Červenec 2010

Kapitola 06

26. července 2010 v 14:25 | Dahaka |  Trojí krev
Máme tu první mixovanou kapitolu, kde se objeví jak pohled Semiho, tak Dariuse a navíc do toho ještě strčí ruský nos Edvin. Doufám že se vám bude kapitola líbit. Varování dávat nebudu...zatím není proč, i když se tady tentokrát objeví dost krve...a teoreticky smrt.

Semi poslechl a čeká na cizince venku za klubem. Ale Darius má práci s lovením lykana...a jejich osudy se zase propletou. Jak se Darius rozhodne? Zabít a ušetřit trápení či snažit se zachránit?

Díl osmý

25. července 2010 v 21:42 | Dahaka |  Vetřelec
Takže dnes je neděle a v neděli je co? Správně Vetřelec. Dnešní dílek je u Pret a další si dáme zase u mě ve čtvrtek ať nám to rychleji utíká.
Užijte si kapitolku.


Díl osmý


Kapitola dvacátá první - Útěk do neznáma

24. července 2010 v 13:55 | Dahaka |  Zpověď hříšníka
Varování: Tato povídka žene všechno do tzv "extrému".  Kdo nemá rád psychické násilí a týrání hlavní postavy, ať tuto povídku nečte. Kdo ji i přes varování číst bude a pak si bude stěžovat, toho pošlu do pr...Prčic.
Doporučení autora: Vemte si kapesníčky.

Ben musí něco dokončit...musí zkontaktovat Robinovu ženu ve snaze ji to vysvětlit. Raději vezme všechnu vinu na sebe. Utíká tak do neznáma, naštěstí má pořád par přátel, u kterých se může na čas skrýt. A přichází čtvrtá fáze příběhu. (První bylo dětství, druhé škola, třetí vztah s Robinem,). Ještě nás tedy čeká tato fáze...a pak ta konečná.

Kapitola 05

23. července 2010 v 15:04 | Dahaka |  Trojí krev
Na začátek chci říct že tahle kapitola a ta příští je pro mě hodně důležitá. Scéna u baru, kterou jsem si v hlavě přehrávala tolik měsíců...ale bohužel jsem ji asi nedokázala napsat tak jak bych chtěla. Měla být vzrušující...nebezpečná...ale asi takové věci psát neumím. Jsem z toho zklamaná, takže se omlouvám čtenářům, prostě to přeskočte.
A ještě něco, tahle kapitola je brána z dariusova pohledu...další kapitoly už to budu trochu míchat...aby jste v tom měli zmatek a nebylo to ke čtení. Jsem hodná co?


Naši dva hlavní hrdinové se potkávají na upírském večírku v Kenonu. Oba dva jsou tam pracovně...ale mezi oběma rázem přeskočí jiskra, nebo spíš celý plamen.


Díl sedmý

22. července 2010 v 15:31 | Dahaka |  Vetřelec
Tak dnes si dáme další dílek...ne není neděle, je stále ještě čtvrtek. Slíbila jsem častější zveřejňování ne? Osmý díl si pak dáme u Pret právě v neděli.

Alex se nám trochu opije a Tom se rozhodne zaútočit.Kapitola dvacátá - Děvka

21. července 2010 v 13:48 | Dahaka |  Zpověď hříšníka
Varování: Tato povídka žene všechno do tzv "extrému".  Kdo nemá rád psychické násilí a týrání hlavní postavy, ať tuto povídku nečte. Kdo ji i přes varování číst bude a pak si bude stěžovat, toho pošlu do pr...Prčic.
Doporučení autora: Vemte si kapesníčky.

Žádné štěstí netrvá věčně. To Benovo právě skončilo. Všichni jeho drazí ho opuštějí, nikdo nedokáže pochopit. Robin ho hází přes palubu...přeci jen má svou rodinu. A Ben zůstává sám. Ale chce vykonat poslední věc...co to bude se dozvíte v příští kapitole.

Kapitola 04

19. července 2010 v 20:34 | Dahaka |  Trojí krev
Tak a je to tady. Opouštíme na chvíli našeho vypravěče Edvina...ale v povídce se bude nadále objevovat. A přecházíme na druhý styl vypravování. Jelikož jsem tuhle povídku potřebovala pojmout ze tří stran. První byl právě Edvin, jenž nám osvětlil fakta a tento svět. Druhým je hlavní hrdina uke Semi. A třetí stranou bude Darius. Proto je tahle povídka složitá na tvorbu. Dnes si dáme tedy Semiho pohled na svět. Seznámíme se s ním, jako obyčejným studentem, který nemá potuchy o nějakých upírech nebo vlkodlacích. Také nám trochu osvětlí kdo je a co dělá. Příští kapitola bude zase z pohledu Dariuse.

Díl šestý

18. července 2010 v 19:26 | Dahaka |  Vetřelec
Takže Pret už u sebe publikovala našeho milého Vetřelce. Jelikož je neděle (a já nevím kde mi hlava stojí a mám pořád pátek).
Ale i přesto vám dám odkázek...snad se vám bude kapitola líbit.Díl šestý


Kapitola 03

16. července 2010 v 11:56 | Dahaka |  Trojí krev
A máme tu poslední nic neříkající kapitolu. Ale aby to nebyla pořád nuda dnes vám obrazově představím Dariuse, aby jste měli nějakou představu. Schválně jsem tu postavu tvořila přesně podle toho obrázku. Jinak co ještě dodat...pořád nás příběhem provází Edvin...který Dariusovi říká "D".

V příští kapitole už najedeme na příběh a taky na druhého hlavního hrdinu Semiho.


Kapitola devatenáctá - Milenec

14. července 2010 v 12:25 | Dahaka |  Zpověď hříšníka
Varování: Tato povídka žene všechno do tzv "extrému".  Kdo nemá rád psychické násilí a týrání hlavní postavy, ať tuto povídku nečte. Kdo ji i přes varování číst bude a pak si bude stěžovat, toho pošlu do pr...Prčic.
........................................................
Tak a máme tu další dílek. Ben dostal to po čem nejvíc toužil. Svého ředitele. Ale spokojí se jen s tak málem? Jen pár ukradených nocí, jen sexuální poměr. Spokojí se s tím být jen milencem?


PS: V sobotu kapitolku nečekejte, jsem celý víkend pryč. Takže až další středu.