Červen 2011

První část

30. června 2011 v 17:58 | Dahaka |  Oheň a Vítr
Kapitoly budou tak jak už napdsala Pret poměrně různorodé, někdy kratší, někdy delší. Seznamte se s našimi hrdiny...a to dnešní částí která je převážně určená pro 18+.
Takže...hezké vysvědčení. Další kapitolku potkáte u mě v sobotu.


První část


Nová povídka

30. června 2011 v 17:52 | Dahaka |  Z mé dílny
Neřekla jsem vám o ní skoro nic. Ono ani není potřeba nic extra dodávat. Dílko, které vzniklo rychlostí přímo nadsvětelnou. I když jsem v to nedoufala, znovu jsem se vrhla do společné povídky se svou oblíbenou (a jedinou) spoluautorkou Pret. Kdo už zná naši práci ví, co očekávat. Ano, opět je to dialogová povídka, ale tentokrát bych řekla, že je poměrně jiná než naše předchozí díla Poslední obraz a Vetřelec.

Díl 20

26. června 2011 v 15:41 | Dahaka |  Projekt Solos
Herne, já moje kočka ležící mi na ruce, energi drink a lázeňské oplatky pro vás vytvořili další kapitolu Projektu Solos. Dnes to bude zase mírně akční. Budeme zachraňovat doktorku Salimon. Vím že vás to už nebaví...tak pokud se dostanete na konec, možná to můžete brát jako příslib do další kapitoly (už nic neslibuju ale v plánu to je)

Caim tentokrát originálně s Hanesem se vydají zachránit doktorku Salimon. Povede se to? Caima ještě jeho snaha Ewana znásilnit nepřešla, takže chudák bude mít co dělat. Ale přejme mu to.

Slash -Yaoi fest

26. června 2011 v 15:07 | Dahaka
Již před pár dny se na Facebookové Truhlici objevil šílený nápad, spíše můj strašně tajný sen, který jsem v nestřeženém okamžiku vyzradila. Vím že ne všichni mí čtenáři sdílí tuto stránku na Facebooku, proto vám můj sen přinesu i tady. Jelikož mě zajímá co největší počet vašich názorů, ať už jsou jakékoliv. Berte to jako malý průzkum slash yaoi trhu.
Proto se vás tentokrát opravdu ptám moji milý čtenáři, co si o tom myslíte. Byla bych ráda, kdybyste k tomu svůj názor vyjádřili opravdu s rozmyslem a pravdivě. Jen díky tomu pak budu moci zjistit, zda můj sen je opravdu nesplnitelný. Žádám vás tedy jen... o vaše vyjádření.

Kapitola 32 - Můj přítel

25. června 2011 v 12:00 | Dahaka |  Osudové lži
A je to tady. Nakonec se mi povedlo to nějak ukončit v této kapitole. Tahle povídka byla... opravdu těžká vzhledem k mé normální tvorbě. A nepopírám, někdy jsem opravdu byla na rozcestí a nevěděla, kam dál. Jak příběh dál povedu. Tito dva hrdinové byli pro mě vcelku významní. Ráda bych, abyste viděli jak oba se svým vztahem posunuli dopředu. Lukáš přestal být takový odevzdaný vesnický balík a flegmatik. A Felix zase z morouse a osamělého člověka zase zkusil trochu žít a dát Lukášovi šanci. Přesně tento vývoj jsem chtěla v téhle povídce ukázat. Velmi netypický partnerský vztah, kderý začal jako virtuální realita a změnil se v realitu skutečnou. Realita, která je mnohdy dost těžko stravitelná. Velký věkový rozdíl i Felixův handicap, ani obrovská vzdálenost jejich vztah neznemožnila. To byla druhá věc, kterou jsem chtěla povídkou prezentovat. Že láska dokáže mnohé překážky překonat, ale musí na to být dva.

Já doufám, že se vám Osudové lži aspoň trochu líbily a nelitujete toho času při čtení této povídky. Také chci moc poděkovat betě 3, která se do Lží vrhla po hlavě a jen díky její práci bylo posledních pár kapitol lépe čitelných.
Celá tato povídka byla už od začátku věnovaná jedné jisté osobě. Osobě pro mě důležité.
I když se mnoho věcí změnilo... přesto... byla tahle povídka věnována Mrněti.
Užijte si četbu poslední kapitoly, snad vám tento konec bude připadat dostatečný. Není ani sladký, ani špatný.


