Květen 2010

Kapitola dvacátá osmá - Zářivý diamant

31. května 2010 v 13:31 | Dahaka |  Černý obsidián
A dnes si už konečně představíme našeho andílka. S ním jsem měla strašné problémy. Tak jako všichni měl mít obrazový materiál, ale nějak jsem nemohla najít vhodný obrázek. Ale nakonec mi vypomohla Pret a jeden mi zapůjčila. Doufám že se vám Sabrael bude líbit.

Kapitola dvacátá sedmá - Hranice mezi pravdou a lží

28. května 2010 v 10:45 | Dahaka |  Černý obsidián

A jsme tu zzase...ano dnes si konečně odhalíme jedno mega tajemství, které je zalezlé v kameni diamantu. Tento kámen má název Zářící diamant...ale název začnu používat pořádně až tu příští kapitolku, kde si ho i snad ukážeme.
Diamant má totiž spoustu nezvyklostí oproti ostatním.
Je opravdu tak nebezpečný?


Kapitola sedmá - Učitel

26. května 2010 v 12:12 | Dahaka |  Zpověď hříšníka
A vrací se i náš Ben a jeho opravdu krutý život. Zdá se však že je vše v pořádku. Má dobrého kamaráda, školu kterou má rád, objevuje všechno nové...až objeví jednoho učitele, který způsobí rozkol. Jak snadné je závidět? A jak snadné je ze závisti stvořit nenávist? Nic není tak růžové jak se to zdá.

Dvacátá šestá - Nebezpečí

24. května 2010 v 10:37 | Dahaka |  Černý obsidián
Chyběli vám povídky? No doufám že aspoň trochu. Protože má pauze právě končí. Nastalo pondělí a je čas zase se vrátit k přizpívání a první na řadě je právě Obsidián. Popadl mě totiž nápad na další zápletku a tak jsem ji hned musela uskutečnit, tak doufám že se vám bude líbit.

Tommy musí řešit vážné problémy. Nastávají Vánoce, které slavit nechtěl...navíc Arien je značně agresivní a pozná to i démon ametystu. Tommyho navíc čeká tajné setkání s démonem safíru a jeho pánem...jsou to přátelé nebo nepřátelé? A před čím Tommyho přišli varovat?

Pauza

17. května 2010 v 20:35 | Dahaka |  Něco o mně
Bohužel to není aprílový či jiný žert, události mě k tomu dohnaly a je mi to velmi líto.
Já vím, že vás jen zajímají povídky...ale nejsem stroj na psaní jak si někteří mylně myslí a rozhodně neumím psát na povel...tak doufám, že si to ti lidé uvědomí, jmenovat je nebudu.
Popravdě? Jsem znechucená a unavená, mám depresi...a někdo mě hodně blízký mě stále sráží hlouběji a hlouběji...už prostě nemůžu. Mít někoho rád je mnohem těžší úkol než někoho nenávidět, i když hranice mezi láskou a nenávistí je hodně tenká. Asi už jsem psychicky vyčerpaná. Poslední kapitoly povídek nestály za nic, i když vy můžete tvrdit opak, já vím kde je pravda. Nikdy jsem nechtěla dojít do fáze, kdy bych psala nuceně, jen proto, že je to asi mou povinností nebo proto, že to někdo chce, aby vy lidičkové co sem chodíte a rádi mé povídky čtete jste měli pokračování. Vždy mě těšilo překvapit vás dalším osudem svých hrdinů, dalším jejich dobrodružstvím. A tak by to mělo být. Ne se jen znechuceně dívat na prázdný list ve wordu a říkat si..."Musíš"!
Možná za to může ubrečené počasí, má nekončící deprese ve které už mě netěší nic nebo milion dalších věci...kdo ví, mě už je to jedno. Mám chuť s tím dokonale seknout a vystrčit na vás svou tlustou nahou řiť.
Ale asi to neudělám. Prostě jen si vezmu pauzu na pár dní. Na pár dní se tu žádná povídka neobjeví. Nemusíte mě hledat, ptát se kdy bude další pokračování (kdo se zeptá bude popraven). Komu se to nelíbí ať mi něco políbí....prostě si chci odpočinout a zkusit zase tvořit z lásky k příběhům. Takže dělejte že jsem mrtvá, ona to taková změna zase nebude. Zkusím si zase něco nasyslit dopředu, zkusím se zamyslet nad dalším pokračováním obou povídek, jelikož nápady mi došly.
Kdo bude tak neinteligentní a bude mi do komentářů psát věci typu "piš dál a je to škoda" atd...toho asi protáhnu pod lodním kýlem a umlátím yaoi pádlem...takže si to prosím odpusťte a radši tenhle článek nekomentujte vůbec, než by jste měli psát politování hodné komentáře v domnění že mě potěší...ne nepotěší.
To bylo asi tak vše co jsem k tomu chtěla říct, vlastně jsem k tomu nechtěla říkat nic...ale tak kdyby vám bylo náhodou divné proč nepřibývají kapitoly tak aspoň malý oznam, jenž se zvrhnul no...radši nebudu říkat v co.
Svým přátelům a věrným čtenářům vzkazuju...ne nebojte, já nekončím, neházím ručník do ringu, pokračování příběhů se brzo dočkáte.
A té osobě vzkazuju...bolí mě z tebe srdce když mi děláš to co děláš, proč si to jen nedokážeš uvědomit?
Samota

