Květen 2011

Kapitola 29 - Noc zázraků

31. května 2011 v 21:37 | Dahaka |  Osudové lži
Noc nadějí už proběhla, mám tu pro vás kapitolku s podobným názvem a ano... konečně se dočkáte. Tato kapitola je totiž s varováním. 18+. Je tam popisný sex (a celkem nic jiného)... takže dbejte na varování.

Lukáš se konečně dočkal své vytoužené noci. Sice to má do dokonalosti daleko, ale žádný učený z nebe nespadl. Je na čase si ujasnit i poslední otázku. Co si Lukáš zvolí?

Prosím velký potlesk. Na této kapitole se podílela i nová beta 2, takže ji všichni pochvalte za její dobrou práci, to luštění nesmyslů ji jistě dalo zabrat. Takže sláva a hurá betě 2, bez niž by kapitola dnes nebyla přidána, ale nakonec se i v tuto pozdní hodinu zadařilo.

Vymyslete název pro povídku

30. května 2011 v 18:58 | Dahaka |  Truhlice
A když už jsme v těch článcích, tak mám pro vás další zapojení se do děje a do toku mých povídek. I pro ty, kteří se jako bety nepřihlásily mám tu malou prosbu. Už jednou jsem to zkoušela a metoda se osvědčila. Teď tedy to bude po druhé. Nechci abyste byli jen pasivní čtenáři... ne, já na vás vymyslela další věc.Víte, vždy když začínám novou povídku (ano čtete dobře fakt ji začínám), tak mám miliardu nápadů a většinou jsi děj i některé přímo scény příběhu přehraju v hlavě. Klidně bych psala jako o život co týden novou povídku. Ale to nejde, jelikož by zůstaly nedokončeny. I přesto mě v mém rychlém raketovém startu při začátku povídky brzdí dvě věci. Vymýšlení názvů. A to nejen názvu pro povídku, ale také jmen pro postavy.
Tentokrát to ale udělám lišácky. Tak jako jsem vás žádala o pomoc u Osudových lží, i nyní vás žádám.
Pomozte mi vymyslet název pro novou povídku!!!

Díl 16

29. května 2011 v 17:45 | Dahaka |  Projekt Solos
A máme tu neděli. A to je čas pro Caima a Ewana. Kdo je tedy přijde zachránit? Přijde vůbec někdo? Možná budete překvapeni. Vícce prozrazovat nebudu.

Komu bude divné to, že je kapitola záhadně bez hrubek, ne nespadl na mě meteorit, ani nic podobného, co by mě osvítilo. Ale první z mých ulovených bet se již dala do práce a já ji za její práci neskonale děkuji. Protože je člověk na správném místě a Caim je u ní v bezpečí. Proto přivítejme Betu 1.

HLEDÁ SE BETA (BETY)

29. května 2011 v 12:36 | Dahaka |  Truhlice
Jak už nadpis článku napovídá je jasné o co půjde. Ale abych to trochu osvětlila, i když to nikoho asi nezajímá... je pravdou, že s gramatikou bojuji už mnoho let (už od základky) a můj boj je naprosto marný.
Vím také, že mnoho čtenářů si díky tomu nedokáže mé povídky vychutnat, nedokážou je číst, i když by třeba možná chtěli nebo je mé chyby ruší od čtení. A mě to opravdu mrzí, že nedokážu psát natolik dobře, aby to bylo ke čtení. Já vím, pro většinu z vás to není žádná omluva. Prostě neumíš psát, tak vůbec nepiš. Nejspíš by to tak bylo i nejednoduší. Několikrát jsem vážně uvažovala, že přestanu, ale nakonec jsem si řekla, že příběhy netvořím jen pro mé čtenáře, ale hlavně pro sebe. Protože mě baví je házet na papír (do wordu) baví mě tvořit příběhy. Stalo se to součástí mě samotné. Nějak to musí ven. Proto asi nemůžu přestat. To že má gramatika a sloh jsou k ničemu vím, to je prostě nepopiratelný fakt, který není třeba donekonečna opakovat. Já sama chyby po sobě nevidím, prostě je vidět nedokážu i když to zní divně a asi si většina z vás teď opět řekne, co jsem to za retarda a jak si vymýšlím, nebo jsem líná jsi to po sobě opravit. Myslet si každý může cokoliv, ale pravda bývá mnohdy trochu jinde.

