Listopad 2009

Díl dvacátý osmý - Útěk

28. listopadu 2009 v 12:58 | Dahaka |  Bratříček
Takže jak si někteří mysleli, ano Flo nám zdrhnul. A kam? No asi to je celkem jasné. Ano rozhodla jsem se Bena přivést zpět aspoň na chvilku. Dnes se o něm dovíme trochu víc, co dělal když dělal. No jo Ben je záhada sama, ale už mu chystám novou povídku jen o něm a bude to asi vážně dobré, jestli se mi to povede.
Ale teď už k Florianovi. Ben bude dobré rameno na vyplakání, ale co bude dál?


Díl dvacátý sedmý - Znásilnění

25. listopadu 2009 v 12:36 | Dahaka |  Bratříček
Tak jak už název kapitoly vypovídá, dnes to bude trochu infarktová kapitola. Kdo ještě má rád Danyho dnešním dílem přestane. Kdo nemá rád Floriana dnešním dnem začne.
Florian čekal od Danyho všechno, jen tohle ne. Bráška se ve své ublížené ješitnosti rozhodl zasadit Florianovi ránu tam, kde ji nečekal. Rodina se najednou rozpadá. Proč Dany, proč se tak mstíš?
Ublížené city bolí a zvedá se vlna hněvu.

Díl čtvrtý

24. listopadu 2009 v 12:33 | Dahaka |  Slib králů
Tak a je to tu. Minulý týden další díl nebyl, jelikož nebyl napsán. Ale tenhle týden vás neochudím ani o Slib ani o Bratříčka.
Takže kdo se těšil na princeznu? Bude to strašná mrcha to mi věřte. A Deris nestačí ještě valit bulvy.
Náš králíček neskáče štěstím když mu do hradu napochoduje delegace z jižního království v čele s jeho rádoby nastávající ženou.
Ale i princezna Niobé má vlastní plány. Jak to vše dopadne? Povede se Derisovi zbavit manželky?

Díl dvacátý šestý - Flo se nám stěhuje

18. listopadu 2009 v 11:19 | Dahaka |  Bratříček
Tak jo předem, omluva, nevím jak to tenhle týden bude z povídkami, ale snad se mi povede vás nezkamat. Dnes tedy opět Bratříček. Celkem nudná kapitola, a celkem i bez omezení, nic popisného se neděje. Tímhle dílem také končí takové to pozvolné tempo povídky a příští kapitolu už budeme trochu skákat v čase dopředu, aby jsme někam popojeli. Počítám že nás čeká ještě pár kapitol...no nevím kolik přesně.

Florianovi a Danymu končí jejich krásná pohádka. Jejich rodiče se vrací. Je čas říci sbohem a zamávat šátečkem, nebo bílími spodky. Flo přemluvil Viktora a stěhování uspíšil. Jak to přijme Dany, který o téhle novince neví?

Díl třetí

12. listopadu 2009 v 11:59 | Dahaka |  Slib králů
Takhle pokračování mi jde pěkně od ruky, mám z toho velkou radost. Dnes si dáme ještě takovou hravou kapitolku a pak začneme tlačit na pilku.
Dnes to bude bez omezení.


Díl dvacátý pátý - A tak se to stalo

11. listopadu 2009 v 11:56 | Dahaka |  Bratříček
Takže je tu tu, konečně první společná noc. Doufám že se nevyděsíte trochou popisných scén. Poslední dobou mi sexuální scény nejdou, tak jsem si chtěla napravit reputaci. A samozřejmě že i tady bude označení 18+. (I když kdo by to dodržoval že ano).

Flo konečně dostane po čem touží, svého malého brášku. Už žádní psi, žádné mobily, žádní rodiče, konečně na sebe mají klid. Jak se zdá Dany je velmi učenlivá zrůdička, možná až moc učenlivá. Jak se s tím Flo popere?


