Červen 2010

Kapitola šestnáctá - Práce a zábava

30. června 2010 v 13:59 | Dahaka |  Zpověď hříšníka
Varování: Tato povídka žene všechno do tzv "extrému".  Kdo nemá rád psychické násilí a týrání hlavní postavy, ať tuto povídku nečte. Kdo ji i přes varování číst bude a pak si bude stěžovat, toho pošlu do pr...Prčic.
..............................
Ben nám dnes bude vyprávět jak probíhala jeho práce a také podivné chování pana ředitele.
Pár pohledů, pár doteků, co vše tohle znamená? Ben je zmatený a to dost.

Díl třetí

27. června 2010 v 19:25 | Dahaka |  Vetřelec
Tak a máme tu další díl naší společné povídky s Pret...dneska zase na přeskáčku u mě. A v dnešním díle uvidíte jak Tom vystrkuje růžky.


Tři nové anime na poli yaoi

27. června 2010 v 13:32 | Dahaka |  BL svět
No takže ráda bych oživila i tuto rubriku, kde přináším informace o tom co je pro mě nového ve světě yaoi a co mě zrovna zajímá, co čtu, co chci vidět, k čemu se vracím...
Tato rubrika je již dlouho mrtvá, to proto, že mangy už tolik nečtu a nové yaoi anime vzniká rychlostí šneka po obrně. To víme snad všichni. Bohužel mě omezuje i má neznalost angličtiny, se kterou se snažím bojovat, tím pádem se ke mě i informace dostávají velmi pomalu. Ale to nevadí, i tak je pořád co objevovat. V poslední době mám ale pocit, že jsem úplně mimo dění co se yaoi světa týče.
V dnešním článku je ale rozhodně plno nového...možná o tom už víte, možná nevíte, mé informace nejsou stoprocentní.

Togainu no Chi

26. června 2010 v 19:20 | Dahaka |  Galerie
Tak a obnovuji rubriku Galerie...ukážu vám pár mých oblíbenců ať už z Yaoi her, anime, či mangy. Do galerie se dostanou jen ti, ke kterým se stále a opakovaně vracím.
První z nich je Togainu no Chi. Japonská PC hra uvedená i na playstation 2, dokonce existuje i manga a spousta doujinshi. A nově...možná bude i anime.
Akira a Shiki, jsou mé můzy, ke kterým se často vracím, je to můj oblíbený pár (i když v té hře to s Akirou dělají snad všichni...). Samozřejmě ve hře působí vícero takovýchto k sežrání sexy kluků.
Ale Shiki (ten v tom černém, černovlasý), který je i jako záhlaví na Truhlici a Akira (je prostě sexy sám o sobě) jsou asi nejpoužívanější pár...protože jim to spolu sakra sekne.

Já je žeru

FAQ aneb nejčastější dotazy a upozornění

26. června 2010 v 17:48 | Dahaka
Jistě sami víte co je takzvaný FAQ, je to něco jako formulář nejčastějších otázek, na které se mě ptáte. Proto jsem je sepsala. Pokud se tedy na něco chcete zeptat a bojíte se že vám ukousnu hlavu (já je fakt koušu) tak se nejdřív podívejte jestli váš dotaz a mou případnou odpověď nenaleznete tady. Formulář je zatím základní, dál se bude rozšiřovat.

Kapitola patnáctá - Projekt

26. června 2010 v 16:08 | Dahaka |  Zpověď hříšníka
Varování: Tato povídka žene všechno do tzv "extrému".  Kdo nemá rád psychické násilí a týrání hlavní postavy, ať tuto povídku nečte. Kdo ji i přes varování číst bude a pak si bude stěžovat, toho pošlu do pr...Prčic.
Toto varování se odedneška bude objevovat u každé kapitoly této povídky. Protože si mnoho z vás stěžovalo nejen v komentářích, že je povídka příliš krutá či příliš přehnaná. Pokud se vám tato povídka nelíbí, zkuste číst jinou nebo prostě ze stránek odejděte za jinými veselejšími povídkami jiných autorů.
...................
Ben dostal novou šanci uplatnit se v oboru, který má rád. Má šanci na nový začátek a hodlá tuhle šanci chytit za pačesy. Dokáže se prezentovat projektem pro Centrum mládeže?

Kapitola čtrnáctá - Volnost

23. června 2010 v 14:15 | Dahaka |  Zpověď hříšníka
Takže dnes se dozvíme co se stalo nakonec s Gaderem...Bena pustili z ústavu a najednou neví co bude dál, jeho budoucnost a život je pryč...co bude dělat dál? Nadchne ho nový projekt Centra pro mládež, kde se chce uchytit...ale Centrum nebude to jediné co ho tam zaujme....

PS: A ještě něco čtenáři, i když postava Maxe na dlouho doubu zmizí z povídky...snažte si ho pamatovat...neříkám to nadarmo, ještě s ním mám možná plány.

Kapitola třicátá druhá - Život

21. června 2010 v 12:10 | Dahaka |  Černý obsidián
Tak a je tu tedy poslední...ano úplně definitivně poslední kapitolo povídky s názvem Černý obsidián. Už jsem o její tvorbě mluvila, takže to nebudeme protahovat. Bude mi po nich smutno...tato povídka mi ukázala, že jde yaoi psát i jinak. Děj se držel předem stanovené linie tak jak jsem ji vymyslela. I počet kapitol byl nakonec vcelku přiměřený (počítala jsem, že jich bude víc). Já jen doufám, že se vám tento konec bude líbit, ať už je sebehloupější a sebešpatnější...asi prostě to jinak nešlo. (sama tyhle přešťastné konce nemám ráda, ale píšu je nejčastěji). Ale možná si nějaký dloubavý človíček všimne, že na konci nám ještě zbylo místo pro...no třeba pokračování...ale zatím ho nemám v plánu.


Díl druhý

20. června 2010 v 20:37 | Dahaka |  Vetřelec
Vzpomínáte si ještě na povídku co se tu před týdnem objevila? Společná práce mě a Pret? Ano mluvím tu o Vetřelci, povídce založené na dialozích...
Zajímá vás jak to bylo dál? Líbil se vám tenhle pokus? Chcete si přečíst další díl? No pokud ano tak vás odkážu do Šuplíku....
Jelikož je to pinpong povídka...první díl byl tedy u mě, druhý u Pret...třetí dílek si dáme zase tady nejspíš v pátek.

Druhý díl Vetřelce


Kapitola třináctá - Trest

19. června 2010 v 12:24 | Dahaka |  Zpověď hříšníka
Takže varování, tahle kapitola není pro slabé nátury. Budu v ní Bena opravdu hodně trápit. Ale je to důležité pro rozvoj postavy. Ben zatrpkne...jeho dětství je pryč...škola je pryč, vše je pryč...ale on přesto úděl osudu přijímá. Víc k tomu asi nemám co říct.