Kapitola šestá - Dospěj

15. května 2010 v 16:01 | Dahaka |  Zpověď hříšníka
Našeho Bena čeká další těžká osudová rána, jak ji zvládne? Tak nějak ztrácí všechny své blízké. Jeho láska mizí, a nastává obdoba kdy je čas dospět, kdy je čas nastoupit na novou školu. Ale i po všem co prožil tam potkává kamaráda.

Kapitola dvacátá pátá - Intriky

14. května 2010 v 14:48 | Dahaka |  Černý obsidián
A vrací se i Obsidián, i když se nám hodně komplikuje. Další dílky budeme trochu přebíhat, takže se nelekejte. Snažím se aby povídka byla napínavá, což se mi asi moc nedaří (napínavou povídku píšu poprvé). Mějte tedy se mnou slitování.
Tommy je zahlcen informacemi. Všichni se ho snaží varovat, ale před čím? Že by před dalším kamenem? Ne...nebezpečí je mnohem blíž, než by si Tommy dokázal přiznat.
Majitel safíru se s chlapcem chce setkat. Stříbrný kříž se chystá na konečný útok...

Díl pátý - Vem si mě

12. května 2010 v 11:51 | Dahaka |  Zpověď hříšníka
Už jsem konečně zpátky z AF a také konečně tvořím povídky, to chce potlesk.
Dnešní dílek si dáme od 18+ protože je tam celkem dost popisného sexu. Bez servítek...bez nějakého přiklášlování, bez růžových brýlí... Kdo to nemá rád ať to nečte, ale k životu to patří. Tohle nebudou ty zamilované ódy, naivita se vytrácí. Tahle povídka je jiná.
Ben konečně dostane zaučení...jeho první láska mu ukáže i první milování. A i když začátky nejsou růžové Ben brzo pochopí, že letní lásky nejsou navždy a že lidé často lžou.

Kapitola dvacátá čtvrtá - Stříbrný kříž

3. května 2010 v 13:57 | Dahaka |  Černý obsidián
1) Opouštíme na chvíli Klidný oceán a safír...a na scénu se vrací kněží v sutanách. Organizace, která si říká Stříbrný kříž a jejím účelem je hlídat kameny, aby se nedostali do špatných rukou, aby světu moc neškodili. Ale ne všichni v této organizaci chtějí kameny chránit. Jistá frakci leží v žaludku právě obsidián. A Tommy tak zažívá nečekané tajemné setkání. Otázka zní...co chce Safír? A co je s tím záhadným kamenem diamantem? A kam zmizel rubín po masakru svého pána?

2) Jak tak sleduji povídka se mi celkem daří, ale stále ještě nemáme všechny tajemství. A konec této povídky bude monstrózní...také bych chtěla aby měla povídka nanejvýš těch 30-35 dílů uvidíme jak se to povede.

3) Jelikož v pátek odjíždím na Animefest tak další povídky nečekejte. Možná ve středu ještě přibude díl o Benovi, ale opravdu jen možná...pak si dáme menší pauzu, protože tu nebudu celý víkend, takže další povídku čekejte až příští středu ne li později.

Díl čtvrtý - První láska

1. května 2010 v 14:03 | Dahaka |  Zpověď hříšníka
V dnešním díle se toho stane hodně. Ben nám povypráví o své starosti zvolit si střední školu. Přeci jen už mu je 15 let. Nakonec se mu povede správná volba. Dál tu máme poslední letní prázdniny, které Ben prožije na chatě s tetou Nelou. A tam také potkává svou první velkou lásku. Zakouká se do jednoho z chatařů.