Prosinec 2011

Silvestr 2011

31. prosince 2011 v 17:20 | Dahaka |  Truhlice
Rok 2011 se blíží ke konci a přijde zase další nový rok. Něco starého končí ale něco nového může začít. Popravdě nejsem na tyhle přání ke svatkám, ani na sentimentální články. Přesto se přeci jen v tomto roce neubráním malé bilanci. Jak všichni víme, světem se šíří fáma že v roce 2012 přijde konec světa. Zda tomu věříte či ne, to je už na vás. Ale když už ten svět skončí, donutilo mě se ohlédnout, převážně tady na Truhlici a prohlédnout si tu několikaletou práci na tomhle blogu i povídkách. A sama nechápu, jak jsem něco takového dokázala. Jak jste vy někteří se mnou vydrželi.
Proto vás prosím čtenáři. Ti, co si ještě pamatují starou Truhlici, která sídlila na estránkách, napište mi do komentářů. Proč? No jelikož tento blog funguje dva roky a půl. Jak dlouho fungovaly estranky? Takový rok možná? Dejme tomu. A přesto vím, že sem stále chodí tací, kteří jsou mi i celá ta léta věrní jako čtenáři. A těm bych chtěla poděkovat především. Za to, že na mě nezapomněli. Na to že nejsem jen další autorka v internetovém pralese slashařek. Ale že můžu být mírně výjimečná tím, že se ke mě vracíte.

Díl 06

27. prosince 2011 v 21:39 | Dahaka |  Angel Gate: Samael
Já vím trochu pozdě, ale přece. Přináším vám další kapitolu andělské povídky. Beta z ní byla nadšená, takže snad se bude líbit i vám.
Tak nějak jsem na ni zapomněla, to ta migréna. Ale jsem ráda že jsem vám ji stihla přinést jako noční překvapení.

Efram se dozvídá pravdu o Samovi, ale tak nějak ji přijme klidně. Možná proto, že jeho duše ví... Otec Faltus pomalu chlapce ztrácí. Vzpomínky se pomalu prodírají na povrh ve snech i vizích.
Ale ještě je toho před Eframem mnoho. Samael má zase problém udržet své city ke chlapci na uzdě.
Pro ty kterým by to mohlo vadit, připomínám jednu skutečnost. Eframovi je opravdu čtrnáct let.

Vánoční obsidián 2

26. prosince 2011 v 14:58 | Dahaka |  Černý obsidián
A je tu už definitivně poslední dárek. Druhý díl Vánočního Obsidiánu je tady. Ano, Arien se naučil péct cukroví. Co může být horšího? Věřte že dnes Tommy najde na tuhle otázku odpověď. Do domu se mu totiž vkrade něco děsivějšího než sexuálně frustrovaný Arien. Nevěříte? Čtěte.
A možná Tommy i dostane nějaký dárek od svého démona.

Všem čtenářům děkuju, že zachovali přízeň mým dárkům. A doufám, že se vám jak Solos, tak Bratříček a i Obsidián líbil. Snažila jsem se tam přenést aspoň trochu vánoční atmosféry.

Také se omlouvám že díky těmto dárkům ostatní povídky byly pozastaveny, ale bohužel nebyla ani chuť je psát a ani čas. Ale v dalším týdnu se vrátí jak Samael tak Sekundy života a začnu už konečně pracovat na nové povídce.

Vánoční Obsidián 1

25. prosince 2011 v 14:25 | Dahaka |  Černý obsidián
I když Štědrý den je za námi, Truhlice zůstává štědrá i nadále. A mám tu pro vás poslední Vánoční nadílku, o kterou jste si sami napsali. Docela mě váš výběr představil, protože mě k této povídce absolutně nic nenapadalo a jako taková už vánočním dílem končila. Jak se zdá nemáte dost. A tak jsem vám nadělila 2 kapitoly (z toho první dnes a druhou zítra) Vánočního obsidiánu. Chci jen předem říct, že tento bonus je sám o sobě šílený, divný, vtipný a postavy se nechovají jak mají... takže to berte trochu navědomí.
Zrovna moc s tímto dárkem spokojená nejsem, ale snad se někomu líbit bude.

Moc chci poděkovat i bětě 2, která se pustila do betování této hrůzy, kterou jsem psala dost na rychlo. A dodatačně i Auše popřát Zbytek krásných svátků, a doufat že ji Ježíšek nadělil to co si přála.

Vánoční sob a jiné dárky

24. prosince 2011 v 14:49 | Dahaka |  Bratříček
A je to tu. Utajovaný dárek přímo na štědrý den. Původně jsem neměla v plánu tohle psát, ale nějak mě udeřila múza palicí do hlavy. A tak jsem se pustila do téhle rychlé kapitolky. Vím že mnoho z vás tuhle povídku mělo rádo a já taky. A snažila jsem se aby i tenhle vánoční bonus byl v duchu povídky jménem Bratříček. Kdo si ještě pamatuje na Floriana a jeho uke zrůdičku Danyho?
Dnes se s nimi po těch měsících, letech opět setkáte. Protože i oni chtějí oslavit své vánoce. Co dostane Dany pods stromek? A co tam Flo najít nechtěl? Rozbalte si můj dárek a vězte že ještě není poslední.

