Červenec 2009

Královský slib 51

30. července 2009 v 16:27 | Dahaka |  Královský slib
To je vše přátelé. Poslední kapitola Královského slibu je zde. Doufám že vás tolik nezklame jako mě. snažila jsem se to ukončit nějak v duchu příběhu. Žádný doják, ani žádné zamilované žvanění. Prostě jen spokojený konec, tedy protentokrát.
Užijte si poslední díl KS a sdělte mi zda se vám tato povídka líbila či ne.


Královský slib 50

30. července 2009 v 14:56 | Dahaka |  Královský slib
Dnešní kapitolka je opravdu předposlední. Dnes se dozvíme co se stalo s démonem Josedorem a vírou v toto falešné božstvo. Jak se Deris rozhodne? To vše však neznamená nic ve víru událostí. Deris si totiž vypěstoval nehezký zvyk spát se Sirionem v posteli. Do dnes celkem počestně. Ale jak se zdá čaroděj už nemá sílu odolávat svému pokušení. Náš králíček dnes v noci konečně dospěje.

KS se s námi loučí. Sbohem Derisi a Sirione

30. července 2009 v 12:36 | Dahaka |  Truhlice
Dnes se mi konečně povedlo dokončit další povídku. Jak už asi víte je jí Královský slib. Původně jsem chtěla ukončení této povídky udělat přeci jen trochu slavnostnější, ale jelikož tyto dva poslední díly na sebe navazují, rozhodla jsem se dnes ukončit celou historii Královského slibu a poskytnout vám obě kapitoly dnes.
Dlouho jsem měla tento konec rozdělaný, a proto podle toho vypadá. Myslím že se mi příliš nepovedl, ale snažila jsem se.
Tuhle povídku jsem vždy měla ráda. Byla totiž mou první fantasy v životě. Vím že začátky byly možná trochu nezáživné, ale doufám že jste u této povídky vydrželi a prožívali s Derisem a Sirionem jejich osud. Také se KS stal mou již čtvrtou ukončenou povídkou. Mám z toho velkou radost, i když se mi po těhle dvou bude stýskat. Míří tak za Rolničkami, Symfonií a Snem do povídkového nebe.

Díl pátý - Bratříček za všechny prachy

29. července 2009 v 15:25 | Dahaka |  Bratříček
Dnes Florian konečně pozná jaké muka ho čekají. Do pokoje mu nastěhují uke zrůdičku, která srší oheň a plive kyselinu. Děsivý to tvor. Ale i přesto...možná může mít i světlé stránky. Flo se nám zakouká do jeho úsměvu. Užijte si další kapitolu Bratříčka.

Díl sedmnáctý - Bolest

26. července 2009 v 13:54 | Dahaka |  Ohněm a Ledem

Jak už název vypovídá je to snad všem jasné. Další pokračování hard yaoi kapitol.

Varování: 21+ !!! !!!!!!! ( normálně bývá 18+ ale tohle je ještě silnější kafe ).
Myslím to smrtelně vážně. Násilí, popisný sex dobrovolný, popisný sex nedobrovolný, BDSM, znásilnění cizím předmětem ( rampouch scéna ), bolest, krev, týrání, utrpení, mučení...atd.

Chápeme se? Dnešní kapitola je opravdu vhodná jen pro otrlé čtenářky. Kdo nemá žaludek to číst, prosím ani to neotvírejte.
Nevhodné pro romantiky!!!

Opravdu je to nejhrubější kapitola této povídky. Dále už se takový obsah nebude objevovat slibuji. Tohle je poslední taková to kapitola.
Kterej blbec to otevře a pak napíše že to bylo nechutný a kdesi cosi, na toho pošlu Ethana jasné?!!!

Věnováno Nexus, která na tuhle kapitolu tak dlouho čekala.

Kresba od Nexus

25. července 2009 v 14:56 | Dahaka |  Bratříček
A mám tu pro vás dámy obrovské překvapení. Je to velká nádhera a já jsem tak kulila oči, až mi vypadly a odkutálely se pryč. Čekala jsem hodně, ale tohle...
No dobře začneme od začátku.
Bylo nebylo...žila nežila jedna povídka jménem Bratříček. A tu si zamilovala jedna slečna, která umí krásně kreslit. A tak se jednou rozhodla zkusit nakreslit hlavní hrdiny Floriana a Danyho. Byla jsem zvědavá, jak si vůbec mé čtenářky představují mé postavy. Ano mluvím tady právě o Nexus. Včera se hold hodně snažila a dnes když mi poslala svou kresbu byla jsem unešená a řekla si, že ji musím ukázat i vám.
Nexus souhlasila a tak tady pro vás mám ono malé překvapení.
Florian a Dany od Nexus....


Už před časem jsme se dohodli, že pokud mé povídky někdy vyjdou v knižní formě udělá mi Nexus přebal knihy ( možná i ilustrace co říkáš? ) a já ji první výtisk věnuji. No řekněte není to krása?
Já jsem vždy obdivovala někoho s tímto druhem talentu, někoho kdo umí kreslit, protože o mě je známo že nenakreslím ani rovnou čáru. Hold nemůžeme všichni umět všechno. A že to Nexus umí skvěle mi už dokázala před časem.
Musím uznat že Dany jako uke zrůdička je naprosto dokonalý, takhle jsem si ho představovala. I ten jeho pohled a košile s dráčkem, skvělé detaily...Ach...
A Flo naše zlatíčko je prostě k pomilování. No není nádhernej?
Co k tomu víc dodat. Dokonalost.
Taky jste si je takto představovali?

Díl čtvrtý - Velká novinka

25. července 2009 v 13:58 | Dahaka |  Bratříček
A máme tu další kapitolu s naším jogurtíkem Florianem. Dnes na chudáka vyrukují s další převratnou novinkou a inovací. Jak se zdá nebude to mít zrovna lehké. Ale ze všeho se dá vytřískat nějaký prospěch a Flo bude za svou ochotu spolupracovat velmi dobře odměněn.

Kapitola VIII

24. července 2009 v 14:34 | Dahaka |  Mořský vánek
Jak se zdá Mino má dost velké problémy s obživou. A proto poprosí svého nového přítele podmořského prince o pomoc, i když poněkud podivnou. Jak se zdá Mino se nám chce naučit plavat.

Takže je tu další kapitolka. Snad se bude líbit. Už se to trochu rozjíždí.


Královský slib 49

23. července 2009 v 13:39 | Dahaka |  Královský slib
Takže Sirion se námpřeci jen vrátil z výletu zpět za králem, i když v trochu porouchaném stavu. Ale nemusíte mít strach, náš Sirion už přežil horší věci.
Užijte si další kapitolku.


Díl třetí - Srážka

22. července 2009 v 12:17 | Dahaka |  Bratříček
A je tu středa, s ní přichází i můj milovaný Flo. Dnes chudáka čeká těžký den. Nejen že se setká s uke zrůdičkou, která ho málem přejede ( přejede nemyslím ojede, chápem se? ), ale navíc má pro něj jeho maminka šťastnou zprávu. Jak se zdá Floriankova rodinka se rozroste o pár členů, z čehož všichni ale nadšeni nebudou.
PS: Pokud jde o Danyho, on bude mít trochu prořízlou tlamičku, takže sprostá mluva u něj bude běžná, zvykejte si. Je to hold puberťák.