Březen 2012

Prolog 10

30. března 2012 v 20:45 | Dahaka |  Angel Gate: Samael
A i když jsem nedoufala, přeci jen se povedlo. Stvořit další kapitolu Samaela a dokonce i ji má beta stačila opravit, za což ji patří má nehynoucí láska.
Tato kapitola se mi příliš nepovedla a překvapivě pro mě skýtala mnoho problémů. První byl že se v ní měla objevit erotická pasáž, kterou jsem nakonec vypustila, protože mi tam prostě nepasovala. Takže jsem se už tím dost zdržela a kapitolu přepisovala (což normálně nedělám, já kapiotoly nepřepisuju).
Druhý problém byl docela zábavný, dalo by se říct. Jelikož tahle kapitola měla být o loučení, o smutku a osamění, měla být smutná, chtělo to k napsání takovéto kapitoly tu správnou náladu. Bohužel se mě poslední dva týdny držela všeobedcně dobrá nálada, takže jsem si se smutnou kapitolou nevěděla rady. Snad se to aspoň trochu povedlo.

PS: Melodie bude až v týdnu, o víkendu jsem nepřítomna.
PS2: Mějte rádi Michaela a pamatujte na něj... bude takovým spojovacím bodem k další části Angel Gate s jiným podnázvem.

Kapitola 5

21. března 2012 v 19:42 | Dahaka |  Melodie duše
Tak přeci jen jsem s Melodií trochu pohnula. Chvilku to ale trvalo. Dnešní díl nám toho moc neřekne. Akemi se připravuje a dělá si svůj domácí úkol o Rivenovi. Zjistí snad, co se událo v jeho krátké kariéře, že ho to tolik změnilo?
Ale i Riven nám nezahálí a také si dělá domácí úkol :D
Kapitola je i poměrně dlouhá, tedy spíše delší než u mě bývá zvykem. jak se mi to povedlo ví jen bůh a má múza. Ale nezvykejte si na to moc.


Povídky a jejich publikace a psaní se teď poslední dobou zdržují, jelikož momentálně pracuju za dva, bývám dost unavená a bez chuti psát. To jen tak na vysvětlenou proč nepřibývají kapitoly častěji. Aneb ani já nejsem stroj na psaní.

Díl 10

15. března 2012 v 19:33 | Dahaka |  Angel Gate: Samael
Chvíli to trvalo, několikrát jsem psaní odložila, nebyl nápad, ani chuť psát a ani síla. Ale nakonec jsem se rozepsala a povedlo se mi to. Díky tomu že jsem zase ke konci strčila dosti... hm násilnou scénu, dávám této kapitole omezení 18+.

Samael má jistý plán, jak zastavit Solomonovi/Eframovi v reinkarnaci. Zná způsob jak tenhle začarovaný kruh přerušit. I když je to způsob velmi drastický. Ale naši hrdinové jsou stíháni opravdu nedobrým nepřítelem, démonem Belialem.

Pro tuhle kapitolu, zvlášť její konec jsem našla krásnou inspiraci v jedné písni z anime Macross Frontier, která je vážně hodně návyková, bacha na to.
Píseň Aimo...

http://www.youtube.com/watch?v=LmzPlhiFdvg&feature=related

originál verze http://www.youtube.com/watch?v=9z4OjUXXRXc&feature=relatedKapitola 4

11. března 2012 v 17:36 | Dahaka |  Melodie duše
Čekali jste kočkování RIVENA a Akemiho? No malé ukázky se dnes dočkáte. Je jasné, že zpěvák opravdu bude tvrdý oříšek, bohužel pro něj, narazil na osobu ještě mnohem tvrdší. Ale přesto i Akemimu tečou nervy a jeho profesionalitu zastírají emoce. Možná se vám zdá, že jedno upozornění občas stačí, aby se člověk probudil. Ale co když se probudí spíše nenávist a touha pomstít se?
Děkuji moc za nápad mé bety, která to skvěle vyjádřila.

Užijte si další kapitolu Melodie duše.