Srpen 2010

Díl šestnáctý

29. srpna 2010 v 21:12 | Dahaka |  Vetřelec
Užijte si další kapitolu s Alexem a Tomem, jak probíhá jejich sbližování?

Díl šestnáctý


Díl patnáctý

26. srpna 2010 v 20:17 | Dahaka |  Vetřelec
Pardon, pardon a ještě jednou pardon, tak nějak jsem Vetřelce trochu zazdila. Ale snad si tuhle žhavou kapitolku vychutnáte. Kdo nevěřil že se dají dohromady ať zvedne prst a já mu ho ukousnu....

Má tvorba, shrnutí jednotlivých povídek

26. srpna 2010 v 16:24 | Dahaka
Rozhodla jsem se pro vás čtenáři, kteří třeba přijdete na mé stránky poprvé, či nevíte který cyklus, nebo povídku si přečíst dál, vytvořit malé shrnutí, s počtem kapitol, žánrem a také mini obsahem každé povídky. Je to i pěkná připomínka pro mě, kolik jsem toho už za svou karieru napsala. Modré názvy povídek vypovídají o tom, že povídka již byla dokončena a dopublikována. Červené názvy pak povídky právě rozpracované, které můžete potkávat na Truhlici.
Kurzívou jsou označeny názvy cyklů = povídky, které mají více řad, či obsahují více jednotlivých povídek ze stejného světa a prostředí.

Edit: Shrnutí jednorázových povídek bylo z tohoto velkého přehledu přesunuto do své vlastní rubriky pro Jednorázové povídky.Dárek za vítězství v soutěži

26. srpna 2010 v 12:12 | Dahaka |  Truhlice
Takže slíbila jsem dárek a tady tedy je. Rozhodla jsem se pro něco trochu netypického, protože nejsem fanda těch klasických diplomů.
Takže
1Ivy1 tohle je jen pro tebe, originální, včera teprve vymyšlené, vlastnohlavně.
Osudové lži je moc hezký název, ještě někdo napsal i Osudová lež...ale jelikož těch lží v povídce bude víc, rozhodla jsem se pro množný tvar právě od
1Ivy1.

Mini příběh k obrázku....Jemnuje se Bílé narcisy.
A já jen doufám že se vítězce soutěže bude líbit. A vám ostatním taky.

PS: Aby vám to nepřipadalo tak zmatené. Obrázek byl vybrán náhodně a k němu má fantasie stvořila tohle. Tmavovlasý muž ve světlém kimonu se jmenuje Shiro, je to soukromý učitel malby a taky pěkný svůdník. A to malé blonďaté ve fialovém kimonu je jeho žák jménem Rim.


Kapitola dvacátá šestá - Nebe nebo peklo?

25. srpna 2010 v 15:32 | Dahaka |  Zpověď hříšníka
Varování: Tato povídka žene všechno do tzv "extrému".  Kdo nemá rád psychické násilí a týrání hlavní postavy, ať tuto povídku nečte. Kdo ji i přes varování číst bude a pak si bude stěžovat, toho pošlu do pr...Prčic.
Doporučení autora: Vemte si kapesníčky.

Ben se rozhodl...jaké bylo jeho rozhodnutí?Najde nové přátele a rodinu? Nebo je to jen iluze? Co zažije nového? Pozná dokonalou rozkoš?
Dnešní díl od 18+, jelikož jsou tam sexuální scény, zatím tolik nepopisné...ale nebojte, chystám dost ostré pipisné kapitoly.

Soutěž Vymysli název pro povídku UKONČENA

25. srpna 2010 v 10:29 | Dahaka |  Truhlice
Já vím že jsem původně slíbila, že nechám vaše nápady až do začátku září, ale vy jste mě velmi mile překvapili. Za těch pár dní se vás našlo tolik, kteří jste chtěli pomoct při tvoření názvu, ze slov které jsem zadala. A že možností bylo nepočítaně.
Nečekala jsem takovou odezvu, ani ne tak rychlou. Ale ukončuji tuto soutěž, protože už jsem našla výherce. Rozhodně jste všichni oplývali velkou fantazií a názvy byly některé opravdu úsměvné, jiné zase velmi povedené.
Moc vám tímto článkem chci poděkovat těm co ze zůčastnili a to nickovitě:
Děkuji tedy Leesil, Majk666Death, Hirouš, Laníítko ♥, 1Ivy1, Nikča, Terka, momonika, Myia, Skullka, Haru, misa737, elrian.


