Březen 2010

Kapitola patnáctá - Návrat do školy

29. března 2010 v 12:31 | Dahaka |  Černý obsidián
Dnes si trochu náš milý Arien smlsne na Tommym. A dáme to od 18+ pro klid mojí duše...i když o přímý sex se nejedná.
Tommy se nám taky rozhodl vrátit se do školy, aby měl od démona chvilku klid. První den dopadne dobře....ale....Jak se zdá všem bojům ještě není konec a v temné noci číhají další nepřátelé.

Kapitola čtrnáctá - Touha

22. března 2010 v 13:46 | Dahaka |  Černý obsidián
Původně jsem myslela že dnes kapitola nebude, bála jsem se že ji nestihnu dopsat, kvůli jistému stresu a problémům. Ale díky bohu se vše a všichni umoudřili a tak jsem se pustila do psaní.
Brzo bych chtěla na Truhlici uveřejnit i další povídku, ale nevím...nějak mi ten začátek nejde, takže nic neslibuju.

Tommy dnes pozná co to je mít doma přítulného démona. Nejen že si Arien dělá veskrze co chce a jelikož je to démon, který miluje chaos, je jasné že krokusy na zahradě nesadí, ale přepadává obrněné transporty s penězi a také Tommyho přátele, což je velký problém. Ale větší jen ten, že Arien začal Toužit s velkým T, takže...politujte Tommyho, asi bude znásilněn.

Kapitola třináctá - Boj

19. března 2010 v 13:55 | Dahaka |  Černý obsidián
Takže popravdě...bojové scény nejsou má parketa a přiznám se dobrovolně že je neumím. Ale snažila jsem se jak jsem mohla. Tento díl bude od 18+, ne pro sex, jako spíš pro trochu brutality.
Tommy se dočká své pomsty, ale vymkne se mu to z rukou. Jak se zdá Arien opravdu není jen na koukání. I když chlapec dostane svou pomstu...uspokojí to jeho srdce? Ne, zbyde jen ještě větší prázdnota a děsivý pocit strachu.


Kapitola dvanáctá - Pohřeb

15. března 2010 v 16:02 | Dahaka |  Černý obsidián
Co říct úvodem? Když jsem tuto kapitolu psala, padla na mě hrozná melancholie. Takže podle toho tak vypadá. V povídce jsou uvedeny i úryvky veršů z mé autorské básně Bílé poupě...více zde.
Tak doufám že si další kapitolu užijete a v příští Tommy dostane svou pomstu.

Kapitola jedenáctá - Domov

12. března 2010 v 13:51 | Dahaka |  Černý obsidián
Tak předem tohoto úvodu se vám chci omluvit za konec této kapitoly, který je podstatně ubohý. Ale...já své příběhy nepřepisuju, nikdy, ať třeba některé pasáže vyzní hloupě a komicky, nikdy na příběhu nic neměním když ho píšu. To je jako bych smazala kus filmu a přilepila tam jiný...

Ale dost tlachání. Tommy se dnes vrátí domů. Tam kde na něj čekají vzpomínky. Démon je trochu těžké sousto, ale věřím že ho Tommy zvládne. Chtěla jsem Ariena vykreslit více melancholicky...ale nejde mi to, proto ho nechám v této rovině.
Tommy se setkává zase se svými přáteli, ale jeho život se změnil, jeho pohled na svět, na dobro a zlo...


Kapitola desátá - Černý obsidián

8. března 2010 v 13:17 | Dahaka |  Černý obsidián
Ano milí čtenáři konečně jsme se dočkali...slibovaný hlavní hrdina démon obsidiánu je na světě...A tímto jedna pouť končí a jiná začíná. Tommymu se brzy hodně změní život. Povede se mu vyvolat démona černého kamene a nezemřít? Pokud ano, povede se mu démona Ariena ovládnout? Mnoho otázek, na které naleznete odpovědi v této kapitole.

A znovu pod kapitolou obrázková ilustrace. Opět má milovaná Heise, která mě ispiruje ke všem mužským postavám démonů. Doufám že se vám Arien bude líbit. Bude trochu svérázný, ale to poznáte lépe až v příští kapitole. Tommymu nastanou horké chvilky.

Kapitola devátá - Útěk na hřbitov

5. března 2010 v 11:25 | Dahaka |  Černý obsidián
No čekala jsem že se démon obsidiánu zjeví už tuto kapitolu, ale bohužel se nepovedlo. Ale tu příští už ho na sto procent slibuju. Dozvěděli jsme se jeho jméno, nezní nijak strašidelně, ale mě se líbilo ho tak pojmenovat.
Náš Tommy se konečně rozhodl. chce všechny ochránit a nechce, aby už kvůli kameni někdo zemřel. Proto si stojí za tím že démona vyvolá.
Zda se mu to povede a jak se dokáže poprat s démonem to až v příští části.


Kapitola osmá - Věčný jantar

1. března 2010 v 10:37 | Dahaka |  Černý obsidián
Tak a dnes se nám představí další majitel kamene, tentokrát ale velmi netypický. Představíme si Věčný jantar, který se snaží našemu hrdinovi Tommymu pomoct vyrovnat se se svým údělem.
A Tommy váhá. Má na svět vypustit temnotu a ukončit tak tohle utíkání? Ale co bude pak?

Taky se dozvíme něco málo o Veně, jak ta přišla ke svým smaragdovým naušnicím a Serisovi?

PS: Dnešní kapitola je nějaká moc dlouhá, gomene.