Červen 2012

Prolog 13

30. června 2012 v 11:24 | Dahaka |  Angel Gate: Samael
Poslední Prologová část tohoto příběhu. Ukončení děje, který se stal před mnoha sty lety. Jak to dopadlo se Samaelem? Opravdu byla jeho láska k nevinnému chlapci takovým hříchem? Opravdu si zasloužili oba tak trpět? Copak pro ně neexistuje dobrý konec? Možná že prolog končí dosti zoufale, tam kde náš příběh o Eframovi začíná. Ale přesto si počkejte do zítra, na celkové ukončení i druhé linky příběhu, tam se vše definitivně spojí.

Andělské loučení

30. června 2012 v 11:15 | Dahaka |  Z mé dílny
Tak mí milí čtenáři, pro tento víkend jsem se rozhodla k malému loučení. Jelikož můj PC a později i internet byl v nedávné době v neplánované odstávce, měla jsem dost času na psaní.Proto se tu také nic neobjevovalo a nebylo po mě vidu ani slechu. Ale inspirace mě vedla jen k jedné povídce - k andělům. Podařilo se mi napsat jak ukončení prologu, který vám přinesu dnes, tak i ukončení dějové části povídky, které se dočkáte zítra. Takže tento přelomový červnový a červencový víkend bude patřit jen Samaelovi a Solomonovi/Eframovi.

Díl 13

25. června 2012 v 17:04 | Dahaka |  Angel Gate: Samael
Původně se mi vůbec jistá pasáž do této povídky nechtěla psát. Kdykoliv jsem se o to pokusila, vždy jsem uvázla na mrtvém bodu. Nebylo to dost jemné, dost procítěné, dost dobré... a to mě hodně od podobných scén vždy odrazuje. Samael a Efram mají velmi zvláštní silný vztah a tak to nebylo snadné. Přesto dnes kapitola 18+.

Už nám chybí jen dvě kapitoly Angel Gate: Samaela. Jedna dějová a jeden prolog, které jsou již napsané a putují k betě. Pak se s těmito dvěma hrdiny rozloučíme. I když příběhy andělů budou pokračovat dál.

Čtyři roky blogu

15. června 2012 v 17:21 | Dahaka |  Truhlice
Nadpis mluví za vše. Čtyři roky. Zdá se to jako dlouhá doba? Jistě že je. Ale pro mě to uteklo jako voda. Pamatuju si ten den, jako by to bylo včera. Den kdy moje staré estranky, založené jen na krátko přestali dostačovat. Povídka, kterou jsem napsala a nečekala že v tom budu tak dlouho pokračovat. Ano, estranky byly mé tvorbě brzo malé a proto jsem se přesně na den a to
15.6 2009 rozhodla stvořit blog a přesunout tam mé povídky. Bylo to náročné stěhování, ale povedlo se. Od té doby jsem v psaní yaoi pokračovala dál a stalo se to mým velkým koníčkem i částí života.
Proto když mám teď krušné chvíle, kdy se mi příliš psát nechce, přichází narozeniny Truhlice pokladů vhod. Proč? Můžu si trochu zbilancovat, můžu si připomenout své povídky. Vše co jsem tady na blogu dokázala a napsala. Za ty čtyři roky toho bylo hodně a musím uznat, že na své povídky jsem nesmírně hrdá. I když nejsou dokonalé, i když se nezalíbí každému, i když jsou klišovité a nezajímavé... přesto je každý můj příběh pro mě důležitý. Je to kus mé fantasie. Kus mě samotné.
A proto tímhle článkem tak trochu oslavíme čtyři roky existence tohoto blogu Truhlice pokladů a shrneme si to.

7 Důkaz

15. června 2012 v 15:59 | Dahaka |  Reve-nskar
Mám pro vás další kapitolku elfíků. Podařilo se mi ji napsat záhadně rychle, tak doufám že se vám bude líbit. Na naše hrdiny čeká další nebezpečí. Ještě je před nimi boj o život.
Uvěří Levander Eronovým slovům o skřetí armádě? Nebo ho bude muset temný elf přesvědčit důkazem?
Děkuju moc mé zlaté betě, která i přes to, že toho má hodně ve škole, i přes zdravotní problémy pro mě kapitolu obetovala. Takže ji všichni popřejme hodně štěstí, brzké uzdravení. A všichni povinně držet palce.

Kapitola 9 - část první

10. června 2012 v 12:11 | Dahaka |  Melodie duše
Tohle měla být tak trochu stěžejní kapitola, opět se nepovedlo. Takže pochybuju že se ještě někdy povede, ale uvidíme. Jelikož to bylo příliš dlouhé, rozhodla jsem se to rozdělit na dvě části a druhou vám publikuju snad co nejdříve.
Docela mě rozčiluje že nejsem schopná psát toho více než jednu kapitolu za deset dní. To je hodně špatné, takhle to být nemá. Takže jsem se rozhodla učinit jisté kroky, které mi snad pomohou psát více. Pokud se to nezadaří, je možné že s nějakým psaním definitivně seknu a to bych opravdu nechtěla, protože mám mnoho nápadů na další povídky. Jen mít tu chuť psát, která mi chybí.

Ale tak snad si užijete tuhle kapitolu.

Prolog 12

1. června 2012 v 19:46 | Dahaka |  Angel Gate: Samael
Dvanáctá kapitola Angel Gate, prosím vemte si k tomu kapesníčky.
Varování: Smrt a... smrt