Moc děkuju jak betě Herne tak bětě číslo 3, za to že i na posledníé chvíli byly schopné tu kapitolu obetovat (ano dělaly jste ji obě, jelikož jsem se bála že se to nestihne). Tudíž se vám chci omluvit, že vás ani na Vánoce nenechám v klidu. Omluvuju se.

Herne už jsem Veselé Vánoce přála Solosem, tedy tohle je pro tebe beto 3. A díky za tvou práci. Budu se snažit s anděli pohnout a určitě to bude už další týden. takže můj vězni, máš se na co těšit.

Tentokrát raději 18+, přeci jen Dany je zbraň sexuálního zničení. V povídce se objeví...zoofilie? Ne jen žertuju.

Vánoční bonus pro rok 2011 - Cesta 2

23. prosince 2011 v 12:47 | Dahaka |  Projekt Solos
Druhá a také poslední část tohoto malého vánočního bonusu s Caimem a Ewanem. Doufám že se vám první dárek pro Truhlici líbil. A zítra, na Štědrý den vás čeká velké překvapení. Pak si dáme dárek, který jste si přáli 25-26.12 se objeví návrat k Obsidiánu, vánoční speciál.

Opět díl věnovaný Herne a také všem, kteří tuhle povídku měli rádi.

Vánoční bonus pro rok 2011 - Cesta 1

22. prosince 2011 v 10:20 | Dahaka |  Projekt Solos
Tak nakonec se stala menší změna v rozvrhu. Nezačínáme dnes anděli, protože nejsou napsáni (kaju se kaju, ale nejde mi to). Začínáme dnes prvním vánočním dárkem, který jsem si přála napsat. Jsou jim dva bonusové díly k povídce Projekt Solos. Kdo si vybavuje malého vražedně přítulného mimozemšťana Caima a chladného detektiva Ewana. Kdo si pamatuje jak povídka skončila? Tohle je její malé nastavení v podobě Caimova narozeninového dárku.

Sice jste si o tuhle povídku nepsali, ale já toužila k ní něco přidat. Tyto dvě kapitoly (druhou potkáte na Truhlici zítra) jsou věnované mé bětě Herne, která tuhle povídku měla moc ráda a já jsem zase ráda, že ji můžu nadělit k Vánocům alespoň tenhle malý návrat k příběhu.
Takže milá Herne, děkuji ti za tvou tvrdou práci po celý ten rok, děkuji ti že pro mě betuješ a jsem ráda, že tě mám.
Caim a Ewan jsou pro tebe.
Veselé vánoce Herne.

Žabrálík

11. prosince 2011 v 12:32 | Dahaka |  Sekundy života
Když jsem tuhle plyšovou potvoru zmínila poprvé v povídce Sekundy života, mnoho z vás se ptalo jak to tedy vypadá? Že nevíte co si pod tím představit. Chtěla jsem pro Naa hodně netypického plyšáka, něco dost divného a šíleného, co se jen tak nevidí. Něco zvláštního, jako je Nao sám. Konečně jsem našla aspoň trochu slušné obrázky žabrálíka. A ne, tato příšera není z mé hlavy. Inspirativně jsem ji ukradla z anime Ookami Kakushi, ze kterého jsou i obrázky. Jak vidíte, je to růžové, vypadá to jako žába, jen to má dlouhé králičí uši a drží to mrkev. Možná mutant? Křížení druhu? Kdo ví. Ale když jsem tak na tuhle stvůrku koukala déle, vzpomněla jsem si na Hvězdné války I, a na ty tvory gungany. Kdo si je pamatuje? Není jim žabrálík zvláštně podobný?Část XIV

11. prosince 2011 v 12:04 | Dahaka |  Sekundy života
Ano hanba mi. Po tak dlouhé době znovu přináším další díl Sekund. Kdo ještě na povídku nezapomněl? Její tvorba není zrovna nejlehčí a nikdy se mi do toho nechce, proto takové velké prodlevy. Ale snažím se s ní bojovat jak se dá.
Děkuju bětě Herne za opravení další kapitoly.

Usumi se s Naem vrací zpět do civilizace, ale jak vidno civilizace už o něm má povědomí. Aneb je sláva vždy ku prospěchu? Možná že si to kdysi Usumi přál, být takto slavný, ale co teď? Když má na krku Naa? Další vzpomínky mizí do propasti dějin, ztrácí se jako kdyby nikdy neexistovaly. A také se dnes osobně setkáme s editorem Arogai-sanem. Pro Usumiho to bude velké překvapení.

Na povídce spolupracovali: Hroznový cukr a slané preclíky.

Prolog 5

6. prosince 2011 v 16:45 | Dahaka |  Angel Gate: Samael
Původně měla tato část prologu na Truhlici vykouknout už minulý týden, ale čím jsem starší, tím větší mám sklerózu a úplně jsem to zazdila. A to je přece tak důležitá kapitola.
Postupně jak píšu tyto prology začínám mít pocit že Samael jsou teoreticky dvě povídky v jedné... trochu zvláštní.
Děkuju betě 3, která mě morálně podporuje a má tuhle povídku ráda.

V dnešní kapitole se konečně dozvíme kde se vzal Solomon Karien a jaký byl jeho osud, který určil anděl Cassiel. A také se konečně seznámíme jen tak trochu zatím s našimi dvojčátky Simmaelem a Samaelem. Jak se Samael dostal k Solomonovi?