Duben 2010

Kapitola dvacátá třetí - Klidný oceán

30. dubna 2010 v 11:08 | Dahaka |  Černý obsidián
Dnes si tedy představíme předposlední kámen a to Safír, který má jméno. Jmenuje se Klidný oceán a skrývá démonku jménem Fia. Už jsme je potkali na konci minulé episody.
Nejdřív si dáme ale hrátky ve sněhu, až poté se budeme věnovat Klidnému oceánu a tomu jak k němu jeho pán přišel.
Ale visí nám tu ještě jeden otazník...poslední kámen je také prozrazen...a můžu vám říct že s tím budou ještě velké starosti. Co chce safír od Tommyho a Ariena? Proč přišli? Jsou přátelští? To vše se dozvíte...ale až příště.

Díl třetí - Nemoc

28. dubna 2010 v 18:59 | Dahaka |  Zpověď hříšníka
A máme tu další díleček z Benova života. Stále jsme v jeho dětství...ale brzy se přeneseme do středoškolských let.
Ben nám dnes povypráví jak musel zapřít vlastní já. Doufám že se vám kapitola bude líbit.

Kapitola dvacátá druhá - Grilování

26. dubna 2010 v 11:02 | Dahaka |  Černý obsidián
Takže popravdě? Tahle kapitola je přímo strašná. Pokud jste někdy chtěli vidět jak se vaří z vody tak prosím čtěte. Neboli jak se píše když vám dojde nápad a chytíte ho až na konci kapitoly. Dnes si dáme takové malé odlehčení od bojů smrti atd. Dnes si dáme společné grilování všech démonů a jejich pánů. Něco jako seznamovací večírek pro Manami.
Tommy se snaží dělat co může, ale zdá se to být marné. Manami je stále zastřená smutkem ze smrti své sestry. Ale přeci jen se Tommymu povede objevit nechtěně způsob jak ji rozesmát.

PS: Na konci se nám objevuje další šutr ale jen náznakem. Takže příští kapitolu se můžete těšit na seznámení s novým kamenem.

Díl druhý - Já a Stefi

24. dubna 2010 v 12:53 | Dahaka |  Zpověď hříšníka
Ben nám dnes bude opět vypravovat. A hlavní postavou bude dnes jeho matka, která potratem utrpěla celkem nepěknou duševní nemoc.
Jaké je to soužití s někým, kdo trpí bludy? A kdo je vlastně Stefi? Jak to malý Ben zvládne? Chce jen jedno, aby maminka byla šťastná a udělá pro to cokoliv.


Kapitola dvacátá první - Vina

23. dubna 2010 v 11:12 | Dahaka |  Černý obsidián
A dnešní díl konečně skončí boj černého obsidiánu a Divokého ametystu. Ale neskončí příliš dobře. V boji je třeba i objetí jak řekl Arien. Nedá se tomu vyhnout.
Ale pro Tommyho je to velmi těžké. Žít s tou vinou a s rukama od krve. Dokáže to zvládnout za pomocí přátel?

Díl první - Já a moje rodina

21. dubna 2010 v 10:43 | Dahaka |  Zpověď hříšníka
Tak a je to tu, konečně první díl slibované povídky o Benovi. Nakonec jsem povídku nazvala Zpověď hříšníka a všem vám děkuju za vaší inspiraci. Tato kapitola je jen taková úvodní, celkem nicneříkající. Není tolik dlouhá a její začátek je hrozný, tak nějak jsem nevěděla jak to nakopnout (začátky jsou vždy nejhorší, pak už to jde samo). Tímto se Zpověď stává mou již jedenáctou povídkou.

Ben nám dnes trochu představí sebe a své dětství a hlavně svou rodinu. Otce, matku a mihne se i teta. Jeho dětství bylo asi jako to moje nebo to vaše...až na to že ho poznamenalo spousta ošklivých zážitků.

Další druhý díl chystám na sobotu...tudíž se povídku budu zveřejňovat taktéž dvakrát v týdnu...středa a sobota. Doufám že si první díl užijete a budete k téhle povídce trpělivý.


Kapitola dvacátá - Mina

18. dubna 2010 v 11:29 | Dahaka |  Černý obsidián
Ne dnes není pondělí nebojte. Stále je neděle. Ale jelikož tu zítra nejsem půl dne a nechce se mi článek nastavovat, přináším kapitolu nezvykle už dnes.

A máme tu další mou oblíbenou postavu, dvojče neboli sestřičku Manami. Proč je jaká je? Co se jim v životě stalo? Mina tak nějak převzala všechny ty špatné vlastnosti a stala se sestrou posedlá. V honbě za tím ji chránit, ji spíše víc a víc ubližovala. Jaký to paradox.
Ale Mina je velmi prohnaná postava. Povede se ji nad Tommym vyhrát?


PS: Musím uznat že právě tyhle dvě postavy dvojčat se mi celkem líbí. A malinko nastíním i jejich minulost. Tahle kapitola je velmi dlouhá...tak nějak jsem psala a psala a zapomněla kdy to utnout.

Nová povídka....aneb konečně

17. dubna 2010 v 9:44 | Dahaka |  Z mé dílny
Ano, čtete správně. Konečně je to tu!
Poslední dobou jsem se nezvykle zabývala jen jednou povídkou a to Obsidiánem, protože je takový složitější. Ale v původním plánu byly alespoň dvě nové další povídky. Jsem autorka, která si jen s jedním příběhem, jednou povídkou nevystačí. Má fantasie musí mít rozlet.
Ale přiznávám má lenost spolu s nedostatkem nápadů zavinili, že jsem sice měla spoustu příběhů v hlavě, ale žádný nedovedla uskutečnit. Což bylo docela plýtvání. Ale držím krouk s mou múzou Pret, která také zveřejnila novou fantasy, tak jsem si řekla, sakra dělej taky něco.
A tak mě jednoho pátečního rána popadla zase jednou múza a vznikla první kapitola nové povídky. Povídky, která bude zase o trochu jiná než jste ode mě zvyklí.

Kapitola devatenáctá - Spojení těl

16. dubna 2010 v 9:50 | Dahaka |  Černý obsidián
Takže odpověd na vaše otázky...povede se Tommymu démona svést? Odpověď zní...takto kapitola je od 18+. Takže doufám, že jistě pochopíte. I když to Tommy neměl vůbec lehké.

Musím uznat, že jsem se téhle kapitoly bála, jelikož mi poslední dobou erotika vůbec nešla a jen jsem díky ní povídku kazila. Tentokrát ale musím uznat...i když je scéna s milováním značně popisná líbí se mi. Snad se drží v duchu celé povídky a není příliš okatá...mě se aspoň celkem líbí, i když jsem ji psala na dvakrát.

PS: Může se stát že v pondělí další kapitola nebude, jelikož tu nejsem a nevím jak to stihnu.

Kapitola osmnáctá - Slabina?

12. dubna 2010 v 17:36 | Dahaka |  Černý obsidián
Pardon že tak pozdě, ale dneska jsem toho měla moc. Snad se vám to bude líbit. Tahle kapitola je jakási pomotaná tak se vám předem omlouvám.
Tommy už není to malé ustrašené štěně, naopak, okolnosti ho donutili ke krokům, které mu jsou proti srsti. A jeho démon nespolupracuje.