Červenec 2012

Díl první

26. července 2012 v 17:16 | Dahaka |  Angel Gate: Kamiel
A je to tu čtenáři, slíbila jsem to sice až v pátek, ale to toho budu mít hodně, takže předčasný dárek k víkendu. První díl nové povídky o padlém andělovi Kamielovi a jednom až příliš zvědavém novináři Jonasovi.
Já jen doufám že vás ty začátky budou bavit, je to trochu krimi/detektivní zápletka. Povídka bude mít docela pomalý rozjezd, takže kdo má trpělivost snad si na ni pochutná. Už je rozepsaný i Prolog, kde se dozvíte co se stalo s Angel Gate, po tom co ji Samael v minulé povídce otevřel a kdo je vlastně Kamiel.

Jonas Gavin nám dnes představí nejen trochu sám sebe, svou rodinu, ale především události dějící se již tři měsíce v New Yorku. Policie je bezradná v hledání masového vraha s podivnoui úchylkou. Ale jak se zdá nějaké důkazy se vynořují.

9 Vyjednávání

24. července 2012 v 15:55 | Dahaka |  Reve-nskar
Chvilku to trvalo ale elfíci jsou zpátky. A dnešní kapitola bude opravdu trochu výjmečná, možná mírně překvapivá. Vím že je zbytečné tam tu kolonku házet, ale přeci jen 18+.

Eron začíná být netrpělivý. Ví že jeho lidu hrozí zkáza a sám zatím trčí ve vězení... je jasné že se to tak hrdému temnému elfovi nebude líbit. Dokáže ho Levander uklidnit?

Angel Gate: Kamiel = druhá povídka andělské trilogie

22. července 2012 v 15:07 | Dahaka |  Z mé dílny
Bylo vědecky dokázáno, že se občas vyplatí vstávat místo v poledne už v šest hodin ráno. Vezměte si jen kolik toho za těch promarněných šest hodin spánku můžete stihnout. A pokud nemůžete spát a vaše probuzení v šest ráno je poměrně nenásilné, nemáte ani nevrlou náladu a mozkovnu otevřenou. Co teprve když se vám v šest ráno ve snu zjeví archanděl Michael, skopne vás z postele a řekne "Běž psát"... (jo občas mívám divné sny, ale Michael je... awww).
No nějak těch šest hodin musíte využít že jo?
Ano pravdu dlíte když myslíte že se mi konečně zjevila múza. Archanděli Michaeli chybíš mi... i ty Michaeli.... kterého jsem kdysi znala... ale to už je dlouho.
Zpět ale k věci. Ano byla jsem po ránu plná energie, nápady se v hlavě konečně usadily, archanděl Michael zavelel a šlo se psát. Původně jsem sice druhou část trilogie Angel Gate chtěla psát až později, ale příběh ve mě zůstal stále živí a rozvíjel se, takže by to bylo plýtvání nápadů, kdybych do toho světa andělů neskočila znovu.
Všimla jsem si na FB že mnozí čtenáři nějak nepochopili, co je to trilogie, tak jim to trochu osvětlím, jak chci povídky pojmout.

Kapitola 9 - část druhá

16. července 2012 v 17:01 | Dahaka |  Melodie duše
Melodie duše se na dlouhý měsíc odmlčela a nebylo po ní ani vidu, ani slechu. Proč? No to bylo hodně složité, ale v této povídce pro mě nastal závažný problém v dalším ději. Jelikož námět povídky jsem měla už delší dobu vymyšlen dopředu, nebála jsem se že se někde zaseknu. Ale když jsem dospěla k jisté stěžejní části povídky, zjistila jsem, že to takhle napsat nejde, že námět je špatný. Dokonce jsem se obávala, že budu muset povídku ukončit. Ale díky mé pozlacené betě Luki, která mi vnukla nápad se Melodie opět vrátila. Takže tenhle díl bude jen pro Luki, protože by bez ní nevznikl.
Musela jsem překopat podstatnou část námětu, ale myslím že to bude do budoucna jen dobře a líbí se mi to více.
A navíc dnes 18+.

K této kapitole velkou měrou přispěla i jedna múza v písni, kterou vám přikládám. Díky této písni jsem dokázala druhou půlku kapitoly napsat přesně tak jak jsem chtěla. Navodit si u sebe správnou atmosféru. Takže po té sexuální scéně doporučuju si to pustit.


8 Skřetí hrozba

6. července 2012 v 17:21 | Dahaka |  Reve-nskar
Tak i když nám Angel Gate na chvíli skončila, mám tu pro vás stále ještě dvě povídky. A nyní vám přináším další díl fantasy o elfech, která mě opravdu baví. Podaří se Eronovi a Levanderovi překonat nebezpečí a přežít v oblíčení skřetů? Podaří se jim všechny dostat v pořádku do Stříbrného města? A jaké uvítání tam temné elfy čeká?

Díl 14

1. července 2012 v 10:18 | Dahaka |  Angel Gate: Samael
A je tu ukončení tohoto andělského příběhu. Je k neuvěření že první kapitolu jsem zveřejňovala v řijnu. To je pro mě opravdu známka toho že píšu extrémě pomalu. Doufám že se na mě nezlobíte. I tak jsem si tuhle povídku nadmíru užila a jsem ráda za to, že jsem ji napsala.
Slíbila jsem pro Samaela a Solomona šťastný konec, snad se ho i tady dočkáme.
Doufám že se povídka aspoň někomu líbila a rád ji četl.
Takže sbohem Samaeli, sbohem Solomone, pro vás tady tento příběh končí. Ale andělské vyprávění bude i dál pokračovat někdy v budoucnu.