Srpen 2009

Díl dvanáctý - Nápomocná ruka

29. srpna 2009 v 12:48 | Dahaka |  Bratříček
Dnešní kapitola bude konečně přelomová. A také má označení 18+ tak to prosím respektujte. Sie tam není přímo akt, ale...no však uvidíte.
Florianova trpělivost právě vyprchala. Jeho tělo si žádá své. A jak se zdá nastane chvíle kdy i to Danyho si řekne samo o pozornost. Jejich raní setkání před koupelnou tudíž nebude bez následků. A půjde to pěkně rychle.


Díl jedenáctý - Podvodní hra

26. srpna 2009 v 17:40 | Dahaka |  Bratříček
Bráškové se vrací a s nimi pořádné horko. Letní teploty stoupají a jediný způsob jak se schladit je koupel. Proto Dany zapluje do bazénu a začne tam lákat i Floriana. A Flo odvážný to hoch se rozhodne bratříčkovi udělit lekci v podvodních hrách. Jak se zdá ani studená voda na jisté problémy nezabírá.

Kapitola X

21. srpna 2009 v 12:34 | Dahaka |  Mořský vánek
Znovu se vrací. Ano přátelé, nešálí vás zrak. Mořský vánek prožívá obrodu a zase se k vám vrací. Dnes již jubilejní desátá kapitola. Omlouvám se za dlouhé čekání na další dílek, ale snad už to teď půjde dál dobře.
Užijte si další dobrodružství Verina a Mina, kteří spolu objevují krásy moře a taky krásy sami sebe.
Dnes se nám Verin trochu promění....
PS: Kapitoli budou teď trošku delší.

Díl desátý - Odhalení

19. srpna 2009 v 13:58 | Dahaka |  Bratříček
Aby jste věděli že přece moje práce nese výsledky dávám vám nyní další kapitolu brášků, aby jste přeci jen měli co číst. Tuhle kapitolu jsem těžce plodila a snad se vám bude líbit. Ta příští už bude o trochu dráždivější a pak už to půjde z kopce. Takže si to užijte. Snad další zase brzo přibude.

Flo se nám sice nepřimo přizná ke své orientaci. Jak se zdá uke příšerka to bere s klidem. Ale tohle přiznání Floriana bude stát ještě hodně problémů, jelikož si Dany usmyslí svému bráškovi dělat ze života peklo. A že mu to jde zatraceně dobře když chce.

Verin

18. srpna 2009 v 12:21 | Dahaka |  Mořský vánek
Ano moc se omlouvám, ale já na tuhle kresbu úplně zapomněla Gomene Nexus.
Tak jako mi právě Nexus už nakreslila obrázek k povídce Bratříček Danyho a Floriana, tak se před časem pustila i do Mořského vánku, protože tu povídku má ráda.
A tak nastal problém, protože normálního kluka si umíme představit obě, ale mořského panice...tedy prince pardon jsme nějak neuměly vymyslet. Naše představa se trochu lišila, ale nakonec když jsem viděla tu kresbu musela jsem souhlasit že je mu to vážně podobné. A Nexus se také pustila i do kresby pozadí a vypadá to krásně. I když tu kresbu Verina dávala i na svůj blog
svolila že i já ji můžu zveřejnit.
A proto milé dámy...tady je Verin od Nexus. Doufám že se bude líbit.

Už stárnu - aneb kulturní yaoi vložka

17. srpna 2009 v 11:49 | Dahaka |  BL svět
To že mám momentálně nedostatek fantasie na povídky znamená že mám nadbytek ironie, sarkasmu a vtipu, takže ho musím někde vyplýtvat. A tak jsem si řekla že vás informuji o pár naprosto nedůležitých věcech, které se týkají yaoi ať už anime nebo mangy, co mi vlezly poslední dobou do cesty. Číst vás to nenutím, jen jsem chtěla aby jste věděli že ještě žiju a stávám se čím dál tím víc sentimentální a soucitná.

Fantasie umřela a nastala lenost

15. srpna 2009 v 10:43 | Dahaka |  Truhlice
Velice se omlouvám. *hluboký úklon* gomen.
Omlouvám se všem svým stálým čtenářkám, že na Truhlici v posledních dnech chodí marně. Bohužel se stala strašně nemilá věc. Mé múzy si vzaly dovolenou a odjely se slunit na Bahamy či gackt ví kam.
Asi se ptáte kde zamrzl Etan se Sirionem, či kam uplaval Mořský vánek. A kde se schovávají Bráškové...jistě se ptáte proč už na Truhlici nepřibývají povídky tak jako dřív.
Tedy já doufám že se ptáte a že vám moje povídky chybí.
Víte nechci se tu tak hloupě ohánět tvůrčím blokem, jak mají autorky slashe ve zvyku. To není můj styl fňukat tady a doufat, že mě někdo utěší a řekne že to bude dobré. Má situace není ani tak autorský blok, jako spíše má lenost a taky má nechuť.
Jde asi o to že má fantasie se již unavila a vyhlásila dovolenou. Začalo to u Mořského vánku, který mě naprosto zdeptal, pokračovalo to Ohněm a Ledem, u kterého se musím překlenout přes určitou část než budu moct pokračovat.
Mrzí mě tento stav to mi věřte, ale asi ještě pár dní potrvá, takže buďte trpělivý a zachovejte mi přízeň i nadále.

Díl devátý - Kocovina

12. srpna 2009 v 14:24 | Dahaka |  Bratříček
Flo zažívá perné chvilky, jelikož má po svém nočním řádění kocovinu. I Dany se chová divně. Co to vůbec vypustil z úst když byl mimo? Dany se ale vzpamatuje rychle a hned se pustí do svého brášky.
Pravda bude odhalena. Jak vidno uke zrůdička je velmi inteligentní. Ale je i pravdomluvná nebo si vymýšlí aby Floriana přivedl do rozpaků?


Díl osmý - Alkoholové opojení

8. srpna 2009 v 13:59 | Dahaka |  Bratříček
A je tu opět sobota a s ní Florian a jeho malej novej bráška aneb naše uke zrůdička Dany. Jak se zdá přeci jen soužití nebude tak růžové jak si Flo myslel. Začnou se u něj brzo projevovat podivné příznaky frustrace.

Kapitola IX

7. srpna 2009 v 13:04 | Dahaka |  Mořský vánek
Po dlouhé době se vrací povídka Mořský vánek již devátou kapitolou. Omlouvám že tak dlouho MV nebyl, ale nebyla inspirace pro tuhle povídku. Ale snad se vám další kapitolka bude líbit. Další snad zase přibude v pondělí, doufejme.