Duben 2011

Kapitola 26 - Noc nadějí

26. dubna 2011 v 17:37 | Dahaka |  Osudové lži
Bylo nebylo, žila jedna obyčejná autorka jménem Dahaka, měla psát svou yaoi povídku, ale nějak se zasekla na mrtvém bodě a pokud neumřela (jako že jo), tak tam na tom mrtvém bodě stojí dodnes. Konec pohádky.
Asi tak bych vyjádřila svou práci na Osudových lžích. Slíbila jsem kapitolu 18+, ale mé povídky žijí vlastním životem a tak se přímo sexu ještě nedočkáme. Tedy... ne všichni. (A pro ty co tvrdí, že to nejde, vzhledem k Felixově postižení... věřte, všechno jde když se chce). Chápu vaše do nebe volající zklamání, ale baví mě vás napínat jak kšandy.

Naše hrdiny čeká první společná noc a také první společné probuzení. Dokonce i malé dobrodružné putovaní zpět na Severní moravu... takže pěknou četbu.

Díl 11

24. dubna 2011 v 10:16 | Dahaka |  Projekt Solos
Celý týden jsem byla hodně zaneprázdněna prací a tak se povídky zdržely. Dnes vám ale přináším další díl Solosu, který se mi povedlo sesmolit. Snad se i v úterý dočkáte opožděné pomlázky v podobě Lží.

Povede se Ewanovi dopátrat léku pro Caima? Objeví doktorku Salimon, která jak se zdá má s projektem také něco společného. Záleží na tom zda ji věřit....

Ochranný duch - díl šestý

18. dubna 2011 v 12:00 | Dahaka |  Ochranný duch
Opravdu poslední díl této malé jedorázovky ze starého Japonska. Využila jsem v ní lásku k anime, k samotnému Japonsku a také touhu ukázat, že neko stvoření nemusí být jen věci na uspokojení potřeb, ale že může i neko býti semem. Tato povídka mě vážně bavila a docela mě navnadila na další kousek z Japonska, ale kdo ví. Takže si užijte tohle zakončení. Nakonec jsem ho celé překopala, protože jsem nechtěla, aby tohle znělo jako definitivní konec příběhu. Ne, tento příběh právě tímto začal a bude plynout ve vašich fantaziích třeba dál.

Jak se říká, až když člověk něco ztratí nebo má ztratit, uvědomí si jak je to pro něj cenné. Pozná to i Satomi?


Varování: Dnes také bez bety. Četba na vlastní nebezpečí!!!

Celá tato povídka, jak jsem již napsala, bude věnována jen jedné osobě, díky které mě tento námět napadl, i když nevím proč zrovna ty Hiroko. Prostě jsem si na tebe vzpomněla při psaní... a proto tato jednorázovka bude pro tebe.

PRO HIROKO

Kapitola 25 - Třináctá komnata

16. dubna 2011 v 16:23 | Dahaka |  Osudové lži
Další kapitola Osudových lží. Lukáš a Felix si už začínají rozumět, nebo ne? Náš Lukášek začíná cítit až nervy drásající vzrušení. Ale bude na něj reagovat i Felix? Dnešní díl se nese v duchu pozvánky do té poslední zakázané komnaty Felixova domu.

Varování: Dnes také bez bety. Četba na vlastní nebezpečí !!!

Díl 10

13. dubna 2011 v 16:56 | Dahaka |  Projekt Solos
Tak se mi nějakým zázrakem pro vás povedlo vytvořit další dílek. Tenhle bude speciálně pro Leesil za její nehynoucí podporu a za to, že tuhle povídku má tak ráda.

V dnešním díle se na okamžik setkáme s Caimovým zlým já. Ale opravdu je Raim zlé já? Myslím, že věci nejsou jen černé nebo bílé, jak Ewan v dnešním díle pochopí.


Ochranný duch - Pátý díl

11. dubna 2011 v 17:26 | Dahaka |  Ochranný duch
Tak mám pro všechny, kteří si tuto krátkou povídku oblíbili, jednu dobrou zprávu. Tato kapitola měla být poslední, ale nějak mi ten děj nevyšel. Takže budu přidávat ještě kapitolu šestou... ale tou opravdu definitivně skončíme.

Jak si povede mladý vymítač Satomi? Zvládne svého neposedného ducha s kočičími rysy? Před nimi stojí poslední velká zkouška, zvládnou ji spolu?

PS: Povídka bude jen shounen-ai, tedy se v ní nebude nakonec vyskytovat sex v žádné podobě. Myslím že takhle jen s náznaky je to tentokrát lepší.


Varování: Dnes také bez bety. Četba na vlastní nebezpečí!!!


Celá tato povídka, jak jsem již napsala, bude věnována jen jedné osobě, díky které mě tento námět napadl, i když nevím proč zrovna ty Hiroko. Prostě jsem si na tebe vzpomněla při psaní... a proto tato jednorázovka bude pro tebe.

PRO HIROKO

Ewan a Caim

10. dubna 2011 v 15:33 | Dahaka |  Projekt Solos
A tohle je malý bonusek. Protože jsem si až tento víkend na to vzpomněla, omlouvám se. Chtěla jsem to přidat už dříve k nějaké kapitole, ale znáte to, skleróza je strašná nemoc.
Chtěla bych i těm, kteří nesdílí Facebookovou truhlici (a takových je stále mnoho) ukázat dva obrázky, které mě právě inspirovali k hlavním hrdinům.
Ale pozor!!! Komu stačí jeho představivost, a nechce si ji kazit tou mou, ať se nedívá pod perex. Každý si samozřejmě hlavní hrdiny Solosu může představovat trochu jinak, tak abyjste nebyli zklamaní.

Díl 09

10. dubna 2011 v 15:09 | Dahaka |  Projekt Solos
Chvíli mi trvalo než jsem se dostala zase k psaní a rozvrhla si správně svůj čas, abych vše stíhala. Proto vám dnes můžu přinést další kapitolu Solose. Jste zvyklý ho vídat ve středu, ale neděle bude dalším dnem, kdy se může povídka objevit.

Naši dva cestovatelé se vrací zpět domů. Naštěstí se zdá že zatím jsou v bezpečí. Jak se Ewan rozhodne? Co udělá s malým Caimem?


Kapitola 24 - Bolest

5. dubna 2011 v 21:18 | Dahaka |  Osudové lži
Varování: Dnes také bez bety. Četba na vlastní nebezpečí !!!
Varování: Tvořeno při velké únavě (nepřesnosti mi odpuste)

Věnováno tentokrát Pret, protože říkala, že ty Lži šidím a měla pravdu.

Tak nakonec jsem to dala do kupy, takže... buďte rádi. Dalo to sakra práci. Doufám, že se vám další část povídky bude líbit, je taková trochu ošahávací.
Jak dopadne ten zmíněný oběd? Lukáš pochopí mnoho svých omylů a trochu se nám vybarvuje. Berte v potaz, že je to mladý nevybouřený kluk, takže jeho potřeba jistých... činností je úměrná snad.