Prosinec 2009

K čertu s vánoci

23. prosince 2009 v 10:18 | Dahaka |  Něco o mně
Vánoce, vánoce odejděte....Jo tak tahle koleda by se mi líbila. Ano musím se přiznat jsem kazisvět a vánoce nijak neprožívám, spíš mě otravují. Navíc ty letošní jsou velmi smutné a osamělé, což jim na kráse nepřidá. Nebudu tu omílat blbosti, které vás stejně nezajímají...
Tak tedy přejděme k jádru králíčka.
Bylo nebylo za velkými horami a za sedmero řekami...žila jedna holčička, která měla dělat povídkový vánoční maratón. Kdo si vzpomíná na ten loňský? To byl masakr co?
Jak jsem zjistila většina autorek a autorů něco chystá, přeci jen se to hodí když jsou ty vánoce. No nebudu se ospravedlňovat. Ano přiznávám nemám pro vás nic. Ježíška v mém podání sežrali Santovi soby.
A k důvodu který je sice nepodstatný...nejen že se mi psát nechce, jelikož na to nemám tu správnou náladu, a jelikož mě vánoce naprosto deptají. Navíc se k tomu před pár dny přidružila další nemoc...(normálně takhle dvakrát po sobě, chápete to? Já teda ne)
Takže pro vás nemám nic napsaného a vánoce tudíž budou nejen na blátě, ale i bez povídek.
Nebudu tu slibovat, že to do Silvestra napravím, to vážně netuším. Ale pod stromek mám dostat novou klávesnici, tak ji asi testnu a zkusím ji zavařit.

A teď k těm dárkům...no původně jsem měla v plánu stihnout aspoň jeden...byl by to takový mega dárek, jelikož mám v přípravě...posaďte se...ano mám v přípravě jednorázovku tak o (5-6 kapitolách) a to zcela vážně. A měla být upírská. Ale jaksi zůstalo jen u té přípravy jelikož jsem na to nenašla odvahu. Chtěla jsem si vyzkoušet jestli dokážu napsat něco tak krátkého.
No jo já vím jsem jedno velké zklamání. Kdy budou další povídky to netuším. Ale pokusím se napsat co nejdříve.

A to je vše co jsem chtěla říct. Možná jen ještě jedno...popřát vám všem mým čtenářům a čtenářkám Veselé Vánoce ..hou,hou,hou.
Hodně dárků a tuny cukroví...prostě krásné prožité chvíle.
Všem co mě kdy oblažili komentářem dávám pusinku plnou bacilů a budu šířit skázonosný kašel světem. Ti co mi komentář nenapsali...ať vám prsty upadnou, aby jste neměli čím rozbalovat dárky.



Díl šestý

17. prosince 2009 v 11:45 | Dahaka |  Slib králů
Deris i přes to všechno nevzdává boj. Chce se vyhnout manželství a pravděpodobně přišel na to jak. Musí přinutit princeznu aby sama zasnoubení zrušila, což však nebude nejsnadnější. Princezna Niobé se velmi těší jak bude královnou...každý z nich má své cíle. A co na to Sirion? Jak se Deris popere se chladným přístupem svého čaroděje?

Díl třicátý první - Kolaudace

16. prosince 2009 v 11:22 | Dahaka |  Bratříček
A jsou tu zas.
Florian se rozhodl a nic ho nemůže zastavit, ani Danyho zoufalé snahy ho udržet doma a u sebe.
Florian se přestěhuje a jde se na kolaudaci. Pozvaní hosté se dobře baví, ale konec večírku nedopadne moc mile.
Jak to celé dopadne? Zůstane Flo opravdu sám?


PS: Toto je poslední takovýto díleček, v tom příštím už si trochu poskočíme v čase.

Díl dvacátý - Útěk na jih

13. prosince 2009 v 16:24 | Dahaka |  Ohněm a Ledem
Už dlouho jsem z tohle povídkou nehnula a papravdě se mi ani nechtělo v ní pokračovat. Ale nakonec jsem se dnes dokopala a napsala dílek, kde náš Ethan zase perlí a ojede všechno co potká. Takže jako vždy 18+ !

Doufám že někdo tuhle povídku ještě čte, aby ta práce nebyla zbytečná. A omlouvám se že přibývá tak málo, prostě nějak na ni není chuť. Už bych ji měla konečně dokončit. Plánuju ještě dvě, nanejvýš tři kapitoli a šmitec, už mě nebaví.


