Květen 2012

6 Pochyby

28. května 2012 v 15:48 | Dahaka |  Reve-nskar
Jak jste si možná někteří všimnuli, elfové z Reve-naskar dostali svou vlastní rubriku. To znamená jen jedno. Plánovaná jednorázovka z nich prostě nebude, ani kdybych se rozkrájela. Nějak se mi ten příběh zamotal, tak snad mě neukamenujete. Původně měla být kapitola 18+, ale nějak se opět nepovedlo, takže nějaké sexuální scény ode mě už asi nečekejte nikdy. (má depresi)

PS: Kapitola věnována s díky Pret, která mi pomohla s dějovou linií a nakopla mě ke psaní.

Kapitola 8

22. května 2012 v 16:57 | Dahaka |  Melodie duše
A i když to tak zatím moc nevypadá, múza se pomalými krůčky vrací ke mě. Moc se ji ale nechce potvoře. Ani povídka Melodie duše nemohla zůstat ušetřena další kapitoly, která se mi docela líbí, tak snad bude i vám. Už jsem poučená slibovat něco co nedodržím, ale...tak výhledově se máte rozhodně na co těšit, protože nás bude čekat menší zvrat.

Jak si RIVEN poradí s šibeničním termínem? Povede se mu stvořit píseň pro hitparádu TPK?

PS: V povídce použita autorská vlastnohlavní rýmovačka.

Díl 12

19. května 2012 v 20:53 | Dahaka |  Angel Gate: Samael
Trvalo to velmi dlouho, než se i povídka o Samaelovi vrátila. Musela jsem promyslet hodně věcí, tak jako pokračování tohoto příběhu, protože jsme měla v hlavě hned několik verzí a dosud přesně nevím pro kterou se rozhodnu. Jestli to bude mít dobrý konec? Nevím zda úplně pro všechny, ale myslím že ho v jistém podání slíbit mohu.
Také jsem musela překonat nechuť k psaní, která nadále trvá a nějak načerpat inspiraci.
Ale i přes to všechno je tu nová kapitolka. Povede se Samaelovi a Eframovi doletět do Švédska? Na cestě je čeká mnoho útrap.

PS: Na Melodie už se usilovně pracuje.

5 Prohloubení citů

12. května 2012 v 17:37 | Dahaka |  Reve-nskar
Povídky se budou pomalu vracet. A když myslím pomalu, myslím tím vážně pomalu. Nejspíš mám nějaký tvůrčí blok, takže mi psaní jde dost těžce. Proto prosím mé čtenáře o schovívavost.
Pokud jde přímo o tuto povídku, jak vidíte už je to pátá kapitola, ale příběh ještě nekončí. Takže se mi zase povedlo z jednorázové povídky udělat tak nějak delší počin. Povídka ještě nekončí, nejspíš budou ještě dvě kapitoly. Víc bych asi nechtěla. Pokud se však nějakou záhadou protáhne, vytáhnu ji z kolonky jednorázových a dostane vlastní rubriku.

Tuto kapitolu bych chtěla věnovat jednomu člověku, který mi byť trochu nevědomky přinesl v minulých dnech inspiraci. Nebudu ho jmenovat, pokud si to přečte, tak to pozná. Moc děkuju za to, že jsi byla mou múzou když mi došla fantazie. Díky tomu jsem tu kapitolu mohla dopsat.

Animefest 2012 - aneb setkání s Dahakou?

1. května 2012 v 9:22 | Dahaka |  Něco o mně
Tento týden čekejte snížený počet povídek a publikování a příští týden také. Jelikož se připravuji na Animefest, mám myšlenky úplně někde jinde. A po festu přijedu utahaná a můj stav bude podobný. Ale i za týden nás čeká jeden svátek, tak to vidím optimisticky.
Jinak, kdo by mě toužil osobně potkat či mě aspoň vidět a přiřadit si k mým povídkám i ksicht autorky, má možnost, pokud se bude od 4-6. května vyskytovat v Brně, či přímo na svátku všech otaku Animefestu. Takže kdo by se chtěl osobně seznámit, může na mě bafnout přímo tam, či se se mnou domluvit na nějakém setkání někde a pozvat mě třeba na něco dobrého.
Poznáte mě velmi snadno. I loni mě lidé poznávali i bez kostýmu. Jakmile uslyšíte ohlušující rolničky, buďte si jistí že to nejspíš budu já. Pokud uvidíte ještě tento kostým, tak to jsem stoprocentně já. A že rozhodně nejsem k přehlédnutí. Jak říkala Halina Pawlovská, jsem také jinak prostorově řešená.
Aneb moje verze Eruru z anime Utawarerumono.

Takže koho ze svých čtenářů tam můžu potkat? Kdo bude mít tu odvahu mě oslovit a možná si trochu popovídat? Složit mi poklony a nechat si něco podepsat?Nebojte se, hlavu nekoušu, budu ve velmi přátelské a nejspíš i hodně originální skupince fajn lidiček, takže se nebojte ani jich.
A večer mě jistě potkáte potulovat se po výstavišti a dělat že nespím.
Ale upozorňuju že od 2-4 ráno mám klidový režim a nejsem schopná komunikace.

Takže piště do komentářů kdo všechno z vás tam pojede.