Díl 15

22. května 2011 v 13:58 | Dahaka |  Projekt Solos
Naše hrdiny dnes čeká velké nebezpečí. Povede se jim dostat se do výzkumného zařízení a vytvořit lék? Nebo budou zrazeni? Poslední tajemství Caimovi osobnosti vyplouvá na povrch. Proč neutekl od SAC již dříve? Ewan dostane odpověď, která se mu ale vůbec nelíbí.

Kapitola 28 - Koňmo

21. května 2011 v 14:44 | Dahaka |  Osudové lži
Lenost a nechuť psát, které mě sužovaly po většinu týdne, dnes zázračně spinkají, takže jsem byla schopná i něco vyplodit. Přináším tedy novou kapitolu Osudových lží. Já sama bych opravdu chtěla psát častěji, ale donutit se někdy je hodně těžké. Doufám že ti, kteří mají rádi tuto povídku to nějak pochopí..
Ráda bych k téhle kapitole řekla jedno... sněte.
Krajina Jeseníků je považována za jednu z nejkrásnějších a nedotčených v celé republice, tedy tak jsem to někde četla. Popravdě, jsou tu místa, která jako by byla bohem zapomenuta. Já sama jsi každé ráno za svítání užívám ten překrásný pohled, když jedu autobusem do práce. Chtěla jsem vám ten pohled sprostředkovat, ale slova neumí to co obrazy, což je obrovská škoda.
I tak doufám, že se vám kapitola bude líbit.

Díl 14

18. května 2011 v 20:31 | Dahaka |  Projekt Solos
Tak i přes mou značnou únavu jsem vyplodila další kapitolu. Caim je čím dál přítulnější a dokonce by rád rozebral letadlo... Povede se plán Ewana a dokáží se dostat do budovy výzkumného zařízení? Nebo se zase něco pokazí? Že by Caim nosil smůlu?

Kapitola 27 - Lži

14. května 2011 v 16:31 | Dahaka |  Osudové lži
Po hodně dlouhé odmlce se vracejí i Osudové Lži a tentokrát udělají čest svému názvu. Dozvíme se něco o Felixově příteli? Dorazí naši hrdinové do Heřmánkova? A co je tam čeká? Felix rozehrál svůj tajný plán, jak Lukáš zareaguje?

Díl 13

11. května 2011 v 18:27 | Dahaka |  Projekt Solos
Po návratu z Animefestu se mě nějak drží stále až děsivá únava (kdo mě tam potkal? Nebo o mě aspoň věděl či někde zaslechl rolničky?). Věřte nevěřte, část kapitoly jsem si napsala včera a dnes u toho zbytku opravdu poctivě usínala. To se mi vážně stalo poprvé v životě, že bych u psaní usínala. Ale přesto jsem vám stvořila nový díl Solosu.
Jak dopadne nájezd na ledničku a co koupel? Naše parta chystá svůj plán jak se dostat do výzkumného zařízení a vše jde podle plánu. Ewan je z Caimova chování zmaten.

V sobotu můžete snad čekat i Osudové lži.

Díl 12

1. května 2011 v 9:40 | Dahaka |  Projekt Solos
Dnes opět kapitolka o ničem, ale konec vás snad navnadí na další kapitolu.

Doktorka Salimon se přidává ke Caim týmu v touze mu pomoci. Otázka však zní, touží se Caim opravdu uzdravit? Jeho dětské já o to víc kontrastuje s tím, že útočí na vše, co označí jako zbraň. Bohužel náš chudák PC expert Hanes si to nedokáže zapomatovat.