Díl třicátý - Usmíření

9. prosince 2009 v 12:43 | Dahaka |  Bratříček
Tak jak se tedy vyřešila aféra znásilnění? Jak to ponesou rodiče Danyho a Floriana? Je na čase se vrátit domů a říct celou pravdu a nic než pravdu. Takže držte Florianovi palce.

Díl pátý

8. prosince 2009 v 13:02 | Dahaka |  Slib králů
Sirion a Derisek se nám vrací. A jak vidno bude pěkně dusno. Králíček se nám nechce ženit a dupe si nožkou. Ale bohužel nemá jinou možnost, což mu Sirion chce natlouct do hlavy. Co k tomu dodat, oba dva jsou teleta.
Rozdělí princezna Niobé jejich zamilovaný vztah? Vezme si ji Deris jako správný král, aby udržel mír?
Kdo ví...


Díl dvacátý devátý - Buď chlap

5. prosince 2009 v 13:11 | Dahaka |  Bratříček
Tak jo Flo a Ben jsou zpátky. Schválně píšu Flo a Ben, protože Dany přijde až v další kapitole. Bohužel všechny ty, co uvažovali že by Flo zůstal s Benem zklamu. Ne, jelikož povídka je stavěna na dvou hlavních aktérech. Ale i Ben dneska ukáže že má rozum na správném místě a dokope Floriana k zodpovědnosti. Užijte si další kapitolu.

Dovolená je u konce

3. prosince 2009 v 16:17 | Dahaka |  Něco o mně
Takže další nedůležitý oznam. No jak mě jistě někteří z vás znají já se prostě vecpu všude. A když to nejde dveřmi jde to oknem nebo komínem, či jinými, blíže nespecifikovanými otvory. No ale k věci mládeži.

První z oznamů je že chřipka postupně ustupuje, takže už trochu píšu. Druhý nedůležitý oznam je, že uvažuji co vám stvořím k vánocům jako dárek. Jelikož si nemyslím, že zvládnu nějaký vánoční maratón, na to nemám černochy, aby psali za mě. Tudíž něco málo snad bude bonusově, ale žádný zázrak asi nečekejte.
Mám v mysli jednu celkem dost velkou šílenost a pokusím se ji hodit na papír, ale kdo ví jestli to nepoletí do koše.
Ale to je vše zatím ve fázi promýšlení.

Ale to nejdůležitější...než já se vždy vykecám, já vím.
Dnes jsem tak zase bloudila u Amater, na jejich stránkách, že si dočtu resty...mimochodem jak já válečné povídky nemusím tak nemusím ani Ve jménu říše *kapka* a to jsem se tak snažila. Přiznávám se, jsem bezvěrec. Snad mi bůh v nebi odpustí.
No ale našla jsem tam odkaz na nějaký yaoistický slash chat, což mě zaujalo, takže jsem tam strčila šňupák (moje nové oblíbené slovo). No a vypadá to, že se tam schází všechna skažená mládež dnešního internetu a spousta zajímavých autorek a autorů yaoi povídek, slashe a fanfictionu.
Takže se tam myslím budu zdržovat celkem často.

Tímhle odkazem zvu všechny autory i naše fanoušky a obdivovatele, klidně přijďte popovídat. O nových povídkách, o psaní, o yaoi či podobných věcech, prostě o všem možném.
Takže jsem se zařadila tak jako Amater a Sax do podpory tohohle.

http://www.blueboard.cz/chatboard-ontario.php?id=229887&out=true


Chřipková dovolená

1. prosince 2009 v 10:57 | Dahaka |  Něco o mně
Tohle je jen krátký oznam o tom co se děje. Lituju, ale tento týden nebudou žádné povídky až do odvolání. Jelikož jsem chytila hnusného bacila a mozek ani fantasie mi neslouží, musím to vyležet. Navíc nemám žádné kapitoly do zásoby, což je pro vás špatné. Hned jak mi bude líp, zase něco napíšu a snad brzo si zase něco přečtete. Doufám, že to stihnu do Mikuláše zase něco přidat, aby jste měli nadílku. Do té doby vyhlašuju tím pádem chřipkovou dovolenou pro všechny povídky a hlavně pro mě.
Doufám že se na mě nebudete zlobit, ale nejsem stroj na psaní, jsem také jenom člověk.
Jdu si vzít čaj než mi vystydne. Popřejte mi brzkou smrt...
Vaše Dahaka
PS: Na komentáře snad odpovídat budu.