Díl druhý

10. listopadu 2009 v 12:09 | Dahaka |  Slib králů
Takže je to tu, ano je desátého, je úterý a všichni už mě nahání od osmi ráno. Jen tak pro informaci milí čtenáři, abychom si rozuměli. Velký Seme-sama nevstává dřív jak v 11! Tedy povětšinou. Což značí že kapitolu povídky přidám nejříve kolem dvanácté, dřív ne.
Takže honit mě v půl desáté a ptát se kde je kapitola, když jsem ji dnes slíbila, je naprosto zbytečné mrhání jak vašim tak mím časem.
No snad jsme si v tomhle rozuměli. Velcí spisovatelé musí hodně spinkat, aby pak měli nápady na povídky.

Ale dobře tedy, druhý slibovaný díl je tady. Dnes si dáme tu magickou hodnotu 18+, i když to není tak popisné, jisté sexuální aktivity se tam dějí. No popravdě, neděje se tam kromě sexuálních aktivit nic více.
Doufám že se vám ti dva takhle budou líbit.

Derisek zneužívá tajnou chodbu velice často jak je vidět. A dnes přišel čarodějovi pěkně vyčinit. Ale jak známe Siriona, skončí to kde? Ne v posteli opravdu ne.


Díl devatenáctý - Město v plamenech

8. listopadu 2009 v 14:52 | Dahaka |  Ohněm a Ledem
A mám pro vás překvapení. Dlouho předlouho jsem se k této povídce nevrátila. Přestala mě nějak bavit. Dlouho předlouho vypadala jako mrtvá. Ale já nejsem typ co nechává rozepsané povídky a tak jsem se dnešního rána vrátila i k Ohněm a Ledem a stvořila vám další kapitolu plnou vražd a smrti. Kdo má radost? Asi vás moc nebude. Ale jsem ráda že se mi povedlo zase něco k Ohněm napsat.
Komu se po téhle povídce stýskalo, věřím že vás není moc, ale možná někoho přeci jen potěším novou kapitolkou.


Díl dvacátý čtvrtý - Rozhodnutí

7. listopadu 2009 v 11:12 | Dahaka |  Bratříček
Takže předem se chci moc omluvit, slíbila jsem že ve čtvrtek bude Slib králů a pozdě jsem si uvědomila, že tu vlastně nebudu až do víkendu. Takže gomene. Ale dnes vás potěším kapitolkou Bratříčků. Nevím proč, ale tuhle kapitolu mám z nějakého důvodu moc ráda.
Náš Flo si konečně uvědomí některé skutečnosti. Ben mu hodně otevřel oči. A tedy konečně svolí Danyho návrhu.

PS1: Ano chápete konec kapitoly správně. Příští tedy bude obsahovat sexuální scény. Konečně si to rozdají, jásejte taky.

PS2: Pokud jde o Bena...tak se omlouvám všem, kteří čekali trojku, nebo trojúhelník. V původním plánu povídky byl, ale já ho tak hnusně odstřihla, ani nevím proč. Takže všem co ho měli rádi se omlouvám. Ale nebojte, chystám jedno velké překvapení a tam se s Benem budeme vídat pořád.


Díl dvacátý třetí - Můj milenec

4. listopadu 2009 v 14:50 | Dahaka |  Bratříček
Je to dlouhá doba co se neobjevila nová kapitolka. Doufám, že někteří z vás se ještě těší na Bratříčka. Tahle povídka zaznamenala takový malý tvůrčí blok, protože mi nevyšel děj tak jak jsem si ho vysnila (podle toho vypadá i tahle kapitola, gomene). Trochu jsem další kapitoly upravila. Doufám, že se na mě za to zlobit nebudete. Nakonec jsem se rozhodla postavu Bena celkem rychle odstřihnout, protože jsem se chtěla věnovat jen hlavním hrdinům a naplněním jejich vztahu. Jestli je to škoda? No asi ano, odstřihla jsem to spestření. Vážně mi psaní vůbec nejde poslední dobou.
Tím pádem opravdu netuším co se bude dít v dalších kapitolách, mohu jen slíbit brzy dost obsáhlou yaoi kapitolku a pak...pak uvidíte.