadem Tanisovi někde sehnat drahou polovičku a možná (fakt jenom možná) by z toho mohla být malá jednorázovka, nebo spíše vedlejší linka příběhu... ještě nevím jak by se to dalo vyřešit. Ale láká mě to. Vše je ale zatím jen teoretické uvažování, tak uvidíme. Teď si ale užijte povídku.

Díl druhý

5. srpna 2012 v 12:33 | Dahaka |  Angel Gate: Kamiel
Tak a je to tu zase. Navnadila jsem vás prvním dílem? Tohle je pokračování. I třetí díl je již napsán a zevluje u mé krásné bety, takže je na co se těšit. (Už tam zevlují i elfové a brzo bude i Melodie.)
Náš hlavní hrdina Jonas se vydává na přímo detektivní pouť za odhalením masového vraha Pitvaře. Zatím to smrdí temnou kriminálkou na sto honů, ale nenechte se mýlil, bude to fantasy.
Jonas získává nové informace a rozhodne se pátrat po záhadném muži z videozáznamů.

Kapitola 10

3. srpna 2012 v 17:42 | Dahaka |  Melodie duše
Dovolená se přátelé vyplácí, to je to nejlepší v roce. Lepší než vánoce, kdy máte plno stresu s chystáním dárků a stromku, lepší než velikonoce, kdy vás chlapy z nějakého šovinistického důvodu zmlátí, lepčí než konec roku, kdy se ožerete a je vám pak týden blbě. Dovolená vládne světu.
A díky ní píšu jako o závod. i když jsem čekala že toho napíšu víc, nevadí, i takto jsem spokojená. Ještě mě čekají dva dny, kdy na povídkách máknu.

Dnes však přináším trochu jinou Melodii. Děj se nám posune hned o rok dopředu. Proč pochopíte postupně, i to co se dělo s RIVENEM po ten čas. Vrací se nám totiž zpět a rozhodně to není ten starý RIVEN.