03 - Přiznání

20. června 2011 v 16:57 | Dahaka |  Lázeňská romance
A máme tu další dílek, jak se zdá povídka vás chytla a mě taky nesmírně baví. Vážně se píše sama. Míša dnes ukáže že se vážně s ničím zbytečně nepáře. Ani se svým vztahem s Láďou. Každý je hold jiný a má své chyby, kouzlo je v tom, že pokud milujeme, bereme partnera jaký je. Tedy bychom měli.
Míšu dnes čeká důležitý krok, povypráví nám jak vše prasklo a musel s kůží na trh.

Beta 2 odvedla skvělou práci, takže velké díky. A kdyby něco...zase 18+, tak bacha.

Díl 19

19. června 2011 v 12:25 | Dahaka |  Projekt Solos
Tak a další kapitolaka. Dáme tomu označení 18+ protože se mi chce ho tam dát. I když mnoho čtenářů bude možná po přečtení brblat, kde je ten slibovaný sex. Mé povídky nejsou a nikdy nebudou jen o sexu. Tato obzvlášť ne. Komu se to nelíbí lituji, bude si muset najít jinou povídku na čtení či autora. Pro mě je přednější dokončit tento příběh, udržet hrdiny charakterově jak mají být a odvyprávět jejich osud, pokud v příběhu bude někdy tělesné sblížení, tak se tam sex objeví, ale nuceně ho tam vkládat nebudu.
Děkuji Herne za jeji konzultaci i betování, já hold nejsem nikdy se svým dílem spokojena.

Co je to Kalar-nar? Většina z vás si to nejspíš uměla domyslet. Ano Caim si vybral, bohužel narazil na hradbu Ewanova hetero přesvědčení.

02 - Osudový chlap

16. června 2011 v 17:32 | Dahaka |  Lázeňská romance
Tak a mám tu pro vás druhý díl nové povídky. Většina z vás se těšila. Možná se vám Míšův přístup trochu zhnusí, ale bere události jenž se událi vcelku chladně a bez zbytečných emocí. Bude nám vypravovat o svém prvním příteli a osudovém chlapovi.

Pozor, povídka bude bez cenzury, takže sprostá slova budou sprostá slova, hanlivé výrazy, nářečí... atd. Samozřejmě 18+. Vypraveč a náš hrdina si na nic nehraje, nemoralizuje, ani neřeší. Jen nás seznámí s během věcí.
Poděkujme betě 2 za betování.

Díl 18

15. června 2011 v 20:22 | Dahaka |  Projekt Solos
Trochu se mi tahle povídka vymyká a žije vlastním životem. Příběh si plyne dál, aniž by mě poslouchal. Ani dnes nebude yaoi. Caim nám osvětlí něco o své planetě i co se s ní stalo. Ewan si zase uvědomuje že má jistý problém. On mimozemšťan v pubertě je snad to nejhorší co může detektiva potkat. Navíc Caim má i jisté majetnické právo na svého společníka.

Na této kapitola se podíleli: Dahaka, chipsy, energi drink, a beta Herne.

01 - Pozdní příchod

13. června 2011 v 16:51 | Dahaka |  Lázeňská romance
A je tu první pilotní dílek nové povídky LÁZEŇSKÁ ROMANCE. Kdo se těšil na tento den, možná bude zklamán. Není to nijak úžasné dílko, jen takové odlehčení. Jestli jsi hlavního hrdinu Míšu oblíbíte nebo ne, záleží na vás.
Tato povídka mě vcelku baví, je taková netradiční. Upozornění pro všechny, celá povídka bude spadat pod kategorii 18+. Nebude všude popisný sex, ale Míša je mladej kluk a nebojí se mluvit otevřeně (či spíše vypravovat) o sexuálním aktu. Nečekejte žádnou přehnanou romantiku ale spíše živočišnost.

Aby jste chápali členitost textu, to co bude v čarách je začátek našeho příběhu v reálném čase. Po malém nakousnutí se Míšovo vypravování bude vracet do minulosti. Poví nám o prvním milostném aktu, o tom jak zjistil že je gay ... atd. Vypravování nebude nic dlouze pitvat, bude to jen letem světem, abyste měli představu trochu o životě hlavního hrdiny. Pak se samozřejmě k reálnému dění v povídce vrátím.

To je asi tak vše, co jsem k tomu pro začátek chtěla dodat. Děkuju bětě 2, která si tuto povídku vzala za vlastní a musela čekat, než se do ní pustím. Druhou kapitolu můžete očekávat ve čtvrtek, už je nachystaná.