Rozcestník

24. srpna 2010 v 20:39 | Dahaka
V nově opraveném rozcestníku budete mít přehledný abecední seznam recenzí jak shonen-ai anime tak i yaoi a také se do tohoto rozcestníku vkradou recenze na mangu taktéž obou žánrů. Samozřejmě všechny recenze zde sepsané jsou z mého autorského pera a postupně budou doplňovány. Žádám tedy aby jste je nekradli, nekopírovali na své blogy bez mého souhlasu či s nimi jinak nemanipulovali!
Objeví se tu jen recenze na sh-ai a yaoi, které jsem sama viděla či četla a to většinou v českém překladu a rozhodla jsem se na ně napsat recenzi. Tak snad se vám budou líbit.


Shounen-ai anime

Yaoi anime

shounen-ai a yaoi manga


Díl čtrnáctý

22. srpna 2010 v 21:28 | Dahaka |  Vetřelec
Tak nějak jsem pozapomněla že je neděle, takže se velmi omluvuju. Další dílek Vetřelce vás čeká kde? Ano vi už snad všichni víte. Užijte si počteníčko, příští díl bude zase u mě.

Díl čtrnáctý


Vymyslete název pro povídku

22. srpna 2010 v 11:27 | Dahaka |  Truhlice
Jak už název vypovídá dneska to bude trochu zábava. Ano Dahaka-san, tudíž já (Ave Dahak),
chystá novou povídku. Zatím je jen v náčrtech a nic moc vám neřeknu, dokud nebudou aspoň dvě kapitoly. Ale můžete se těšit snad na opravdu dobrý zážitek, protože jestli se to povede jak má...měla by to být skvělá povídka. Jelikož Benova povídka bude v dohledné době končit, chtěla bych nasadit něco nového.
Pravděpodobný oznam o čem to bude a co to bude nechám až na září, na nový školní rok, aby jste se měli i ve škole na co těšit.
Jenže pro mě nastal značný problém, se kterým mi právě vy můžete pomoct, tedy pokud o to stojíte. Jelikož už zápletka a vše je promyšleno, chybí mi už jediné...a to název povídky.
A jelikož už jsem bez fantazie na vymýšlení názvů, rozhodla jsem se to tentokrát udělat jinak.
Pomůžete mi vymyslet název pro povídku? Bude to jako taková malá soutěž.
Neřeknu vám o čem povídka bude, ale dám vám možná slova, která by ji malinko vystihovala a vy pak z nich zkusíte vytvořit název. A jelikož je to soutěž tak se bude soutěžit o výhru. O jakou? Hm...pokud někdo vymyslí název který se mi bude líbit a já ho použiji, dostane od mé maličkosti diplomek...a malé povídkové překvapení, které bude jen pro něj.
Nikoho k účasti nenutím. Pokud se ale zúčastníte budu jen ráda.

Pravidla:
1. Název musí být nanejvýš dvou slovný (předložka či spojka se nepočítá jako slovo) !
2. Název musí dávat smysl, nesmí být vulgární, obsahovat sexuální narážky....atd.
3. Název nekopírujte z jiné povídky, kterou jste někdy četli, inspiraci z jmen filmů či knih klidně uznám.
4. Slova můžete skloňovat, používat na ně pády, přivlastňovací jména vycházející z těchto slov, či synonyma. Název nemusí být složen jen ze dvou slov z výběru, ale alespoň jedno slovo z výběru obsahovat musí.

A teď naše slova:

LÁSKA, INTERNET, LŽI, PRAVDA, OSUD, CESTA, ŽIVOT, STATEK, KONĚ, MORAVA, ZMĚNA, JAZYK, PÍSMENKA,

A dáme i časový limit do konce prázdnin. Do komentářů mi pište vaše návrhy na jména...nezapomeňte připsat svou přezdívku = nick a také prosím email, kdyby jste náhodou vyhráli, ať vím jak se s vámi spojit a kam vám poslat výhru.

PS: Nabídnutá slova trochu vystihují příběh povídky...