Listopad 2011

Díl 05

29. listopadu 2011 v 16:15 | Dahaka |  Angel Gate: Samael
Inspirace mě zatím u této povídky neopouští, spíše naopak. Hodně mě baví psát tuto povídku.
Beta 3 odvedla zase skvělou práci a díky ní si dnes můžete vychutnat další dějovou kapitolu.

V dnešním díle se část pravdy o "Samovi" odhalí. Efram vyslechne podivný rozhovor, jak se s ním popere?

19. Kolaudace postele

28. listopadu 2011 v 11:35 | Dahaka |  Lázeňská romance

Trochu mě překvapilo, když jsem si tenhle díl po sobě přečetla. Zjistila jsem totiž, že už není kam dál pokračovat. Vše co jsem chtěla do příběhu umístit tam už je. Co tedy dál? Je mi líto končit tuto povídku jen po dvaceti kapitolách, docela mě baví a řekla bych, že vás taky.
Takže tato situace má jen dvě řešení. Buďto napsat tu poslední ukončovací kapitolu a nechat příběh tak jak je, ukončen, s vyřešenými vztahy nebo si vymyslet další překážku, která by stála mezi Míšou a Spirem? Nerada bych tu povídku příliš nastavovala, takže se uvidí.

Poděkujte betě číslo 2 a také Penny, že konečně dovezli mé oblíbené tyčinky. Poděkujte i týdnu dovolené, který je přede mnou, takže se budete moc těšit na další kapitoly povídek.
Jinak opět 18+


Bude vánoční dárek?

25. listopadu 2011 v 17:27 | Dahaka |  Truhlice
Sice já sama nemám moc v lásce různé ankety, docela by mě zajímalo jak jednu malou otázku vidí mí čtenáři. Není to nic složitého jen jsem zvědavá co byste si přáli. Možná si zahraju na Ježíška a přání bude splněno, kdo ví. Loni se mi povedlo napsat vánoční dárek dokonce už na podzim, to bylo nějaké políbení múzy. A tak jsem uvažovala zda budu něco chystat pod vánoční víko Truhlice i letos. Času sice není tolik jako loni, ani chutě ne, ale přesto bych se ráda o něco malého pokusila.
Popravdě nějaké výročí blogu nebo narozeniny na to já moc nedbám, možná je to škoda. Ano v létě to byly už tři roky, co Truhlice v této podobě existuje. Za tu dobu se toho na ni moc nezměnilo... vlastně nic, když nepočítám trochu obsáhlejší menu s povídkami.

Ale zpět k vánocům. Vánoce mají být přece něčím výjimečné. Jelikož nedodržuju ani jiné svátky či povídkové maratóny, jako na jiných stránkách, bylo by fajn aspoň pod ten stromek něco nadělit. Ale co? O co máte největší zájem? To mi snad prozradí tahle anketa a podle ní se budu snažit řídit. Zda se to povede netuším, a nic ani slíbit nemůžu, ale i tak vyjádřete prosím svůj názor.


Prolog 4

24. listopadu 2011 v 18:11 | Dahaka |  Angel Gate: Samael
Možná vás ty prology už unavují, jelikož se v nich celkem nic neděje. Mě však vůbec neunavují a píšu je ráda, i když nemusím. Zvláštní. Ale právě na takových tématech si stále připomínám že psaní miluju. To mě dovedlo k myšlence co yaoi dělá yaoi? Kdo na tuto otázku odpoví že sex? A opravdu jsou slash povídky jen o tom sexu nebo můžou mít i děj? Historii, svůj svět? Věřím že mnoho čtenářů to číst nebaví. Není to veselé, ani vtipné. Není to odlehčené a nikdo s nikým nesouloží a netrhá mu prdel... možná si tato povídka ani nezaslouží kolonku yaoi, a je to nudné plácání slov, kdo ví... ale já nikdy nebyla na kolonky.
Toť vše k proslovu. Děkuju betě 3 za hehí úžasnou podporu při psaní této povídky.

