Červenec 2011

Část II

31. července 2011 v 10:36 | Dahaka |  Sekundy života

Je tu další část mé nové povídky. Komu se zalíbila první kapitola, možná tomuto příběhu dá ještě šanci.
Za betování děkuji Herne.
A víte že ani nemám chuť k těmhle kapitolám nic psát? Zajímavé.

Desátá část

30. července 2011 v 11:48 | Dahaka |  Oheň a Vítr

Dnešní část je urkutně krátká, nějak se mi to nepodařilo lépe useknout. Tak doufám že vás to neodradí...

Část I

27. července 2011 v 16:32 | Dahaka |  Sekundy života
A je to tady čtenáři. Nová povídka, kterou jsem slíbila. Jak jsem již napsala je to naprosto spontání nápad na příběh a sama nevím kam mě námět zavede. Malou představu však mám. Nic zázračného však nečekejte. Věřím že se vám líbit moc nebude, ale... chci ji napsat pro klid své duše. Prostě to musí ven.
Kdo přeci jen tuhle četbu zkusí, možná bude překvapen. Nečekejte nic veselého.

Osmá část

24. července 2011 v 9:33 | Dahaka |  Oheň a Vítr
Omlouvám se že to vkládám až dnes v neděli. Bohužel jsem včera nebyla přítomna, a když už jsem byla přítomna nebyla jsem při smyslech. Tak si užijte dalčí část naší povídky.

Sekundy života = Nová povídka

23. července 2011 v 15:06 | Dahaka |  Z mé dílny
Už před pár dny na Facebooku Truhlice unikla podivná zpráva. A ano, je pravdivá. Po skončení povídky Projekt Solos, jsem si chtěla dát chvilku oddech a promyslet si nový fantasy námět s andělem. Ano, to byl plán. Ale bohužel, plány jsou od toho, aby se rušily. A tak jsem jednou při mé meditaci ve vaně přišla na zajímavý námět, který se v mém chorém mozku zrodil rychlostí blesku. Byl to opravdu spontánní nápad na novou povídku a já se hned pustila do psaní. Vzniklo to ani nevím jak. Většinou si námět promyslím a teprve pak ho píšu. S tím, že mám základní body děje i charaktery postav ujasněny předem. Tato NOVÁ povídka však bude úplně jiná.
Jelikož nemám promyšleno nic kromě názvu. Sekundy života.

Sedmá část

21. července 2011 v 19:49 | Dahaka |  Oheň a Vítr
A Pret na Šuplíku už vám připaravila další kapitolu této povídky. Doufám že se těšíte.
Užijte si další díl.

Sedmá část


Díl 23

20. července 2011 v 20:44 | Dahaka |  Projekt Solos
Ano a je to tu přátelé. Dlouho jste si museli počkat. Celých deset dní. Jsem tak krutá autorka já vím. Nechat vás čekat na poslední kapitolu téhle povídky tak dlouho. Ale nějak se mi do ní ani nechtělo. Loučit se s Caimem a Ewanem... navíc jsem ani neměla nápad, jak tu poslední kapitolu pojmout, takže není nic moc, omlouvám se. Myslím že to důležité bylo napsáno.
Tahle povídka byla tak jako Obsidián a Trojí krev dalším mím splněným snem, námětem, který jsem vám chtěla předvést. Nevím zda se mi to povedlo jak mělo. S začátkem jsem však plně spokojena.
Poslední kapitola nám toho moc neřekne. Zakončení jste měli už v té minulé. Tohle je takový mega dlouhý dovětek, protože jsem se nějak zapomněla krotit. Číst to samozřejmě nemusíte.

Já doufám, že se vám celá povídka aspoň trochu líbila a bavila vás.
Na této kapitole se podílelo Mrně, jako beta, takže sláva jí, že vydržela tak dlouhou kapitolu obetovat. Dále se na povídce jako takové podílela má beta Herne, ktéré tuhle poslední konečnou část chci věnovat. Za to jak... jak měla ráda tuhle povídku. Za to jakými nápady mě poctila. Takže moc děkuju Herne, na tuhle spolupráci nikdy nezapomenu.

Na této kapitole se dále podílela autorka, lázeňské oplatky a touha Caima znásilnit. Takže pěknou četbu. Snad na Projekt Solos ani do budoucna nezapomenete.

07 - Jojo efekt

18. července 2011 v 19:22 | Dahaka |  Lázeňská romance
Tak a jedeme jako po másle dál. Povídka se daří jak má a to mě hodně těší. Navíc mě to i baví, což je známka dobré práce.
Dnes nám Míša vylíčí své setkání s děsivým naštvaným Diem. Nějak na sebe mají štěstí...nebo je to osud? Dozvíme se malou informaci o našem Řekovi Spirovi.

Na dnešním díle se podíleli: Dahaka, Beta 2, prášky proti bolesti, prášky proti práškům na bolest a v neposlední řadě paralen.
Dále se podíleli: Seriál Queer as Folk, jeden z mála hraných seriálů, který mě baví a chytil mě. Takže vřele doporučuju. Já jsem zastánce Briana a i Michaela.

Šestá část

16. července 2011 v 22:49 | Dahaka |  Oheň a Vítr
Omlouvám se že to sem dávám tak pozdě. Nějak jsem byla po celý den mimo. Ale tak snad si další kapitolu užijete. Příjemnou čerbu.

06 - Láska na první pohled

15. července 2011 v 21:43 | Dahaka |  Lázeňská romance

Dnes pozdě ale přeci přináším další kapitolku romance, kterou jsem ještě stihla dopsat. Doufám že jste rádi. Dnes opět 18+ i když se Míša už krotí.
Dnešní kapitola se vrací na začátek. Tam kde začátek první kapitoly skončil, tam příběh pokračuje. Tedy kdo už si to nepamatuje, doporučuju přečíst první kapitolu začátek.
Míša se seznamuje s řeckým klientem lázní. Kdo je ten záhadný muž na jeho masérském stole? Kolem něj je rouška tajemství a zvláštností. Je ale vidět že Míšu zaujal.

Dnešní kapitola je věnována speciálně dvěma lidem, bez kterých by tu dnes nebyla. A to Herne, mé bětě, která zastoupila betu 2 a také Momonice, která mi pomohla se slovenskými částmi a přeložila je pro mě (ne Dahak je dokonalá, ale neumí ani Česky, natož Slovensky). Takže dámy mé hodné víly děkuju že jste, jako v té reklamě - Merci.