Říjen 2011

16 - Ano pane šéfe

31. října 2011 v 17:17 | Dahaka |  Lázeňská romance

Jak už asi všichni tušili zápletka není nijak originální. Ano Spiro zapomněl Míšu obeznámit s jistými detaily jeho pobytu v Jeseníku. Míša je tedy právem v šoku a začíná pochybovat o svén novém milenci.

Beta 2 odvádí skvělou práci, tak jako skvělé bélé víno. Tahle kapitola se mi moc nepovedla, ale nějak jsem musela ukončit jednu fázi příběhu. Přkoná Míša tenhle příval novinek a podlehne Spirovi? Povede jejich vztah dál nebo ztroskotá?


Část XI

26. října 2011 v 17:34 | Dahaka |  Sekundy života
Nějak jsem se v téhle povídce zasekla na mrtvém bodu, to vysvětluje tak dlouhou prodlevu mezi další kapitolou. Možná jsem ztratila nit, ale našla zase jinou. Možná jsem ani tuto povídku neměla začínat. Kdo ví. Ale jednou jsem tento příběh začala a tak ho také dokončím.
S určitostí prozradím že tato povídka opravdu nebude mít dobrý konec, jak už asi všichni tušíte. Ale snad se vám bude i tak líbit.
Dnešní kapitolu bych zařadila mezi 18+, i když tam není přímo nic popisného.

Na povídce se podíleli: Beta Herne, bílé víno a slané tyčinky, deprese.

15 - Chodit či nechodit?

21. října 2011 v 18:05 | Dahaka |  Lázeňská romance

Dlouho jste si museli na tento díl počkat, já vím. Ale nějak nebyl nápad jak tuhle malou část zakončit. Míšovo a Spirovo veřejné rande se trochu zvrtne. Jak se zdá náš řecký krasavec má docela svérázný přístup k věci. Ale co se to Míšovi snaží říct? Myslím že už mnozí z vás tuší. JenMíšovi zatím něco uniká. Přijme podivnou nabídku od Spira?

Na povídce se podíleli: Beta 2, bílé víno, maximální únava a hudba z Mai Hime a Otome.

Prolog 2

20. října 2011 v 17:32 | Dahaka |  Angel Gate: Samael
A je tu další část příběhu Prologu. Ještě to bude mírně nezáživné, ale na příště slíbím už něco pořádného, na příště se můžete těšit už na něco o Solomonovi Karienovi. Ale nejdřív musíme zjistit jak se k němu dostala kniha světla, jak se vůbec dostala ne zem zatím nevíme, ale odhalím vám tajemství o Lucifelovi, světlonoši který příliš miloval.

Na povídce se podíleli: Beta číslo 3, která odvádí skvělou práci. Slané tyčinky, hudba od Secret Garden, kterou miluji už několik let. A také velká chuť psát tuhle povídku dál. (Omlouvám se Romanci, kterou zrovna smolím a Sekundám, do kterých se nemůžu dokopat. Ale vše bude nebojte.)

Díl 02

18. října 2011 v 18:28 | Dahaka |  Angel Gate: Samael
Mám tu pro vás druhý díl povídky o Samaelovi. Doufám že se bude líbit. Tato povídka je v poslední době jediná, která mi jde rychle psát.

Samael se nevzdává, stále zůstává po boku malého chlapce, který dostal jméno Efram.
Na povídce spolupracovali: Hudba Kawaie Kenjiho, slané tyčinky a beta 3

Má inspirace k povídce Angel Gate: Samael

15. října 2011 v 14:40 | Dahaka |  Něco o mně
A teď trocha inspirace. Někdy si opravdu najdu inspiraci v písni, nebo v obrázcích. A pro tuhle povídku je to pro mě nesmírně důležité, uvést se do té správné nálady, aby měla kapitola tu správnou atmosféru.
Jako první bych vám chtěla představit jednu smutnou baladu, kterou jsem poslouchala při psaní a také při vymýšlení tohoto příběhu. A také vám ukázat obrázek který mě inspiroval k podobě hlavního hrdiny. I když každý čtenář si ho může představit jinak, fantazie je nekonečná.

Prolog 1

11. října 2011 v 17:14 | Dahaka |  Angel Gate: Samael
Takže je tu první část Prologu, která s předchozí kapitolou nemá moc společného. Rozhodla jsem se ke střídání kapitol s našim příběhem, který začal teoreticky tehdy v tom kostele s díly, které nám napoví samu minulost andělů.

Opakuji že povídka je fantasy! Opírá se o mnou vymyšlenou církev Archandělskou. V Prologu se budou vyskytovat události, jména i z jiných nám známých a reálných náboženství a sekt, ale vše jsem si upravila pro svou potřebu. Takže to berte v potaz. Svou povídkou se nesnažím hanit žádnou víru.

Na povídce se podíleli: Beta 3, nové CD od skupiny Evanescence

Na tento Prolog poté budou navazovat i ostatní povídky z trilogie Angel Gate. Minulost mají všichni stejnou.

Dnes se dozvíme o samotném stvoření andělů i světa a také o prvním archandělovi, který zradil nebe.
A pozor, střípky příběhu se dnes také dozvíte.

Část X

9. října 2011 v 13:11 | Dahaka |  Sekundy života
Na tomto díle se podíleli: Beta Herne, čínské koláčky štěstí a dobrá hudba.
Na přidání tohoto dílu se podíleli: Extra kocovina.

Usumi píše jako o život. Ale jeho povídky mají až děsivou příchuď něčeho nebezpečného. Dokáže se vžít do různých pocitů a ještě lépe do těch negastivních. Povede se mu jeho debut jako Kurokami Sato? A co provede s vyděšeným Naem?

14 - Odhalení?

7. října 2011 v 17:34 | Dahaka |  Lázeňská romance
Na dnešním díle se podíleli: Beta 2, Mei-Tai chipsy s krabí příchutí (Asijský týden v Penny) a Tomáš Klus a jeho písně.

Tato kapitola je s omezením 18+. Sem tam sprosté slovo.

Míša umí být i pěkný divoch. A ponese za to následky.

Díl 01

4. října 2011 v 17:06 | Dahaka |  Angel Gate: Samael
Slibovala jsem novou povídku. Většinu z vás Andělská trilogie zaujala, takže možná budete potěšeni. Původně jsem chtěla dávat první kapitolu až ve čtvrtek, ale jelikož beta číslo 3 má tak jako já ráda andělské téma a pustila se do povídky s velkou chutí, první kapitola je už obetována.
Ještě jsem se rozhodla pro menší úpravu. Možná si to budete pamatovat z Obsidiánu. Raději jsem přikročila k uvedení roku a místa u každé děje. Jelikož se v povídce budu vracet i do minulosti, aby to nebylo zmatené.
Začtěte se tedy do příběhu o Samaelovi. Ale věřte, že ten skutečný příběh lásky začal mnohem dříve.... Pojďte ho objevovat se mnou...