Pokud si dnešní díl prologu přečtete, zjistíte co se stalo opatovi Fraivorovi i o nové budoucnosti pro víru v anděli. Seznámíme se konečně s rodem Karienů, kteří Angelologii obětovali úplně všechno.

Část XIII

20. listopadu 2011 v 12:35 | Dahaka |  Sekundy života
Takže beta Herne už je zpět a tak jsem se rozhodla ji k návratu věnovat další kapitolu Sekund, které se tu neobjevují tak často. Ale snažím se co můžu. Doufám že si dnešní kapitolu užijete a dozvíte se i pár zajímavostí.18+
Jak se zdá Usumimu už nijak nevadí s chlapcem mít sex, nejspíš byl přemúzován. A nejspíš si ani neuvědomuje že něco drahého při tom ztrácí.

18 - Výpověď

18. listopadu 2011 v 16:57 | Dahaka |  Lázeňská romance
A jelikož poslední díl byl mírně napínavý a vás zajímalo jak to bude dál, mám pro vás malé překvapení. Vyprosili jste si to takže si poděkujte. Jelikož jsem byla ve čtvrtek doma, pustila jsem se do psaní další kapitoly a proto vám ji dnes můžu nabídnout. Máte radost? A za to se mě a betě 2 budete klanět u nohou jasné?

Na povídce se podíleli: Krize, došly mi totiž tyčinky.

Jak si Míša poradí s nastalou situací? Povede se mu se Spirem najít nějakou společnou řeč? Možná ano, ale ne tak jak by si zrovna představoval.

Díl 04

15. listopadu 2011 v 17:01 | Dahaka |  Angel Gate: Samael
Tahle povídka mě vážně nesmírně baví a doufám že vás alespoň také trochu. Dnešní díl bych chtěla věnovat betě 3 a poděkovat ji že mě v téhle povídce podporuje. Takže... pro tebe.

Eframovo dětství vážně není lehké a proto utíká... utíká stále i před něčím uvnitř sebe. Kam nebo spíše ke komu utíká?


17 - Nenávist?

14. listopadu 2011 v 16:52 | Dahaka |  Lázeňská romance
A mám tu pro vás další kapitolu Romance. Trochu nám to graduje, tak snad se bude líbit. Míša je ťuňťa uražený, ale Spira stále miluje. Ovšem to by v tom nesměl být osud. Jak se říká když se něco sere tak už pořádně. Bude Míša znásilněn?
Děkuju betě 2 za skvělou práci a také sklence vína za inspiraci.

Prolog 3

10. listopadu 2011 v 17:02 | Dahaka |  Angel Gate: Samael
Tak a mám tu pro vás další pokračování prologu. Nějak jsem se v něm zadrhla. Možná tento příběh popisuji příliš do detailu, i když to není potřeba a i když vás to nezajímá. Ale musím, jelikož mi to nedá spát, dokud celý příběh nevyjevím.
Beta číslo 3 je nadšená prology, proto ji za její skvělou práci nesmírně děkuju, někdy to nemá lehké se mnou. A dějovou kapitolu potkáte na Truhlici již v úterý, už je napsána.

Ani tentokrát se mi nepovedlo dostat k Solomonovi Karienovi ani Samaelovi, ale přesto se v textu skrývá pár odkazů. Třeba si zapamatujte sedmou andělskou legii i opata Fraivora a jeho zápisník.

Dnes se dozvíme jak byl Lucifel svržen z nebe i jaký trest čekal jeho milovaného. Dnes se také seznámíme s prvním angelologem, který studiu andělů zasvětil celý život. A hlavně, s knihou světla, u které to vše začalo a vše skončilo.

Část XII

6. listopadu 2011 v 15:06 | Dahaka |  Sekundy života

Tuhle kapitolu bych ráda věnovala mojí betě Herne, která se stará o tuto povídku a popřála ji brzký návrat k nám a hodně štěstíčka a zdravíčka.
Tato kapitola vznikla za velké píle.

Usumi se vrací domů, co ho tam bude čekat? Jak si vede jeho kniha povídek? Stane se mu poslední povídka osudnou?